Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
3169 3799
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Q qazi1
-2 / 22

@niematotamto123 ma córkę? pierwsze słysze

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
-5 / 81

To, że ktoś jest nieprzekupny, nie znaczy że nie możne być debilem, który nie dla pieniędzy, ale z głupoty zepsuje ludziom życie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~terapist
-2 / 70

@profix3 Zepsuje życie ludziom? Bardziej niż rządy POSLDPSL nikt już nam życia nie zepsuje (ewentualnie III wojna światowa) zapewniam Cię lemingeczku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T therosiu
+2 / 4

@terapist zapewniam Ciebie, że za długo ćpałeś Jarusiową propagandę. Ja nie znam nikogo, kto by twierdził, że rząd zepsuł mu życie. ...ale jasne, nie hamuj się! powiedz, że tylko III wojna światowa może być gorsza, dawaj , dawaj!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mambolinski
0 / 0

"pamiętam te chwile-nie złodzieje rządzili lecz debile"nasz prl big cyc-nie wiadomo którzy lepsi:(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
+2 / 72

Kaczor po prostu zostanie dożywotnim dyktatorem jak Putin czy Łukaszenka. No i git. On łapówek nie bierze. Bo po co. Partia i związane z nią fundacje i firmy zatrudniają mu tyle służby, że Szejk Arabski by się nie powstydził. Wykupują budynki sąsiadujące z jego willą. Skąd na to pieniądze? Kaczyński aby na to zarobić wałków nie robi, wałki robią firmy, fundacje, partia. On się po prostu rano budzi, a tu w zaczarowany sposób śniadanko samo się pojawia. Jakiś kilku panów z bronią się przyplątuje i go strzeże. Dom się sam sprząta, kierowca limuzyny ma ot taką fantazję aby podjechać pod jego drzwi i wozić Go gdzie tylko zażąda, zakupy w magiczny sposób same zjawiają się w lodówce itd. itp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 grudnia 2015 o 21:14

avatar wal
+14 / 40

mieszkam za granicą i zdarza się spotykać Rosjan, nikt z nich nie powie nic złego na swojego prezydenta. uważają go za wodzą ktory jest twardy i nikt mu nie podskoczy. Polska też potrzebuje silnego przywódcy , ale nie koniecznie kaczora

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~patriota_polak
0 / 48

@lech2 popłakałem się ze śmiechu jak czytałem twoje wypociny. Mamy demokrację w Polsce. Obecny parlament został wybrany w demokratycznych wyborach. Problem w tym, że lewacy nie mają za grosz honoru i nie potrafią ustąpić. W związku z czym PiS musi w jakiś sposób zabezpieczyć sobie możliwość rządzenia. Nie rozumiem dlaczego wszyscy oceniają PiS, chociaż nigdy nie widzieli jak rządzi (te 2 lata kiedyś PiS nie miało większości w sejmie, więc nie mogło samodzielnie rządzić). POlszewicy rządzili w Polsce przez 8 lat. Nic dobrego z tego nie wynikło, a teraz plują na swoich następców, bo Polacy stwierdzili wreszcie, że mają dość takich sprzedajnych rządów. Ludzie przestańcie myśleć o sobie jak o szarych myszach europy. Polska była kiedyś mocarstwem i może nim być z powrotem, bo pozwala nam na to świetne położenie geograficzne. Wystarczy tylko dobrze rządzić i przestać trzymać palec w dupie Merkelowej. A opinię o tym, czy PiS robi dobrze, czy źle możemy zacząć wydawać najwcześniej za 2 lata. Niektórym nawet 8 lat ucisku nie wystarczyło, żeby zauważyć gdzie nas mają POlszewicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
+10 / 32

@patriota_polak to "zabezpieczenie możliwości rządzenia" to po prostu zamach stanu. Za to powinna być kara śmierci. PIS -nie ma większości potrzebnej do zmiany konstytucji, więc nie może mieć prawa do ignorowania konstytucji. A to właśnie chce uzyskać. Siłowe, sprzeczne z konstytucją przejęcie Trybunału to jest zamach stanu. A to, że PIS źle robi mogę powiedzieć już dziś. Kto niszczy demokracje ten źle robi. PIS chce przekupić ludzi pieniędzmi, więc puszczą Polskę z torbami. I to już teraz wiadomo. Wystarcza znajomość dodawania i odejmowania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~maxdde
+5 / 17

@lech2 @lech2 Dokładnie tak jest. Mieszkam niedaleko jego domu. Mieszka w zapyziałym nedznym domku bez luksusow zewnetrznych. po prostu nora. z chwastami. Ale w2szedzie ochrona. Do tad nie miał zadnej funkcji. byl prezesem partii A kawalkada samochoduw po niego przyjezdzala jak po prezydenta kraju. wykupione domy obok jego chałupy. Raz dla jaj stalem przed jego furtka i gapilem sie na dom. Z innego domu wyskoczyli goscie z pytaniem co ja tu robie. Maciar robi dla niego zakupy w tym samym sklepie co Ja. Czy nadaje sie na przywodce kraju? Szkoda mi tylko prezydenta i tej udawanej premier Ze tak sie go boją i wykonuja kazde jego rozkazy, sa nikim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zgadnijcie
-1 / 17

Wolę Putina niż tego Bambusa ze stanów, czy tej europejskiej szajki lewackich samobójców. Już dość ogłupiania ludzi, jakie to zachodnie ideologie są "dobre".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W waldek0808
+4 / 6

@lech2 Widzisz demokracja ma swoje wady które w połączeniu z naszymi politykami są bardzo poważne np. bardzo duża łatwość w zdobywaniu głosów (zjawisko korupcji w tym ustroju jest bardzo duże i nie trzeba podpłacać wszystkich skoro "wszyscy" odpowiadają przed szefem partii który mówi jak głosować albo wypad). 2 bardzo poważną wadą jest że politycy mogą poukładać pod siebie prawo które zapewni im nietykalność. Piszesz że demokracja to władza ludu i podajesz przykład co się zdarzyło na Ukrainie a sam nie widzisz (lub nie chcesz widzieć) co jest w Polsce ile razy było zebrane po kilkaset tysięcy podpisów w kwestiach ważnych dla ludzi które następnie zostały wsadzone do niszczarki bo "demokratycznej" władzy nie było na rękę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sdffosdfio0eee
+1 / 9

@lech2 Problem w tym, że prezydent nie złamał konstytucji... Sędzia TK jasno powiedział, że konstytucja nie przewiduje terminu przyjęcia od sędziów ślubowania... Tego lewackie media nie podają jak TK powołuje się na Europejską kulturę prawniczą a nie na samą konstytucje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Neuromanta
0 / 2

@lech2 a co zrobiło PO przed wyborami przed termonowo wybrali sędziów. PIS i PO to jeden ch*j tylko że PO to złodzieje a PIS fanatycy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
+3 / 3

@sdffosdfio0eee ale konstytucja nakłada na prezydenta obowiązek utrzymania sprawności organów konstytucyjnych- m.in Trybunału. Trzem sędziom skończyła się kadencja. Od trzech nie przyjął ślubowania. Doprowadził do sytuacji, w której trybunał był niekompletny, pozbawiony trzech sędziów- a konstytucja mówi o 15. Widać, że słyszysz tylko to co chcesz usłyszeć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KubelZimnejWody
0 / 0

@lech2
Jako że jesteś nierozgarniętym człowiekiem z tvn. Pozwoliłem sobie skopiować coś. Stricte mówiąc, mam na myśli :
,,Ustrój, zakres działania i tryb pracy Krajowej Rady Sądownictwa oraz sposób wyboru jej członków określa ustawa.'' Artykuł 187. Punkt 4. Widzisz co tu pisze kolego. Nie jestem za Pis'em. W sumie głosowałem tylko na Dude. Bo Komorowski był najgorszym prezydentem. W Całej historii Rzeczypospolitej. Wracając do tematu. Nie jestem za Pisiorami . Jednak gadanie bzdur, że oni łamią konstytucje, jest co najwyżej śmieszne. I to prze z laików którzy nigdy nie przeczytali choćby fragmentu . Mam nadzieje , że rozwiałem twoje wątpliwości. A, i zapomniałbym. Demos Krateo. Władza ludu . Skoro lud ich wybrał, dał im tą władze. Wiem, że specjalnie sprowokowałeś tą gówno burze. Jednak jeśli następnym razem , będziesz gdziekolwiek wstanie , dać argumenty . Prosimy o fakty, nie te z tvn. Tylko te rzeczywiste, na papierze. Chyba, że do tej pory jak pan petru. Nie wiesz,że mamy konstytucja z roku 1997 . A, nie przed rozbiorową.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
-1 / 1

@KubelZimnejWody ???? tylko tyle mogę napisać w odpowiedzi na tak chaotyczny komentarz pozbawiony merytorycznej treści. Co chciałeś napisać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pogromca_polactwa
+10 / 106

Posikałem się ze śmiechu, Kaczor jaki jest? Zacznij czytać prawdziwą biografię prezesa. REszty farmazonów nie chce mi się opowiadać. Powiem tylko tyle, prezes pewnego roku pożyczył 200 tys. ale nie wie od kogo; na jego ochronę wydano ponad milion złotych, itp itd.
Zjadł więcej ośmiorniczek nie za swoje niż Sikorski przez całe życie wypił lampek wina.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W waldeeek
+13 / 53

@pogromca_polactwa masz rację
to maly dyktatorek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Samuel_Crow
+14 / 30

@pogromca_polactwa Daj spokój. Jego kot miał ochronę BORu. Sam Jarosław Kaczyński, nawet kiedy nie pełnił żadnej funkcji w państwie, miał przydzieloną ochronę tejże organizacji "bo podobny do prezydenta i zamachowiec mógłby się pomylić".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wal
+1 / 13

@pogromca_polactwa
co znaczy twoj nick ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R remp
+2 / 4

też się uśmiałem do rozpuku, zaczęło się od "obiektywny" haha

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bartek298
-2 / 8

@pogromca_polactwa postanowił zdobyć tytuł najbardziej zminusowanego usera demotywatorów. Kto czyta powyższe głupoty, niech choć chwilę zastanowi się które z tych pierdół są faktami i czy w ogóle jakaś prawda w nich jest zawarta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sdfdsfdsfdsfdsfds
-4 / 8

@pogromca_polactwa Prawdziwą biografię? Czyli co? Przez kogo pisaną? I czy na prawdę jest prawdziwa?d

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ela01
-3 / 7

@pogromca_polactwa taa.. a ja właśnie odbyłam lot na księżyc, i co mi zrobisz? Jesteś pogromcą polactawa, czyli pogromcą samego siebie, żal.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ernesthost
-4 / 6

@pogromca_polactwa nie masz mózgu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ernesthost
-1 / 5

@pogromca_polactwa nie masz mózgu, idź do mięsnego i sobie dopasuj

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Marco_van_Basten
-2 / 8

@pogromca_polactwa koleś napisał, że Jarosław Obłąkany jest NIEPRZEKUPNY? Ha ha ha ha, ześmiałem się ze śmiechu jak pijana pszczoła. Jarosław sprzeda całą Polskę czarnokieckowym, za czczą obietnicę miejsca w niebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+6 / 24

No fakt, mniej kasy rozpierdzieli na dziwki i ośmiorniczki, za to kilka razy więcej przekaże na kościół i ekspertów smoleńskich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 grudnia 2015 o 20:39

avatar Qrvishon
+21 / 49

A pamiętacie sprawę Hoffmana. Rzecznik PiS, jeden z czołowych ich polityków, który zdefraudował ponad 60tys zł. przycinając naród na kilometrówce. I teraz kwestia czy w PiS nikt o tym nie wiedział co przez lata robi ich czołowy polityk - są zatem bandą idiotów. A może wiedzieli i pozwalali mu na to, dopóki ktoś w mediach nie wyłapał i nagle trzeba było się od niego odciąć - więc są współwinni złodziejstwa. Tak czy siak teraz polską rządzą albo idioci albo złodzieje. Co kuwa gorsze to sam nie wiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dsfpsjfodfjsd
+1 / 3

@Qrvishon Wszyscy politycy wykorzystują "kilometrówki" tylko jednych złapano a innych nie. Nie ma znaczenia czy to PO, PIS Nowoczestna, czy PSL oni wszyscy naciągają państwo "kilometrówkami"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Qrvishon
+2 / 2

Ja nie mówię że Sikorski nie naciągał sobie kilometrówek. Ale tu zostało udowodnione w twarz i ten polityk za oczywistą kradzież nie poniósł żadnych kosztów. A weź ty ukradnij ze sklepu czekoladę za 10zł to już masz mandat. Ukradnij za 500zł to masz więzienie. O to chodzi. W dupie mam że wszyscy politycy kradną. To kuwa wszystkich trzeba skazać. Dlatego głosuje na Korwina. Nie bo to mój idol, ale dlatego że chce uczciwości, a od niej się wszystko zaczyna. Obok niego jedynym uczciwym politykiem jest Kukiz, z tym że on nie ma plany. Ale popieram obu. I jak mi ktoś zarzuci że wole Kukiaz od PiS czy PO i mówi że on nie ma wiedzy czy doświadczenia to w oczy mu powiem że "uczciwego można nauczyć rządzenia, a złodzieja nie nauczysz uczciwości" i to ma zastosowanie do SLD, PO, PiS i SLD po wszyscy kradli i są na to dowody.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Silverro
0 / 2

@Qrvishon Hm tylko czemu mówi się tylko o Hoffmanie skoro wielu posów z PO robiło to wielkorotnie ? i na dużo większe kwoty ? czyżby dlatego, że PO było właśnie u władzy i swoich nie wolno ruszyć ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Zulghar
+9 / 21

Stalin też nie zgromadził zbyt wiele dóbr materialnych dla siebie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~OSR333
+4 / 4

To fakt, w końcu pałac w którym mieszkał był "własnością ludu", limuzyny, którymi jeździł były "własnością ludu" itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bazyl73
+1 / 3

Podobnie Rydzyk. Też wszystko jest klasztoru albo fundacji a on ma jedynie klasztorną celę i habit!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vdk1991
+1 / 3

Putin też w zeznaniach podatkowych co roku wpisuje, że ma kilkanaście tys. euro oszczędności, 2 łady i skromną daczę pod Moskwą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Trepan
+10 / 24

Kaczor ma jeszcze jeden zasadniczy problem: jego brata wsadzili czerwoni do paki, jego przeciwników wsadzili czerwoni do paki, mnóstwo osób wokół było represjonowanych, a on nie. Nie umie im wybaczyć, że jego też nie gnębili, bo jak tu teraz być męczennikiem za wolną Polskę jak się nawet porządnie pałką nie dostało? Do dziś nie umie im tego wybaczyć, że nie był represjonowany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D deanthehunter
-1 / 1

@Trepan Ale o profesorze co nigdy profesora nie uzyskał z pracy naukowej i jednocześnie gościu co wyszedł z Auschwitz ze względu na stan zdrowia lemingi mówią jak o boChaterze I tknąć go nie można. A prawda jest taka że podpi*rdalał swoich i kolaborował z wrogiem a z obozu koncentracyjnego wyszedł za kasę ze Szwajcarii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar costamzczymstam
+1 / 1

@Trepan 13. grudnia spałem do południa ;-)
już niedługo kolejna rocznica nieinternowania Jarka K.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gingo
-2 / 18

Czasem lepiej coś stracić ze złodziejem, niż zyskać z psychopatą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar stachuW
+3 / 21

Kolejny propisowski uzytkownik lize dupe Jarkowi. A oni sie smieja z was jacy wy glupi jestescie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar interna
+3 / 15

W sumie prawda, jest bardzo radykalny, czasem staroświecki, ale trzeba mu przyznać, ze gardzi korytem pieniędzy. Jemu wystarczy chyba tylko władza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daila
+1 / 11

Jezeli jego wladza ma uchronic nas przed potopem islamu to ma moj glos za 4lata.Ludzie którzy nie wysciubili nosa z Pl i nie doswiadczyli prawdziwego zycia na Zachodzie nie maja pojecia do czego prowadzi lewactwo i multi kulti.Jaroslaw nie jest spelniem marzen polakow,ale moze uchronic nas przed najgorszym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~OST333
+2 / 8

@interna kiedy niby zaczął "gardzić korytem"? Rozkradał kraj w czasie prywatyzacji "za złotówkę", ciągła walka o utrzymanie finansowania partii z budżetu(czyli naszych podatków), różne spółki i spółeczki z nim związane za rządów PiSu dostawały państwowe kontrakty na miliony zł itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~anka1979
+6 / 14

Nie zgromadził żadnych dóbr, bo niby po co jego cieszy tylko władza karmiona nienawiścią, wielu rzeczy nie zrobił, ale ułaskiewienie kolegom załatwił, fuchę wszystkim kolegom, których w czasie kampanii trzymał w piwnicy załatwił ( Macierewicz przez całą kampanię wyborczą słowem się nie odezwał). Jakoś PiS nie chce porzućić państwowych pieniędzy na finansowanie partii.W dwa tygodnie narobił tyle gnoju - fakt tego nikt nie potrafi lepiej!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dgsag
+1 / 7

zróbmy zbiórkę dla prezia jak taki suchy jest

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W w4fel
+7 / 17

Czyli facet, który przez ponad 40 lat pracy nie wzbogacił się ma spowodować, to że Polska będzie silną gospodarką?
Hehe. Strzał w kolano takim demotem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daila
-3 / 9

Masz racje, moze nie bedzie bogata ale przynajmniej bezpieczna (islam).Wszelkie bogactwo i dobrobyt na nic nam sie zda, jezeli zaleje nas Islam i zacznie sobie rozcic swoje prawa,dopiero wtedy docenimy to na co teraz narzekamy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dassad
-1 / 9

@daila może pora zgłosić się do jakiegoś psychiatry? Wyraźnie widać, że cierpisz na islamofobię, a takie obsesje się leczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojcio0059
+2 / 4

@~dassad Idź lecz francuskich policjantów żeby do nich (islamskich terrorystów) nie strzelali przy następnych zamachach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krzysio9999
+1 / 5

Kaczorek tego nie zrobi, bo nie ma dzieci, a kot nie chce pracować

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D konto usunięte
+2 / 10

co za bzdury, pisiorskie bajki dla debili

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kmaster
+7 / 9

Zarabiając przez wiele lat zasiadania w sejmie kilkanaście tyś. zł + kilka tyś. diety, mając zapewnioną darmową opiekę zdrowotną, przejazdy, posiłki nie potrafił zgromadzić majątku? Przekonałeś mnie, żebym go poparł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~AlojzP
+4 / 12

10 000zł/m-c stary kawaler, nie pijący,nie babiarz, nie palący,nigdy nie był w kinie,teatrze czy restauracji.Ubrany zawsze tak samo.I nie potrafi grosza zaoszczędzić? To na co wydaje tą kasę? Aż taki zbok?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~EJZ
+3 / 11

Co się dzieje na demotach? Zły Petru-kłamca, dobry patriota Kaczyński. Od kiedy ten serwis ma swoją linię partyjną którą wykłada naiwnym dzieciakom, które czerpią stąd wiedzę??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+4 / 10

Ja na przykład zauważyłem, że demoty zostały opanowane przez gimnazjum. Jest to, jak wiemy, wiek, w którym jest się bardzo podatnym na wpływy innych (najczęściej najgłośniej krzyczących). Ostatnimi czasy bardzo "trendy" wśród gimnazjalistów stał się patriotyzm. Niestety, nieszczęsna młodzież nie doczytała czym jest patriotyzm i przyjęła (zgodnie z rozumowaniem najgłośniej krzyczących, czyli tępych dresów i kato-oszołomów), że PATRIOTYZM = NACJONALIZM. Co za tym idzie, każdy o odmiennym zdaniu jest be. Korwin niestety jest za cienki, to pozostaje wspieranie Jarka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D konto usunięte
+3 / 7

juz dawno to zawuważyłem DEMOTY to pisiorski portal. niestety

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A An_ders
+1 / 7

No niesamowity ten służbowy demot. Skoro nic nie zgromadził będąc przez 25 lat posłem, a przez jakiś czas premierem, mając mieszkanie po mamusi, to jest po prostu totalnym nieudacznikiem. Na co wydaje kasę? Na panienki (albo facetów) i na pornole?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I ibonek
+1 / 1

@An_ders: na koty?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 marca 2016 o 17:30

avatar ~VR
-2 / 8

Potomek powstańców warszawskich, którzy nie dali się "przekupić" ani Niemcom, ani Rosjanom

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+6 / 8

Tia, tylko jakoś tatuś po wojnie od komunistów dostał dom, pracę na uniwerku i troszkę innych suwenirów, tak jak wszyscy AKowcy.... Chwilka..... Chyba nie do końca. Inni AKowcy dostali w najlepszym razie więzienie, w najgorszym kulę w łeb od komunistów. Prawda jest taka, że o ile Lech w opozycji był, to Jarek dopiero po stanie wojennym przestał być komunistą tak naprawdę. Sprawdź ilu w jego otoczeniu było PRLowskich prokuratorów i sędziów, w sumie pewnie dalej są jak choćby tak ukochany apolityczny nowy przewodniczący TK.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fhjdrewf
+5 / 11

Nieprzekupny Kaczyński??? Dzieciaku, poczytaj troszkę o FOZZ, spółce Telegraf i SKOKach. Ogarnij się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~mickdick
+7 / 7

Partia Centrum i środki z sprzedaży jej nieruchomości ? Miliony wydawane na 'ochronę prezesa'

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bazyl73
+2 / 4

Porozumienie Centrum!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I illidan777
+3 / 9

Jarosław K. jest dla mnie obrzydliwym człowiekiem. Śmierć brata bliźniaka cynicznie wykorzystuje do gry politycznej. Kto tak robi? Chyba tylko psychopata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 grudnia 2015 o 18:46

S konto usunięte
-1 / 11

Chorobliwie ambitny człowiek, który nie może się pogodzić ze starością, która już od wielu lat uniemożliwia mu ambitne dyskusje z choćby przeciętnym antagonistą. Ponoć prawnik, ale żałosny że hej.... jakby nie grono "zaufanych" ludzi to byłby już nikim, a tak - nadal może wszystko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Glameth
+2 / 10

Serio? Gość nie ma śmiałości do kobiet, więc pewnie nadal jest prawiczkiem i nie ma dziecka, nie umie obłużyć telefonu komórkowego ani konta bankowego, gdyby nie jego dupolizy zginąłby we współczesnym świecie, bo nie umiałby przejść na pasach - i ktoś robi z tego wielkie zalety i cnoty? Zachód ma w dupie Kaczyńskiego, tak jak wcześniej miał tam jego braciaka. Problemem Kaczyńskiego jest to, że nic nie znaczy i nie zdaje sobie z tego sprawy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Propaganda_PRL
+5 / 13

...a pieniążki ze spółki SREBRNA i powiązanych podmiotów Jarosław oddaje na biedne dzieci.
I napisz jeszcze, że kiedy się Jarosław rodził, to Słonko mu się kłaniało, a ptaszki śpiewały i tęcza była cudowna, kretynie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~no_tak
-4 / 8

Jednego nie rozumiecie, jednego i jedynego. I podstawowego. Na Jarosława Kaczyńskiego nie ma haków. Nikomu się nie sprzedał, niczemu nie sprzeniewierzył. Gdyby były, już dawno by na nich wisiał, prawda? Nie ma haków na Ziobrę, Kamińskiego, Macierewicza. Bo to Polacy są. I tak - prawdziwi. I co byście to nie napluli, prawda taka jest. Im bardziej plujecie tym bardziej to prawda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomi915
+3 / 3

TY za to wszystko rozumiesz....słów brak, współczuje bez wdawania się w polemikę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I ibonek
+1 / 1

Obecnie haki owe są uznawane przez naukowców za jedną z przyczyn efektu cieplarnianego.
Podobno CIA i FSB są w posiadaniu zdjęć satelitarnych, zrobionych na przełomie lat '80 i '90 ubiegłego stulecia, ukazujących wielką czarną chmurę dymu nad Żoliborzem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Caligula
+6 / 6

ehhh szkoda gadać o tych wypocinach Pis w 2010 przepuściło ponad 1.1 mln zł a w 2012 800 tys cała ich banda jest nie kompetentna do rządzenia tym krajem np: pan Macierewicz z wykształcenia historyk nie ma prawdopodobnie żadnego pojęcia o logistyce a zostaje ministrem obrony i ma zamiar przepuszczać pieniądze na kolejne śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej co jest bardzo śmieszne; jeszcze jedno co chce podkreślić partia Pis NIE jest partią prawicową zadawanie się z czarnoksiężnikami w czarnych kieckach nie czyni z niej partii prawicowej tym bardziej zabierając ok 800 zł jednemu i dając 500 drugiemu przeczytajcie najpierw program zanim stwierdzicie że jest to partia prawicowa a najlepiej doinformujcie się na czym wgl polega prawica

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Busia1
-2 / 4

Tusk - historyk, Komorowski - historyk, Teresa Piotrowska - historyk (MSW), Kosiniak-Kamysz - lekarz (minister pracy !!!), Joanna Kluzik-Rostkowska - dziennikarka (MEN). Mówić dalej na temat kwalifikacji rządzących z PO ? I jaka jest różnica między ministrami z PO a PIS ? Ministrzy PO są stawiani przed sąd za branie łapówek i korupcje a Ministrzy PiS za ostrą walkę z korupcją !!! Kaczyński jest za uczciwy na obecne czasy, bo nawet jak jego minister kiedyś wziął łapówkę to Kaczyński go złapał i pod sąd (T. Lipiec - były Minister Sportu).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kkkkrrrrrrrrr
+2 / 4

haha kaczor nie ustawi dziecka bo go nie ma, kaczor ma kota, reszta bez komentarza

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+5 / 5

Hitler, Stalin, Dzierżyński, Kim Dzong Il - wszyscy oni starali się sprawiać wrażenie niemal ascetów, poślubionych wyłącznie krajowi bądź sprawie. Jak to jest z Kaczorem, kiedyś się pewnie dowiemy, ale raczej nieprędko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Looka1
+2 / 2

Był też jeden, którego nazywali "Nieprzekupny". Porządził dosyć krótko, ale wszyscy go znacie. Nazywał się Robespierre.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomi915
+3 / 3

Jeszcze po Waszych wyborach liczyłem, że może serio PiS chce dobrze dla tego kraju, że to może moja ślepa nienawiść do Jarka, Macierewicza i Pawłowicz przykrywa mój pogląd. Od kilku dni wszystko jest jasne - cały świat się "myli", połowę PO powinno się powiesić za to co zrobiła ale to co wyrabia PiS to jakaś MASAKRA....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aku666
+5 / 5

Kaczor uwłaszczył się na państwowym gdy większość tutejszej publiki pływała jeszcze w jąderkach swoich tatusiów. Kaczor chroni aferzystów od SKOK żeby ten mógł hojnie finansować siedzące mu głęboko w dupie medialne szczujnie dla niepoznaki nazywane "niepokornymi". Kaczor antykomunista otacza się komuchami i pcha ich na stanowiska. No i jeśli ktoś pospisuje się "obiektywny", zawsze kłamie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 5 grudnia 2015 o 21:51

S konto usunięte
0 / 2

Czytam sobie oświadczenie majątkowe: 110 tys oszczędności, 1/6 domu: spadek po ojcu, i zostało mu 15 tys kredytu do spłaty... To serio trochę dziwne jak na polityka który jako sprzymierzeńców ma Prezydenta i Premiera. Sprzymierzeńców nie służących.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aku666
+3 / 3

@SerapHin Sprawdź sobie majątek spółki Srebrna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~bbaarrff
+1 / 3

Rzygać się chce tą pisowską propagandą. Pis PO jedno zło. To już któryś kolejny demotywator wielbiący pis. To są demotywatory czy pisotywatory?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Jeszcze_wolny
+2 / 2

No właśnie - takich mamy inteligentów i opiniodawców.
Przecież on wszystko zapisał na swoją mamę!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eggjajo
-2 / 2

Nic dodać, nic ująć. Cała prawda. Tylko tępy "Janek" (czyt. proplatfus) tego nie pojmie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar akogo
0 / 2

Ma racje sobie nic nie weźmie wszystko odda kościołowi.A zachodni burżuje { lewacy,żydzi itp...} niech spierd..... najlepiej do Czech tam stawiać fabryki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~obywatel222
-3 / 3

swietny demotywator,cala prawda, juz nie mozna sluchac tej medialnej nagoni i propagandy przeciw PIS i orezydentowi-bo chca zmienic ten chory kraj, ludzie nie widzicie co PO zepsulo, pogwalcilo polskie wartosci, zaprzedalo Polske UE

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gorn221
+2 / 4

Durne pisowskie demoty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bartek298
-3 / 3

@Gorn221 Durny chłopie to jesteś jedynie Ty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~vbgjhb
+4 / 4

Ludzie czy wy nie widzicie, że on zamienia Polskę w drugą Rosję??? Nikt inteligentny nie popiera PIS....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bartek298
-2 / 2

Daj Boże, niech zmieni dolskę w drugą Rosję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daedron
+3 / 3

Kaczor wcisnął dzieciaka do Ministerstwa Obrony Narodowej, zgromadził dobra tylko, że zwolennicy cicho ten fakt pomijają, nie opłacił specjalistów by prowadzili bloga córce (bo takowej nie ma i mieć nie będzie), ale sprowadził prof.S.Jonalistów z "murriki", by symulowali katastrofę tupolewa na puszkach po słowiańskim nektaru. Kaczor zdejmie TK by mu bardziej pasował, rozpierdzieli gospodarkę przez ustawę "dajmy wincyj piniondzów" 500 złotych na dziecko. Jak tak dalej pójdzie to zdelegalizuje WOŚP ("bo pszeciesz to jest zbrodnjicza reszimowa organizacia!!1! Ofsiak biesze wrzysdko dla siebje!!!1oneone), ustawi Pawłowicz Ministrem Edukacji i podstawowa zasada ortograficzna to będzie "wziąść" a nie wziąć, a kto się nie zgodzi ten będzie lewacką k*rwą. Jak mnie wnerwia to, że na demotach nie istnieje neutralność polityczna, tylko albo jesteś za PiS, albo wyp*erdalaj. Proste.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bartek298
-2 / 2

@daedron Żadna z rzeczy które napisałeś nigdy nie zaistniała. Powiedz, co o Tobie mają myśleć użytkownicy demotywatorów, czytający twój komentarz? Katastrofa Smoleńska zaistniała z powodu zaniedbań strony rządowej. Ludzie odpowiedzialni za organizację, zawiedli. Macierewicz, wskazuje na szereg bardzo poważnych błędów i niedociągnięć w tej sprawie. Dlaczego czytasz chłam super ekspresu, albo faktu i wyrabiasz sobie opinię na podstawie klaunów piszących co im ślina na język przyniesie? Jeżeli uważasz że WOŚP jest organizacją godną poparcia to proszę bardzo! Ale miej świadomość że dokładnie wszystkie organizację charytatywne, powstają właśnie po to aby wyprowadzać duże pieniądze z pominięciem opodatkowania. To po prostu narzędzia przekazywania zapłaty za, jakieś podejrzane i nie opodatkowane usługi w sposób ukryty i bardzo pośredni. Przecież identyczną organizacją charytatywną było Pro Civili Bula Komoruskiego. Nie bądź głupi!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 grudnia 2015 o 10:35

avatar ~nadaje_zPlutona
0 / 0

@daedron @daedron taak, jedynymi mediami niezależnymi są te które TY czytasz. Każdy takie czyta wg niego, a reszta to debile bo nie czytają tego co ty. No i oczywiście jesteś przedstawicielem nielicznej grupy ludzi myślących i uczciwych. Poczytaj NAUKOWE książki o psychologii, to może spojrzysz na siebie i swoje poglądy trochę inaczej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daedron
0 / 0

@Bartek298 Problem w tym, że właśnie te rzeczy zaistniały. Cała Polska śmiała się z domniemanego uczonego demonstrującego katastrofę smoleńską na puszkach po piwie. Co do samego lotu - ówczesny premier Putin, zaprosił naszego premiera Tuska (zaraz zaczną się komentarze, że chciał zdradzić naród i wyprzedać go Rosjanom) na obchody rocznicy zbrodni katyńskiej. Lech oczywiście musiał mieć własne zdanie i zebrał śmietankę polskiej elity (co jest największym imbecylizmem - jak można uznać za dobry pomysł przewiezienie takiej dużej grupy przedstawicieli inteligencji?! I to jednym środkiem transportu?!) i bez zaproszenia udał się do Smoleńska mimo ostrzeżeń o fatalnych warunkach pogodowych. Dlatego poleciał tam na własne życzenie, rząd uznał to za wypad osobisty. Jeśli uważasz, że WOŚP i pozostałe organizacje charytatywne istnieją po to, by kosić hajs bez podatków, to gratuluję pomyślunku. Chrzanić te wszystkie osoby, którym te organizacje pomogły - wytknijmy im najmniejszy grosz, który nie poszedł na potrzebujących, bo wiadomo, że takie imprezy można zorganizować dzięki powietrzu i dobrej chęci. Nie czytam żadnych gazet dla samej polityki, gdyż staram się na bieżąco analizować jej świat bez ingerencji obcej opinii. Jednak to co robi pan Kaczyński jest nie do pomyślenia. Ostatnio byłem na marszu KOD, nastawionym całkowicie neutralnie politycznie do Nowoczesnej i spółki. Po prostu poczułem się w obowiązku by zademonstrować swą niezgodę z tym, co rząd robi z Konstytucją. Na marszu Wolności i Sprawiedliwości prezes mówił o "ludziach nie myślących trzeźwo", ktoś z tłumu krzyknął, że uczestnicy marszu KOD byli komunistami i złodziejami. Ponadto stałem się człowiekiem gorszego sortu i według dzisiejszej opinii Jarka - gestapowcem i AK-owcem. Tyle w temacie. Nikt mi nie wmówi, że on szanuje wszystkich Polaków i chce uczynić ten kraj lepszym - on dba tylko o swoich. Tyle w temacie, z pełnym szacunkiem dla pana. I nie jestem głupi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 grudnia 2015 o 19:48

S szyba20
+1 / 1

Nie, nie zje ośmiorniczek, ale...weźmie 400 tyś łapówki, Rydzykowi odda 160 mln euro z państwowej kasy a klerowi da 5 miliardów zł, bo tak. I to w dwa lata. Wolę jak jedzą ośmiorniczki (pewnie z biedronki, Kaczyński tam nie kupuje bo to sklep dla biedaków). Krótka pamięć może się skończyć wielkim bólem d. py.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ajt
+1 / 1

Gośc o nicku "obiektywny" swoją wypowiedź kwituje stwierdzeniem że jest nieobiektywny. Dziękuje i dowiedzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fsfs
+1 / 1

nie zafunduje sobie osmiorniczek?! co ty cpales? kaczynski przez 8 lat bycia czolowym politykiem opozycji mial ochrone jak premier, kosztowala ona 2 miliony zlotych rocznie, do tego jedna willa dla niego druga dla jego ochrony, i co? to jest ubostwo? moze zaraz powiesz ze ojciec rydzyk tak na prawde musi zebrac zeby moc cos zjesc...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Pamcy
+1 / 1

Kaczor może i ośmiorniczek nie zjada (nie sprawdzalne!). Za to Ty wpierniczasz g,wno zamiast porządnych wędlin, bo jego minister zmienił prawo. Kto lepszy? Cwaniak oszukujący, czy udający wszechwiedzącego i mądrego Kaczyński? Masz problem z wyborem. No właśnie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ghghghghghghghghgh
0 / 0

nie zgromadził kasy buhahahahahahaqhahahahahahaha kasy to on ma jak lodu dzieci nie pamiętają przekrętów na budynkach w warszawie fozzu i telegrafów .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Artur_2138
0 / 0

Każda władza korumpuje. Czy złodzieje z PO, czy konserwatywny Kaczyński, wcześniej, czy później zaczną się afery nie tylko te z ośmiorniczkami itp. Największą tragedią naszego narodu jest to, że tym którzy aspirują do miana władców tego kraju, najmniej zależy na dobru obywateli,a na najbardziej na rzeczach znanych od zarania dziejów. Liczy się władza, prestiż i pieniądze. Konia z rzędem temu, kto naiwnie wpatruje się w prezydenta Dudę lub panią Szydło, naiwni są Ci, którzy widzą w panu Petru światełko w tunelu. Nie tędy droga. To co widzimy na arenie politycznej to tylko kłótnie i przepychanki zwalczających się politycznych mafii. Na horyzoncie brak odpowiedzialnego człowieka z przysłowiowym "olejem" w głowie. Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hydroland
0 / 0

Kaczor nie wsiądzie do Tu 154 - a powinien.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~greNO
0 / 0

Hitler czy Stalin też byli nieprzekupni.
Czy komuś to wyszło na dobre?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~gz
0 / 0

Brak jakichkolwiek oszczędności przy dochodzie 140 tys. rocznie, kiedy w dodatku wszelkie wydatki osobiste pokrywa partia nie jest dowodem jakiegoś szczególnego rozgarnięcia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem