Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

To tylko prank! To tylko prank!

Taki poziom reprezentuje Wardęga i jemu podobni

www.demotywatory.pl
+
1170 1224
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Paszeko
+41 / 57

Dopóki żart nie powoduje szkody w mieniu i zdrowiu dopóty jest akceptowalny. Są żarty mniej lub bardziej głupie a "żarty" Wardęgi i jemu podobnych plasują się poniżej dna żartów debilnych. Ktoś powinien mu wytoczyć proces o bardzo wysokie odszkodowanie, wówczas by się chłop opamiętał i wziął do pracy. Ewentualnie mógłby mu oklepać ryj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kiernan
+65 / 77

@Paszeko Wardęga pokazał swoją "klasę" podczas żartu z zombie jakiś czas temu. Polegał on na tym, że w nocy, na środku drogi Wardęga ucharakteryzowany na zombie wcinał zwłoki. Na jego widok jeden z kierowców zatrzymał się... Wardęga oczywiście żeby podkręcić atmosferę zaczął biec w kierunku samochodu. Gość wrzucił wsteczny i z całym impetem wbił się w zaparkowane samochody. Co na to nasz gwiazdor Wardęga? "Spie*dalamy!" i uciekł z całą ekipą. Nawet nie sprawdził, czy nikomu nic się nie stało... Taki to świetny nasz jutjuber. [można zobaczyć na yt pt. "Zombie (SA Wardega)"]. Po tej akcji straciłem do niego resztki szacunku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kiernan
+36 / 40

@Qrvishon jako powód wpisze "atak zakrwawionego, agresywnego mężczyzny". Idąc Twoim durnowatym tokiem rozumowania, w ogóle nie powinniśmy się przed niczym bronić, bo może okazać się, że to był prank i będzie wstyd, a debile w necie zwyzywają mnie od głupców...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kiernan
+24 / 28

@Qrvishon ciągnąć wątek zapoczątkowany przez Guitarmaniaca - ok, rozjeżdżasz gościa. Okazuje się, że to ofiara wypadków, która próbowała reanimować swojego potrąconego kolegę. Widząc nadjeżdżające auto biegnie zakrwawiony z płaczem po pomoc. Ale Ty go rozjeżdżasz. Lądujesz w pierdlu za potrącenie człowieka i nieudzielenie pomocy. Oczywiście w necie jesteś wyzywany od idiotów i głupków. A prawda jest taka - kierowca w przypadku tego pranka popełnił tylko jeden błąd - nie obserwował tyłów. Gdyby nie te samochody, to poprawnie wycofałby się na bezpieczną odległość i powiadomił odpowiednie służby o sytuacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kiernan
+19 / 21

@tenniebylzajety napisałem pod komentarzem Paszeko - chociażby w przypadku filmu "zombie (SA Wardęga)", przez jego żart rozwalone zostały 3 auta, a nasz gwiazdor nawet nie zapytał, czy nikomu nic się nie stało, tylko poszedł w długą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Paszeko
+12 / 16

@tenniebylzajety Artykuł 66 kodeksu wykroczeń

Kto ze złośliwości lub swawoli, chcąc wywołać niepotrzebną czynność fałszywym alarmem, informacją lub innym sposobem, wprowadza w błąd instytucję użyteczności publicznej albo inny organ ochrony bezpieczeństwa, porządku publicznego lub zdrowia,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny do 1 500 złotych. Ma to zastosowanie do śmieszków Wardęgi z policjantów za co zresztą został skazany wyrokiem sądu na grzywnę 500zł. Wystarczy, czy trzeba, żeby ktoś odpier.....lił na serce po jego wygłupie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Szarim_Musty
+12 / 14

@tenniebylzajety Pies Pają i kobieta cofająca uderzyła w samochody, o ile pamięć mnie nie myli podobnie było z zombie. Oprócz tego niektóre osoby bardziej przechodzą traumę widząc jak jakiś de.bil goni je z piłą mechaniczną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Paszeko
+5 / 9

NIE MA ludzi w 100% praworządnych i ja się również do nich nie zaliczam, ale nie zniszczyłem nigdy nikomu jego mienia (uprzedzając wpisy, nie spowodowałem nawet malutkiej kolizji samochodem czy motocyklem) ani nie spowodowałem niepotrzebnych interwencji policji, straży, pogotowia itp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~xXx1124
+15 / 19

Wardęga ma ten problem, że mu po prostu woda sodowa uderzyła do głowy. Pokazał to już nie raz - jak wyżej napisano - w przypadku pranków chociażby tym, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Druga sprawa to jego zakłamanie i wręcz chamstwo... Pamiętna sprawa, gdy sąd ukarał go grzywną, gdy sprowokował niepotrzebną interwencję policji... Wardęga oczywiście odwrócił kota ogonem i swoim fanom przekazał nieprawdziwą informację, jakoby został skazany za jedzenie ciastka (a wierni fani łyknęli to jak pelikan). Albo nagranie jego dziewczyny, gdy w jej mieszkaniu dyskutuje z policjantami. Wardęga przekazał za pośrednictwem swojego fanpage, jakoby policjanci bezprawnie ją napadli. A okazało się, że przyjechali na interwencję zleconą przez sąsiadów (zakłócanie ciszy nocnej), co z resztą sami sąsiedzi potwierdzili. A już kwintesencją żenady była akcja, gdzie niby złapał jakiegoś złodzieja, który na jego oczach ukradł łańcuszek jakiemuś przechodniowi... A na koniec okazało się, że wszystko było ustawione (ale do mediów wrzucił informację, jakoby był bohaterem, który zapobiegł kradzieży). Ten gość jest po prostu żenujący. Zarobił trochę kasy i teraz na siłę próbuje nastukać jej jeszcze więcej, bez względu na konsekwencje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~rykkkkkkkkkkkkkkkk
-3 / 13

Dobry prank! Mam nadzieje że autor nagra nowe epizody!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~taka_prawda_12345
-2 / 2

jeśli to był dobry prank to wracaj do cipki matki i zniknij z powierzchni ziemi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Azon
-3 / 3

@Peszko Artykuł napisany tylko i wyłącznie na podstawie zamieszczonego filmiku nie świadcz o tym, że nie była to ustawka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Azon
-4 / 6

@JohnLilly Udawał DarthVadera w metrze,,, Straszne, zamknąć go na dożywocie. Istnieje jakaś wiarygodna relacja ofiary jego "pranku"? Bo jeśli nie to teoria o podstawianiu ludzi dalej wisi w powietrzu. Bez wątpienia żarty z policjantów są na żywo, ale to głównie dlatego, że są funkcjonariuszami i można ich bezkarnie nagrywać (choć już szydzenie poewinno zostać ukarane).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kokorek1
+2 / 2

@Azon jeżeli chodzi o akcję z zombie i autem, to w programie Kuby Wojewódzkiego Wardęga sam przyznał się, że spieprzyli przed odpowiedzialnością i dodatkowo (mimo, że wcześniej się wypierał), to on jest autorem słynnego hasła "spie*dalamy!".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JohnLilly
+1 / 5

@Azon "Udawał DarthVadera w metrze,,, Straszne" widzę, że się nie wysiliłeś i nie przeczytałeś linka który tu podesłałem, albo przeczytałeś go bardzo pobieżnie. To właśnie Wardęga odwraca kota ogonem i twierdzi, że się uczepili go ze względu na strój. Prawda jest taka, że maszynista widząc całą akcję na monitorze w kabinie, zinterpretował ją tak, że jakiemuś staruszkowi dzieje się krzywda, a wiec zawiadomił służby metra. Służby się zjawiły i w tym momencie zabrakło dobrej woli Wardęgi. Bo on nie zastosuje się do ich poleceń i zostanie w wagonie. Co, korona by mu z głowy spadła? Wyszedłby ze strażnikami i ze swoimi kolegami, z którymi robił pranka i by na spokojnie wszystko wyjaśnili. Nie byłoby całego zamieszania. Powiedz mi jeszcze, kto normalny by się szarpał z ochroną metra i z policją? Najgorzej o nim świadczy, nie ta akcja w metrze, tylko to, że nie potrafił się potem przyznać do błędu. Zarząd metra, swoim oświadczeniem (które jest w artykule) wysunęli do niego rękę na zgodę, ale on woli zgrywać pokrzywdzonego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Master_Yi
+9 / 15

Wardęga to przykład jak daleko niektórzy są w stanie się posunąć by zabłysnąć na yt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T THINk_able
+10 / 16

Wardęga to zwykły kretyn. A ma pogłos, bo robi kretyńskie nagrania, dla kretynów. Wstrzelił się w najlepszy dla siebie target. I tyle. Na nic więcej go nie stać. Może dla niego jego kretyństwa są piękne, skoro to maks jego możliwości... Smutne. Powinno być ukarane. Za "zdebilanie" społeczeństwa i tak w znacznej mierze już niestety "zdebilałego". Co pokazuje liczba jego fanów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar P0RTABLE
+4 / 4

Bardzo dobrze podkreślona głupota tych "pranksterów" +

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tajniak4
+15 / 15

Nie mogę się doczekać, kiedy w końcu któryś "prankster" trafi na kogoś, kto mu wsadzi kosę między żebra. Może wtedy by się wreszcie ta banda idiotów opamiętała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~DAMIAN83
0 / 6

Przeciez wiekszosc pranków Wardegi to podstawieni koledzy! na tym sie robi kase a ludzie kupuja! fakt ze jezdzenie ne tramwaju czy gonienie z policja to wyjatki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kierowca600
+6 / 8

Niech Wardęga i jemu podobni pewnego dnia się nie zdziwią, bo ktoś myśląc, że znajduje się w sytuacji prawdziwego zagrożenia może zacząć się na poważnie bronić. I oby dostali za te idiotyczne żarty. Tutaj przypominam sytuację sztucznych fekaliów na samochodzie jakiegoś faceta - żartowniś oberwał paralizatorem, a jego kolega piszczał jak baba - i jak najbardziej prawidłowa reakcja właściciela samochodu, trzeba tępić takie wybryki. Wszystkich was to prędzej czy później czeka i obyście się w końcu opamiętali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pygoter
+4 / 4

@~IAOFJH Owszem jest jego winą- popełnił wykroczenie, a policja jest od egzekwowania prawa jakie by ono nie było.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~IAOFJH
-3 / 5

Czy Ci się to podoba czy nie, picie wody z butelki po piwie to nie jest wykroczenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+4 / 4

~IAOFJH Ale spier*alanie przed policją kiedy chcą wyjaśnić sytuacje już jest, czy tego chcesz, czy nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kieluch
+2 / 4

@IAOFJH czy Ci się podoba czy nie, picie wody z butelki po piwie celem sprowokowania interwencji policji również jest wykroczeniem (art. 66 kw) ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~IAOFJH
-3 / 7

kieluch - udowodnij mu, że taki miał cel. Tak zapewne było, ale bez dowodów mogą mu najwyżej zrobić laskę i przeprosić za zajmowanie czasu.
Saladyn1 - nie widziałem, żeby na tym filmiku podszedł do niego policjant i przedstawił się z imienia, nazwiska i stopnia (to ich psi obowiązek), mógł ich wziąć za przebierańców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kieluch
+4 / 6

@IAOFJH co tu jest do udowadniania? Jeżeli ktoś spożywa jakiś płyn z butelki z naklejką producenta piwa, to zachodzi podejrzenie, że może spożywać alkohol. Jeżeli dodatkowo na widok policji zaczyna uciekać, mimo świadomości, że w butelce jest woda, to idealnie podchodzi to pod art. 66 kodeksu wykroczeń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wandejczyk
0 / 0

Chciał z gołymi rękami nastukać dryblasowi uzbrojonemu w kij.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+1 / 1

@Gumball I taki coś mi się podoba :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
+5 / 9

Nie toleruję pranków. Ty możesz uważać to za świetny żart, ale osobie, która przeszła zawał, bo pies-pająk spadł jej na głowę niekoniecznie. Na mnie może i nie wywarłoby to szczególnego wrażenia, ale są osoby, które panikują na widok zwykłego krzyżaka. Obejrzałam 2-3 filmy Wardęgi, jeden z tym pająkiem, drugi o zombie, a trzeci o tym, jak ucieka przed strażą miejską czy policjantami. Kiedy skończyłam oglądać pomyślałam tylko "nigdy więcej". Nie mam szacunku do takich youtuberów, wolą robić z ludzi idiotów, niż wziąć się do normalnej pracy. A na miejscu kierowcy, za stłuczoną szybę dałabym facetowi porządnie w mordę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Znasz_mnie
0 / 2

@BlackWolf120 To powyżej to nie film Wardęgi...mam nadzieję, że o tym wiesz...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
+1 / 1

Wiem, ale Wardęga został podany jako przykład.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Czocherek
+1 / 3

@Qrvishon Czyli rozumiem że jakbyś jechał ulicą i nagle np.taki gość zaczął do Ciebie biec z łańcuchem w dłoni,to nie przestraszył byś się? Do tego jeszcze zakrwawiony? A gdyby to nie był żart,to taki człowiek na pewno ma przyjazne zamiary,uciekł z psychiatryka pewnie i chciał po prostu zapytać o drogę...idąc tym tokiem rozumowania...

A co do filmiku,to powinien trafić na policje,jako dowód w sprawie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Qrvishon
-4 / 4

@Czocherek no właśnie musiałbym zobaczyć co zrobi. Po co mu ten łańcuch, kim jest koleś którego właśnie tym łańcuchem pobił (bo może akurat miał rację tłukąc go). Jak jesteś w samochodzie to jesteś bezpieczny na początku więc masz chwilę na sprawdzenie tego. Zanim napastnik zdąży się dostać do środka (zakładając że ostatecznie to jest jego zamiarem) to zdążymy odjechać, bo nie ma on żadnej możliwości zatrzymania nas. Spójrzcie na kierowców w Calais na których napadają brudasy - oni dopóki nie zostaną zaatakowani(mimo iż pełno tam tego islamskiego syfu) to ani nie uciekają ani nie próbują ich rozjeżdżać, dopiero jak widzą że są napadani to muszą reagować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Czocherek
0 / 0

ten z zombie oczywiście

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar daeak
-2 / 2

Hmm... ten filmik z Wardęgą i Zombi chyba gorzej stawia autora, chyba że niech ktoś spojrzy na tego kierowce, kto normalny się tak zachowuje? Jego wina.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Andriej69
0 / 2

Wreszcie ktoś z sensem podsumował tego zakamuflowanego homoseksualisty i atencjusza

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Znasz_mnie
-2 / 8

Mam nadzieję, że wiecie, że film pokazany powyżej to NIE JEST film Wardęgi. Z wielu komentarzy wynika, że film powyżej jest jego...No i po takim czasie jest odzew w komentarzach co do filmu Zombie? Przecież to film dodany ok. 5 miesięcy temu...Dobra może i była możliwość, że komuś to zaszkodzi [np. na zdrowiu] itp, ale większość z was ma po prostu "ból dupy". Zacznijcie patrzeć na różne rzeczy z innej perspektywy, wszystko widzicie w czarnych barwach. Teraz mnie zapewne za to zjedziecie, ale powiedzcie mi, co wy widzicie złego w filmach Remiego Gaillarda? Wardęga "uczy" się od niego...No i skoro tak nie szanujecie Wardęgi to czemu piszecie jego nazwisko z dużej litery?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dfghgfd
+2 / 4

Bo prawdziwe pranki to robił jedynie Remi Gaillard, cała reszta potrafi tylko straszyć i obrażać ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pistolero10
-4 / 4

Co się podniecacie! Przecież to wszystko jest ustawione. Wardęga nikogo nie straszy(nabiera), bo to statyści!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dsfdvd
0 / 2

Wardęga na jednym z filmów rozwalał w supermarkecie telewizory.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dragranis
0 / 0

Jeśli chodzi o prankerów to z naszego kraju polecam kanał na youtube: jeleniejaja . Robią proste i nieszkodliwe żarty napotkanym ludziom i nigdy nie robią nikomu krzywdy :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~aswertyk
0 / 0

co nakręca prankowców?
idioci co z ciekawości to ogladają
zasada?niewłacząc nie udostęniac by licznik odwiedził nieszedł w górę i skonczą z tym każde wejscie nabija kasę
stąd niech robią cuda niewidy a wiem że to prank niewchodze by nienakręcac idiotów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dr_Kaftan
0 / 0

Głupota to tak cecha, że głupi nie wie , że jest głupi i jeszcze się tym szczyci.. ( podobnie jak chorobą psychiczną)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~asdgttr2q
-4 / 4

Zawsze byłem przeciwny nazywaniu kogoś cebulakiem , ale ten post jest skupiskiem takich ludzi, japrldole ludzie niewstyd wam by publicznie okazywać zadrość ? " o mój boże jak on tak może straszyć ludzi " "zero poziomu " "jak on śmie " "niech sie weźmie do normalnej pracy " przypominacie mi te dzieci co płakały pod komentarzami każdego z "jutuberów" gdy dowiedzieli się że ich idole trzepią niezłą kase na nich. i takie same głosy się pojawiały jak tu . "jak on może " "do normalnej pracy by się zabrał" niewstyd wam ludzie , pranki wardegi tak naprawde niedotykają nikogo w sposób fizyczny czy materialny , tak rozbił coś tam , rozbił coś , ale on za to wszystko płaci z swojej własnej kieszeni, i dislajkujcie to ile chcecie prawda jest taka a nie inna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~waldus67
+2 / 2

Ty masz jakiś problem z głową, czy o co chodzi? Tutaj nikt nie ma nic przeciwko jutjuberom, którzy prowadzą vlogi czy robią normalne żarty. Problem tyczy się tych, którzy ewidentnie przeginają pałę i narażają życie ludzi i mienie prywatne na szkodę. Złodziejom też mamy bić brawo, bo trzepią niezłą kasę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Czocherek
0 / 0

@Qrvishon

Żartujesz?
Bezpieczny w samochodzie? a jakby zaczął walić tym łańcuchem po karoserii/szybie,to kto za ta zapłaci? ubezpieczyciel? on sam? bo zanim służby przybyłyby na miejsce,to jak kierowca miałby go przytrzymać?

Poprosić mężczyznę z łańcuchem,żeby poczekał? czy może w samoobronie wyrządzić krzywdę,by potem za to odpowiedzieć? zastanów się,o czym piszesz...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Qrvishon
0 / 0

@Czocherek czyli wpieprzenie się w zaparkowane samochody uważasz za lepsze rozwiązanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Czocherek
0 / 0

po prostu ich nie zauważył,czy będąc w panice jesteś opanowany i spokojny?
jak tak,to gratuluje,gdyż nie każdy to potrafii

Odpowiedz Komentuj obrazkiem