Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Wiadomości wieczorne Niemcy, 2016

www.demotywatory.pl
+
1024 1080
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Zibioff
+20 / 26

Świetne :). Niestety powoli staje się to także jednocześnie prawdziwe. Niemcy, Niemcami ale czy my Polacy musimy podłączać się do tej absurdalnej polityki skierowanej przez unio-marksistów jak Angela Merkel przeciwko własnemu narodowi? Nie musimy. Nie musimy importować niemieckiej głupoty do Polski a w zamian eksportować im polskich pracowników i pozwalać na drenaż polskiej gospodarki przez Niemcy oraz na ogłupianie nas pro-niemieckimi mediami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kemot88
+12 / 16

Może to i dla nas śmieszne, ale ja bym na miejscu naszych zachodnich sąsiadów zastanowił sie, gdzie ich ta wybiórcza otwartość zaprowadzi Pamiętam jak mój znajomy jeździł tam do pracy jakiś czas temu i opowiadał jak są traktowani Polacy, przez Niemców Eh.. szkoda gadać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 20 października 2015 o 8:50

B blmusik
+4 / 10

Kur... możecie wierzyć lub nie, ale ani razu się nie zaśmiałem przez cały film i straciłem humor... Jak najbardziej realny scenariusz jeśli wszystko będzie się tak dalej toczyć... Obym się mylił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dantul
+6 / 10

To wcale nie jest śmieszne. Za kilka lat tak niestety będzie. Zmierzają do tego w bardzo szybkim tempie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
+3 / 7

Mam mieszane uczucia... Niby jest to żart, ale jak się przyjrzeć sytuacji w Europie, to jakoś tak nie bardzo człowiekowi do śmiechu. Akurat Niemców to mi nie szkoda. Wywołali dwie wojny światowe, wymordowali miliony ludzi i w dodatku dzisiaj "za karę" są mocarstwem gospodarczym. Po upadku III Rzeszy alianci wprowadzili program denazyfikacji aby "raz na zawsze wybić Niemcom zęby" (cytat z pewnego amerykańskiego generała - nie pamiętam nazwiska). Poza ściganiem zbrodniarzy, eliminacją członków NSDAP z wysokich urzędów i obowiązkowymi prelekcjami dla ludności Niemiec na temat obozów zagłady, jednym z najważniejszych elementów denazyfikacji było osiedlenie w Niemczech dużych grup mniejszości narodowych, które byłyby naturalnym hamulcem dla ewentualnego odrodzenia nazizmu. Plan powiódł się aż nadto. Na początku mieli to być głównie Turcy, ale z czasem Niemcy zamieniono w istny narodowościowy "groch z kapustą". W każdym razie Niemcy stali się niezdolni do wywołania kolejnej wojny, więc plan Sojuszniczej Komisji Kontroli Niemiec z 1946 roku został wykonany. Problem w tym, że mocno przeholowano z osiedlaniem wyznawców Islamu i efekt jest taki, że Niemcy-ludzie może żadnej wojny już nie wywołają, ale Niemcy-kraj pewnego dnia może zafundować Europie kolejną rzeź - tym razem na tle religijnym. Wystarczy, że przez kolejne kilka dziesięcioleci rządzić będą zwolennicy utopijnej "multi-kulti", a demografia załatwi resztę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Theeret
+3 / 5

Pierwsi Turcy pojawili się w Niemczech jeszcze w czasach, gdy Niemcy jako takie nawet nie istniały - zaprosił ich do siebie król Pruski Fryderyk Wielki, Polakom skądinąd znany jako jeden z zaborców, natomiast pierwsza większa migracja Turków do Republiki Federalnej miała miejsce w latach 60. i do dziś stanowią oni tylko 4,3% całej populacji, nie sądzę więc, by ich obecność była jakimś wielkim alianckim spiskiem ani by w ciągu roku - jak sugeruje ten demotywator - muzułmanie mieli opanować Niemcy. Jedno natomiast jest faktem: Hitler z muzułmanami dogadywał się świetnie i znana jest jego pełna żalu wypowiedź, że to potulne, żydowskie chrześcijaństwo zdominowało Europę, a nie wojowniczy islam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daila
-1 / 1

Czyli jednym slowem,nawet za swiatow Hitler realizuje swoj plan.....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Eskel97
+5 / 9

To jak "Dzień Świra", ponieważ na początku jest śmieszne, ale z czasem zaczynasz się nad tym zastanawiać i dochodzisz do wniosku, że jest do bólu prawdziwe :-(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Andriej69
-1 / 3

Dałbym lajk, gdyby nie był to spocik Korwinowców

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~medialiści
0 / 0

Przez cały film wszystko pięknie, a na końcu co?
Pis przedstawione przy PO PSL Nowoczesna i innych ścierwach które popierają kozojebców. Korwinowcy przechodzą samozaoranie tak samo jak Nasze obecne media. Do grupy antypis nie należy już tylko pis.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem