Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
379 396
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~sen21
-1 / 3

Zabawne jak wszyscy narzekaja na lekarzy ale idz czlowieku do przychodni to kolejka na caly dzien czekania. Skoro masz takie pretensje do lekarzy to do nich nie chodz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar solarize
+2 / 4

Wypisywane przez lekarzy leki pomagają ludziom wyzdrowieć z poważnych chorób, a niekiedy nawet ratują życie. Jeśli ktoś w to nie wierzy, to polecam odpuszczenie sobie leczenia w razie poważnej choroby - zobaczymy wtedy jak szybko się ta osoba przekona, jak bardzo leki były jej potrzebne (jeśli zdąży się przekonać, bo czasem odpuszczenie sobie terapii oznacza szybki zgon).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rokokokowa_kokota
-2 / 4

@solarize Pacjent całkowicie wyleczony to pacjent dla koncernu farmaceutycznego stracony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~typowypacjent2
+2 / 2

@solarize jasne, że nie odstawią leków, przecież lepiej się leczyć i jednocześnie pyskować na to z czego się korzysta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar solarize
+2 / 2

@rokokokowa_kokota Pacjent całkowicie wyleczony to dla koncernu farmaceutycznego góry szmalu, ogromne bogactwo. Koncerny, które jako jedyne produkują 100% skuteczny lek deklasują wszystkie inne. Wszyscy chcą kupować tylko całkowicie skuteczny lek. W rozsądniejszych państwach o publicznej służbie zdrowia rezygnuje się z dofinansowania leczenia środkami mniej skutecznymi z oszczędności - państwo woli wydać kasę raz i wyleczyć pacjenta, niż leczyć go w kółko. Rusza lawina państwowych przetargów na masowe zakupy takich leków. Prywatne ubezpieczalnie też zaczynają się interesować wyłącznie 100% skutecznym lekiem i nie oddają pacjentowi pieniędzy za mniej skuteczny lek obciążając go winą za swoją chorobę. Producenci mniej skutecznych leków bankrutują, a koncern farmaceutyczny całkowicie leczący ludzi jest potwornie bogaty (a nowych chorych nie brakuje, bo przecież cały czas rodzą się nowi ludzie).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KyloRen
0 / 0

Ktoś tu się chyba za dużo Vegi naoglądał :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem