Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
447 502
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~Owwi
-2 / 12

Ta, teorie spiskowe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zapatillas
+8 / 8

Coś za coś. Kiedy inny kierowca zarysuje nam samochód na parkingu skaczemy z radości, gdy całe zdarzenie jest nagrane na kamerze przemysłowej. Kiedy ktoś nas okradnie, również.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
+8 / 14

Czy naprawdę myślisz, że kogokolwiek obchodzi, gdzie chodzisz, co tam robisz, ... itd...?? Dopóki nie popełnisz przestępstwa lub choćby wykroczenia, to nikogo nie interesują Twoje ruchy po mieście. W zasięgu jednej kamery mogą przemieszczać się dziennie nawet tysiące osób, a kamer jest całkiem sporo. Czy sądzisz, że ktokolwiek byłby w stanie ogarnąć całość?? Zainteresowanie zdarzeniami zarejestrowanymi przez kamerę pojawia się dopiero, gdy dzieje się tam coś złego. A wtedy, to bardzo dobrze, że są jakieś dowody na to, kto co popełnił. Jeżeli kiedyś 90-letnia babcia zezna, że rozpoznaje w Tobie złodzieja jej torebki, to może się okazać, że nagranie z takiej kamery uratuje Ci d*pę. No, chyba, że rzeczywiście to Ty byłbyś złodziejem ;-) Wtedy również bardzo dobrze, że dzięki nagraniom podejrzenia nie padną na kogoś innego. --- W skrócie - miejski monitoring najbardziej przeszkadza tym, którzy mają coś na sumieniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar breyas325
+5 / 9

Nie ogarniam tego typu ludzi którzy ciągle myślą, że ktoś ich obserwuje, podsłuchuje, podgląda itd. Człowieku monitoring jest potrzebny żeby w przypadku kiedy 4 dresów chce pozbawić cię telefonu policja miała chociaż szanse zareagować. Broni nie można posiadać więc chociaż tyle zostaje, a jeśli myślisz, że osoby obserwujące monitoring Cię śledzą i sprawdzają z kim i dokąd idziesz to jesteś w wielkim błędzie, a i przy okazji proponuję wyjmować baterie z telefonu na noc bo też cię mogą usłyszeć albo co gorsze zobaczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O ookulary
-2 / 4

Nie zapominajmy, że w policji i innych instytucjach państwowych nie pracują jacyś bogowie, tylko zwykli ludzie, którzy też mogą być przestępcami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~pawełpawełandrzej
-4 / 4

@ookulary a gdy huligani wychodzą na ulice żeby protestować przeciwko rządowi ( Bez powodu, huligany wredne) to ktoś musi ich pałowac żebym mógł siedzieć w domu bezpiecznie ze świadomośćią ze rząd o mnie dba nie jakis korwin czy inny cudak. Precz z faszyzmem!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kar4
+1 / 1

@ookulary - i co ten policjant z twoim nagraniem - jak spokojnie idziesz - zrobi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DracarysDragon
+6 / 6

Odpowiedź brzmi - "tak". Czuję się bardziej wolna, gdy idąc monitorowaną uliczką mogę używać telefonu bez większych obaw, że go stracę . Czułabym się zdecydowanie mniej wolna gdybym musiała wtedy rozglądać się co chwila czy ktoś nie goni mnie z maczetą lub w ogóle nie wychodzić z domu po zmroku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 czerwca 2015 o 13:33

avatar ~jarekjarekjarek
-2 / 2

@DracarysDragon hahahahahah pozrawiam, dobre myślenie. Lubie Ciebie bardzo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Wolny_Człek
0 / 6

Jestem wolny, wierze mediom i rządowi. Precz ze spekulacją i teoriami spiskowymi, które chcą zniszczyć ten system. Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PiesNekrofil
0 / 2

Czuję że Twój mózg jest już dawno na emigracji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem