Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Mądre słowa Mariana Kowalskiego

W końcu ktoś powiedział to, co myśli większość Polaków

www.demotywatory.pl
+
2409 2473
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P Puolalainen
+2 / 24

NIe jestem zwolennikiem zamykania ludzi w gettach ale to, co się dzieje to o wiele za dużo i muszę przyznać, że to byłoby rozwiązanie.

Naziści zabijali kobiety w ciąży. Takie od razu szły do komory gazowej. (tu mowa o obozach)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 lipca 2016 o 12:42

B bardock833
+1 / 3

@Puolalainen
Być może chodziło mu o nazistowskie kobiety w ciąży.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~The____Atheist
+2 / 16

@Puolalainen więc uważasz nazistów za przykład godny naśladowania? Nie dziwię się, że przy takich 'mądrych' głosach we Francji bardziej niż zamachów boją się dojścia do władzy nazistów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
+1 / 3

@ ~The____Atheist a napisałam, że zabijanie kobiet w ciąży o dobry pomysł? Bo nie widzę tego w mojej wypowiedzi. Chyba, że powinnam 2 ostatnie zdania bardziej odzielić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+2 / 6

@Puolalainen Miałem prababcię która nazistów widziała na własne oczy (urodzona w 1914 roku). I stwierdziła, że jak naziści przyszli do wioski, to trzeba było tylko łóżko dać, nakarmić i siedzieć cicho. Gorzej jak czerwoni przyszli, to ją ukrywali, bo ruscy gwałcili... Ja jej wierzę... Czy naziści to wzór - na pewno nie, jednak słuszność należy oddać, że w tym jednym aspekcie są lepsi od większości muzułmanów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zetar
0 / 4

@rafik54321 - potwierdzam - moja babcia też tak mówiła. Dodatkowo pomimo tego, że moich dwóch dziadków było w partyzantce i walczyli z Niemcami to w czasie wojny zginął tylko pradziadek - w czasie "wyzwalania" przez ruskich, bo nie chciał oddać wszystkich zwierząt, które mieli, a które ruscy chcieli na prowiant dla armii.
PS. Podejrzewam, że minusa dostałem od "wyzwoliciela" albo jakiegoś potomka tego "wyzwoliciela", bo nikt inny nie mógłby kwestionować tego co się wtedy wydarzyło. Chętnie poznam po latach tożsamość mordercy mojego pradziadka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 lipca 2016 o 15:15

P Puolalainen
0 / 0

@rafik54321, @Zetar
Moja rodzina ze wschodu też tak mówiła.
Moja wina, bo nie wyjaśniłam dokładnie co mam na myśli. W obozach ciężarne kobiety były zabijane. Dopiszę to do wypowiedzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaenV
+2 / 16

Argument ad populum. Kowalski miesza tu postulaty słuszne z kretyńskimi. Niestety brak konsekwencji w tym co mówi. Idea musi się opierać na jakichś zasadach, a nie widzi mi się w danej sytuacji jakiegoś "kapitana państwo".
A to co myśli "większość".. cóż akurat jest mało ważne. Słuszność, prawda, sprawiedliwość nie zależą nawet w najmniejszym stopniu od tego jak wiele osób je popiera bądź też nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dufb_cr
+1 / 3

@KaenV "Słuszność, prawda, sprawiedliwość" jak najbardziej zależą, bowiem nie ma tych słów definicji jedynej prawdziwej, istnieją tylko te formułowane subiektywne, które ewentualnie może przyjmować większość ludzi wobec realiów i czasów, w których akurat żyjemy. Gdyby nie przyjmować 'definicji większości' zapanowałby sprzeciw tejże większości, bądź chaos w przypadku, gdyby każdemu pozwolić egzystować wedle przyjmowanej definicji własnej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vintersorg
+2 / 4

Prawdą jest, że zginął mi pasek, prawdą "większości" mi ów pasek poległ.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaenV
+2 / 4

~dufb_cr Otóż nie, nie zależą. Twierdzenie, ze jest inaczej to zwykły idiotyzm. Wobec tego, musimy uznać, że Hitler, Lenin i Stalin mieli słuszność i czynili dobrze - mieli poparcie większości i to znacznej.
Otóż nie wszystkie te 3 rzeczy mają swoje definicje. Jeśli 2+2 jest 4, to żadne głosowanie tego nie zmieni. Można nawet przegłosować i wprowadzić ustawę, że będzie to 5 ale to nie zmieni faktu, że jest to 4.
Słuszność czy sprawiedliwość.. no jeśli według Ciebie zależy ona od większości.. dobrze, wobec tego należy uznać, że 51% ma prawo wymordować 49%.
Są pewne przyrodzone prawa i żaden imbecyl (to nie inwektywa, to diagnoza) też tego nie zmieni. W internetach widziałem wielu ludzi, pisali różne rzeczy ale z takim faszystą to jeszcze nie miałem do czynienia.
"chaos w przypadku, gdyby każdemu pozwolić egzystować wedle przyjmowanej definicji własnej." to stawia cię w roli zwykłego barana, który nie tylko, ze jest gotów poddać się każdej woli większości to jeszcze chce wmówić innym, że tak trzeba. Za to co piszesz w 39 dostałbyś kulkę w łeb, bo oczywiście przeszedł byś na stronę niemców - ich było więcej.
Nawet szumlewicz nie jest tak głupi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tytusz
+1 / 35

Nie bądźcie Pewexami, nie mieszajcie dwóch systemów walutowych. Tak BYNAJMNIEJ nie myśli żadna większość Polaków. Tak mysli co najwyżej część nacjonalgłupców i ksenofobów, dla których tupet, głupota, arogancja i nienawiść są najwyższą wartością.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~The____Atheist
+6 / 16

@mrooki Tym, że to nie jest reprezentatywna grupa społeczna?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tytusz
+1 / 11

@mrooki Podziwiam Twój tok rozumowania ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Freyyhe
+9 / 13

Zawsze fajnie poczytać, że domorosłej husarii z Demotów wydaje się, iż stanowią większość. Na tym portalu - być może (choć i tutaj bym się spierał, czy po prostu nie są najgłośniejsi, trochę jak parady równości w szerszym kontekście środowisk homo), ale na pewno nie w Polsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~yyyhymmm
+3 / 7

@mrooki To jest pikuś smsowe sondy w TVP regularnie osiagają 98%. Ale dobrze kombinujesz, pewnie studiujesz logikę, matematykę albo zajmujesz się programowaniem. Brawo Ty, lewacka propaganda nie zrobi ci wody z mózgu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+11 / 17

mrooki, dla mnie Pan Kowalski to jest tuman, widywałem jego zachowanie w klubie w którym kiedyś był tzw bramkarzem, dno. Pomijam jego wygląd.. ludzie różnie wyglądają. Ale jak słyszę z ust niby to człowieka poważnego, bo w końcu chciał zostać prezydentem RP odpowiedź na pytanie "gdzie prawa człowieka" a on odpowiada, że w du..e i mówi o odpowiedzialności zbiorowej.. to sorry gdy np mój sąsiad zabije kobietę w ciąży to mam też za niego odpowiadać? Dlaczego odnosi się tylko do muzułmanów? A to nie ma morderców i bandytów rasy białej we Francji, Niemczech, Polsce? Wobec nich niech też będzie zastosowana odpowiedzialność zbiorowa i sąsiedzi danego bandyty niech poniosą konsekwencję zachowania jednego czy drugiego czy 10 debila. Trzeba zamknąć ojca i matkę mojego sąsiada.. żonę też.. bo wziął samochód i po pijaku zabił dwie osoby (siedzi teraz, ale przecież oni mogli go powstrzymać - nie ważne że ich nie było i nic nie wiedzieli.. są współodpowiedzialni bo z nim żyli)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~The____Atheist
+5 / 27

Widać facet zainspirowany Hitlerem jak się patrzy. Jak się nie umie poradzić z problemem to się stosuje odpowiedzialność zbiorową. A tu trzeba odciąć socjal i zmusić ich do tego ekonomicznie, że jeśli chcą żyć w tym państwie to muszą zapracować na jedzenie.A w więzieniach praca przymusowa. Jak zobaczą że nie ma nic za darmo to darmozjady przestaną przybywać, a ci co są albo ruszą się do pracy albo wyjadą. Wystarczy po prostu przestać z tą utopią pod nazwą państwo opiekuńcze. Bo to jedyna bolączka. Jak chcą kultywować swoją religię to niech to robią bo to ich prywatna sprawa. Tylko żeby państwo im nie sponsorowało życia na dobrym poziomie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sfbi_cr
+5 / 11

...a wtenczas rozwinie się jeszcze większa bieda, która pociąga większą patologię i rozwój przestępczości. 'Uratowałeś' Europę, brawo Ty. Poza tym, islamiści tak czy siak będą napływać, bowiem realizują właśnie pewien plan, może wiesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Ja
+10 / 18

Prawa człowiek? Oczywiście należy ich przestrzegać ale wobec człowieka! Jak dla mnie ktoś kto potrafi zabić drugą osobę nie jest człowiekiem i nie powinien mieć żadnych praw!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~The___Atheist
+7 / 25

Najpierw pozbawić praw człowieka urodzonych poza Europa, później ludzi innej religii, a na końcu każdego kto myśli inaczej. Oni już w końcu postulują że za "zabicie lewaka w narodowej Polsce kara porządkowa 50zł". Ktoś ma zamiar takich oszołomów traktować poważnie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LordX
+4 / 14

Nazwiesz człowiekiem kogoś, kto sieka bestialsko maczetą kobietę w ciąży? Jak dla mnie każdy akt przemocy wobec drugiego człowieka, a zwłaszcza kobiety czy dziecka, powinien skutkować natychmiastowym odebraniem tytułu człowieka. Miano człowieka mogłoby być prawnie uregulowane - każdy by się z nim rodził, ale powinien, pod wpływem własnego zachowania, móc je stracić i być traktowany wtedy gorzej od świni idącej na ubój. Jeżeli taki pedofil, morderca, czy gwałciciel w myśl prawa nie byłby człowiekiem, to automatycznie otwiera to furtkę do szybkiego i skutecznego pozbycia się problemu. Dlaczego ktokolwiek ma utrzymywać np. pedofila w więzieniu i to jeszcze ze specjalnym traktowaniem (dodatkowa asysta, odrębne czasy kąpieli itd.), żeby współwięźniowie mu krzywdy nie zrobili? To samo tyczy się terrorystów i innego plugastwa. Człowiekiem trzeba być, a nie się nim urodzić. Wiele lewackich idiotów o tym zapomina. Tak samo człowiekiem nie nazwę Fritza. @Edit Czy prawem człowieka nie jest prawo do życia? Gdzie są obrońcy praw człowieka, kiedy chodzi o bestialsko zamordowanych? A no tak... w myśl lewaków martwi nie mają praw. Umarł, to umarł - na ch*j drążyć temat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 lipca 2016 o 18:43

G Ginterr
+3 / 3

@LordX Generalnie poparł bym twój pomysł, podobnie z kara śmierci. Ale jest jeden problem. Bardzo czesto ukarani sa ludzie niewinni. Ile ludzi siedzi za gwalt bo jakas glupiutka laska chciala sie zemscic i wymyśliła to sobie. Podobnie jest takze czasem z pedofilia. Morderstwa i rozne inne przestepstwa czesto podobnie. Reasumując, chcesz wykluczac ludzi ze spoleczenstwa ludzkiego i ich gnoic, ale to nie jest dobre ze wzgledu na duza liczbe skazancow niesluszbie oskarzonych.
PS: gdyby takie cos wprowadzic, byloby to nowym sposobem na usuwanie niewygodnych ludzi w swietle prawa. Przez jakies sitwy, mafie itp

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LordX
0 / 2

@Ginterr "Jeżeli nie masz zaufania do organów ścigania, to żyjesz w państwie bezprawia" - taki czarny humor. Oczywiście prawo zawsze kuleje, bo nikt nie jest w stanie stworzyć czegoś idealnego (np. przepisów biorących pod uwagę każdą ewentualność), dlatego wszystko staje się coraz bardziej zagmatwane (jeżeli ktoś kiedyś dostał pismo urzędowe, to wie - artykuły, paragrafy, podpunkty). Kolejna sprawa, że w chwili obecnej też mafia, politycy itd. mają szereg możliwości zniszczenia komuś życia. Na koniec takie pytanie. Co jest lepsze? Kulawe prawo, mogące rozwiązać problem, być może z paroma niewinnymi ofiarami, czy brak prawa nierozwiązujący problemu skutkujący bestialskimi codziennymi praktykami? To pytanie typu "lepsze 10 niewinnych ofiar złej procedury, czy 1000 ofiar jej braku?"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vintersorg
+2 / 2

Wytłumacz mi jak kara śmierci powstrzyma zamachowca-samobójcę. Wprowadzenia kary śmierci nie rozwiązuje problemu, bo chyba nie myślisz że świr mordujący maczetą zastanawiał się jaka kara mu za to grozi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LordX
0 / 0

@vintersorg po 1 kto mówi o karze śmierci? (ciekawe jak ludzie uważają się za inteligentnych a wyskakują z najgłupszymi opcjami) odebranie tytułu człowieka wiąże się z szeregiem zabiegów, które można wtedy zastosować bez łamania prawa (np. po co zabijać najtańszą siłę roboczą? w czasach, kiedy przymusowe prace w wiezieniach były na porządku dziennym Polska była w posiadaniu bardzo dobrych i zadbanych sieci kolejowych). Po 2 zamachowca samobójcy nic nie powstrzyma, poza odpowiednimi służbami i nie ma co tu wyskakiwać z takimi "problemami", bo są one dla przeszkolonych i zorganizowanych służb państwowych, ale prawa człowieka też zawierają prawo do godnego pochówku, którego taki "męczennik" byłby pozbawiony i mógłby być wtedy np. zostać wrzucony do dołu ze świńskim gnojem, albo jego szczątki dać świniom na pożarcie - skoro zabija się w imię swojego boga, to zadbajmy o to, żeby go nie zobaczył. Dodatkowo odpowiedzialność zbiorowa (w najbliższym gronie i nie mówię tu o mordowaniu rodzin, ale o innych nieciekawych praktykach rodem z USA) wcale nie wydaje się taka zła - nie wierzę, że np. o fladze ISIS w pokoju zamachowca NIKT nie wiedział, a potem policja słyszy kłamstwa typu "nie spodziewałem się po nim tego"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 lipca 2016 o 12:07

avatar ~Marian Paździoch
-3 / 11

troche walnoł sobie w kolano :) haha zwłszcza z tym zeby uzbroic społeczenstwo w bron - to sie sami pozabijamy bez pomocy terrorystów bo jestesmy głupm społeczeństwem na takie zeczy i beda scenriusze rodem z usa bo se nie wobrarzam pijanego patologa z bronia lub innego czuba xD ciezrne kobiet i III rzesza ? kolejny strzał w kolanko, nazisci mordowali takie jak nie były przydatne rasowo xD getto to kolejny strzał w kolano xD od razu wsadzic na tratfe i wypuscic na srodku ocanu atlantyckiego taki motłoch, utonie 10 tratw to dotrze do nich co ich spotka jak podpadna ;D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Daaa22
0 / 2

@Marian Paździoch Panie, pan to jesteś łysa męda i wrzód na zdrowym organiźmie narodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ChaserJohnDoe
+8 / 22

Odpowiedzialność zbiorowa? Jestem za! Jak jakiś podczłowiek z Ruchu Narodowego zrobi zadymę, to wypier*olić wszystkich członków tej organizacji łącznie z rodzinami z Polski, a działki po zburzonych domach oddać kościołowi albo rządowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 lipca 2016 o 17:00

avatar Delta1985
+2 / 16

Na prawdę tępy osiłek ma mówić za Polaków ? no proszę ja was dzieci...na szczęście z nacjonalizmu i prawackich poglądów sie wyrasta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ubu_król
+2 / 12

Marian złote myśli ...:D , narodowiec zafascynowany Izraelem i Mosadem haha a i pewnie Piłsudskim z PPS oraz Dmowskim z endecji do spółki ..
a gdzie Panie Marian, chcesz ich wywozić, eksportować? jak połowa się urodziła w Europie... jaki kraj ma ich przyjąć? cymbał.. drugi Kononowicz.. Getta mu się marzą..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~pila76476587780
-1 / 7

moim zdaniem jak tak dalej pójdzie to znowu będą obozy śmierci tyko tym razem zamiast żydów będą albo islamiści albo rdzenni Europejczycy....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
-2 / 10

W du..e ma prawa człowieka? A jak Polak zabija Polaka ? Ten głąb niech się nie wypowiada lepiej, bo bramkowanie mu nie wychodziło a co dopiero jakieś występy i darcie ryja... głąb jak Petru, tylko z prawicowymi poglądami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Polak66666
-1 / 9

Dobrze mówi!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WolnyAdam
0 / 0

Ksiądz nie żyje. Łodzianin w areszcie. ODWOŁAĆ ŚDM! My katolicy modlimy się lokalnie! Nie będziemy głupimi owcami. Wręcz jest napisane, że należy modlić się w swojej izdebce, a nie ma pokaz, co uczynimy. Za duszę zabitego we Francji księdza. Zaaresztowany Łodzianin, cudzoziemiec, miał w domu śladowe ilości materiałów wybuchowych. Nie chcemy zatajać faktów, ale jesteśmy osobami prywatnymi i nie mamy możliwości i sił aby ujawniać cała przykrą prawdę. Żądamy ODWOŁANIA Światowych Dni Młodzieży, rządzący nie mogą ryzykować życie młodych ludzi, w tym naszej rodziny i przyjaciół. Z powodu odszkodowań organizatorzy pójdą z torbami. Wierzymy głęboko w Boga, ale także w zdrowy rozsądek! Aktualnie (17.00 w Polsce jest stopień alarmowy ALFA). ,,Dangerous" - muzyka. ,,Niebezpieczeństwo". https://youtu.be/O3jUWcD-lw0

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Arondj600
-1 / 9

Dobrze gada... polać mu !!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E eol121
0 / 10

Mów za siebie i nie obrażaj moich Rodaków. Nie wierzę, że większość Polaków może mieć tego rodzaju poglądy!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar nieviel
-4 / 6

powinno się wprowadzić w Polsce odpowiednik ustawy "Patriot Act" ze stanów która dla terrorystów jest bezwzględna i za pewne czyny nie obowiązują ich żadne prawa człowieka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vintersorg
+2 / 2

Takie jak hakerstwo? Bo wg tzw. Patriot Act to terroryzm. Powstrzymało świra w Orlando?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HieronimaLucinda
+2 / 4

Rodzina bandyty blizsza i dalsza powinna byc deportowana bez dwoch zdan. W licznych powiazaniach rodzinnych jest ich sila odnowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niewidomynickityle
-2 / 8

Prawa człowieka? Po pierwsze ścierwa, które nie szanują życia ludzkiego i zabijają innych to nie ludzie tylko śmieci. Po drugie czemu nie mówimy o prawach człowieka gdy mordują kobietę w ciąży?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~rwd7
+4 / 4

Marian, Marian! Marian z Narodem, Naród z Marianem! Równie mądry, inteligentny i elokwentny jak przystojny! Marian, Marian!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ANONIMINONA
-1 / 1

Nie wiem czy jest to sarkazm czy mówisz tak na serio. Oświecisz mnie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar stachuW
+2 / 8

Ja i tak myślę, że lepszym rozwiązaniem będzie rysowanie kredkami po ulicy. To ich odstraszy na dobre

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Silownia
0 / 4

@stachuW i powtórzyć marsz przeciwko terroryzmowi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~lol_lol
+1 / 1

w dupie xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ergafadgfds
+3 / 9

Jeżeli taki człowiek ma poparcie społeczeństwa to nic dziwnego, że jesteśmy zacofanym katolandem. Irak, Polska - już niedługo nie będzie żadnej różnicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~xyz23
+2 / 6

Ja rozumiem Pana Kowalskiego, że chce usunąć tych ludzi, ale właśnie problemem jest wszystko to co on tutaj powiedział. Wyrzucenie całej rodziny terrorysty i sąsiadów to działanie typowo stalinowskie. Kto będzie decydował kogo wyrzucić, a kogo zostawić? Ja wiem, że tak powinno się ich pozbyć i to jest odpowiednia kara... widzę w tv czytam gazety, że ojciec terrorysty który zabił 100 osób mówi że się tego nie spodziewał po synku ... po czym dostaje kasę od swojego imama i wszyscy w dzielnicy mu się kłaniają ....ale właśnie to nas odróżnia od tych małp że mamy zasady cywilizowanego świata... nowoczesne cywilizacje z prawem które chroni nas przed nadużywaniem prawa przez państwo i siły wykonawcze ... Jeżeli zaprzestaniemy stosować te zasady to kto powstrzyma Pana policjanta aby nie zdzielił Ciebie w łeb w twoim domu? Dlatego tego typu wypowiedzi są niebezpieczne, bo są chwytliwe.. ale na dłuższą metę prowadzą do mordów na tle rasowym, potem religijnym, a na końcu ideologicznym !. Nienawidzę lewaków, gejów i muzlimów, ale szanuję ich jako ludzi i jako ludzi nie mam zamiaru ich zabijać, gnoić tępić... każdy jest równy wobec prawa ... przynajmniej powinien być. A teraz napiszę jak ja bym rozwiązał ten problem migracyjny i terrorystyczny. 1. NIE PRZYJMUJEMY IMIGRANTÓW - dopóki nie zmienimy prawa i nie sprawdzimy kto kim jest. chcesz do Polski tworzymy coś w stylu Legii Cudzoziemskiej i na front do Syrii (walczy o swój kraj to jego nagroda- my szkolimy wyposażamy)! 2. Wypowiadamy wojnę Państwu Islamskiemu równamy je z ziemią i budujemy tam swoją kolonię oddając ja pod zarząd Kurdom lub innym silnym w regionie którzy nam się podporządkują 3. Wprowadzamy prawo migracyjne, w którym głównym motywem jest : Jeżeli ktoś z twojej rodziny dokona aktu zamachu to deportujemy całą rodzinę majątek przepada na rzecz ofiar. Jeżeli ktoś z twoich znajomych dokona aktu zamachu, a Tobie udowodni się że miałeś na ten temat wiedzę deportujemy Ciebie i całą rodzinę do 3 pokolenia z defraudacją majątku na rzecz ofiar i taki papier podpisuje każdy w rodzinie która nie ma obywatelstwa i stara się o azyl.

Tyle z grubsza ... teraz niestety jest już musztarda po obiedzie i my jako Polacy jeszcze się obronimy ale Francuzi i Niemcy mają przesrane. Skończy się niestety jak zawsze przesadna tolerancja doprowadzi do masowych mordów i pogromów będą ginąc kobiety i dzieci ... a odpowiedzialni za ten stan rzeczy będą głośno lamentować że chcieli aby świat był piękny, a swoją głupotą zniszczą to o co walczli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LordX
+4 / 10

Skończyłem czytać po pierwszych 7 linijkach. Zasady cywilizowanego świata dotyczą cywilizowanych ludzi. Wystarczy spojrzeć na historię. Polityka, rozmowy i kompromisy mogą się sprawdzić tylko w przypadku podobnych celów i wartości. W walce z barbarzyńcami jest tylko jedna metoda i to też pokazała historia. To tak, jakbyś chciał/a rozmawiać z psychopatą, czy gwałcicielem na temat słuszności morderstwa, czy gwałtu. Oboje żyjecie w innych rzeczywistościach, kierują wami inne pobudki i rozmowa niczego nie załatwi. Pragnę przypomnieć, że zasady obowiązują w momencie, kiedy obie strony się na nie zgodzą, bo to nie działa na zasadzie: u mnie w domu się nie pali, więc w każdym domu na świecie nie wolno palić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 lipca 2016 o 20:36

V vintersorg
0 / 4

Zasady to zasady, w moim domu się nie pali i nie potrzebuję zgody gościa. Ale nie może być tak, że białemu za zapalenie tylko zwrócę uwagę a "kolorowego" wyproszę wraz z rodziną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LordX
0 / 2

@vintersorg jprdle człowieku, co Ty bierzesz, daj mi namiar na dealera. Nie rozumiesz, że tu nie chodzi o kolor skóry, a o zachowanie, kulturę i inny zestaw zasad, którymi ktoś się kieruje? To jest sytuacja typu: mój sąsiad wpada do mnie w odwiedziny i pyta się gdzie może zapalić, a w tym czasie koleś z drugiego miasta próbuje odciąć mojej dziewczynie głowę, albo się wysadzić za to, że w moim domu się nie pali. Czaisz, czy rozrysować jak dziecku? W dupie mam jego kolor skóry - może sobie być latynosem, murzynem, czy azjatą, kurde nawet indiańcem, ale jak zachowuje się jak zwerzę to go wyrzucę z domu wraz z rodziną, która mu na to pozwala i zachowuje się podobnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ANONIMINONA
0 / 0

Jak z punktem 1 i 3 oraz z resztą tekstu się zgadzam tak punkt 2 to...to...CO?! Wojna Państwu Islamskiemu? Taka wojna spowodowała by większe straty niż aktualna sytuacja w kraju. Wojna to ZAWSZE, ALE TO ZAWSZE NAJGORSZE ROZWIĄZANIE.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~trolletariusz
+3 / 3

czy kiedykolwiek ktokolwiek wyrażał zdanie większości Polaków?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~GROM
-3 / 7

podpisuje się obiema rękami!!!!! tak trzeba zrobić!!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
-1 / 7

No i ma rację. Może domów bym nie burzyła, no bo po co niszczyć, ale poza tym...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zet70
-1 / 5

Nie ma takiego czegos jak daesh czy jak to tam kolego nazywasz! Jest panstwo islamskie i to sa muzlimy chocbys nie wiem jak nozkami tupal. Trzeba zakonczyc to smutna epopeje zwana " islamizacja euorpy" i jesli trgo drogi panie nie widzisz ro jestes zwyklym idiota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tytusz
+1 / 1

@Zet70 Doprawdy nie ma takiego czegoś jak Daesz? Daesz to po arabsku ISIS, gapiszonku, który braki w wiedzy zastępuje lżeniem innych.W dodatku nazwa "Daesz" zamiast ISIS/ISIL wkurza terrorystów z tej organizacji. Dlaczego więc mielibyśmy z niej nie korzystać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J janosik2000
-2 / 2

żyd żyda zawsze popiera :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tytusz
-1 / 1

@Osejszon Udało mu się omamić tylko jednego wyborcę na dwustu. Niech się dalej kompromituje, to wasza garstka zmaleje do kanapy. I bardzo dobrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~cureit
-4 / 6

Hitler z tego co mi wiadomo też nie miał wysokiego wykształcenia a zdołał poprowadzić państwo i podbić pól europy . A ludzie jak to ludzie wpisują sobie w google frazę "Marian Kowalski" wyskakują im informacje typu "uczęszczał do liceum został wyrzucony" myślą sobie "eeee , pewnie jakiś debil" ale debil nie ma własnych poglądów i nie gada tak mądrze jak on , Większość waszych polityków ma niby wykształcenie wyższe i co z tego ? Jak nie są na tyle inteligentni żeby dojść do tego że to Polska jest najważniejsza a nie wielkość ich pensji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ANONIMINONA
+1 / 1

Hitler kierował się ambicjami "wyczyszczenia" świata. To nie jest zbyt dobry przykład, kolego. W ogóle porównywanie polityków w stosunku do pochodzenia, wykształcenia czy zainteresowania jest błędne. Weźmy na przykład to, że Adolf Hitler był malarzem (aspirującym). Czy to dowodzi, że WSZYSCY malarze są źli? Albo to, że Stalin chciał być popem (uczęszczał do seminarium). Czy to oznacza, że każdy niedoszły pop jest zły?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alexx83
-3 / 3

brawo brawo w koncu ktos powiedzial jak jest

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grunge
0 / 2

Nie zgodzę się tylko z odpowiedzialnością zbiorową. Owszem, zaostrzyć drastycznie prawo - deportacja za każdą najmniejszą pomoc udzieloną terroryście. Tak jak widzieliśmy w Belgii, gdzie zamachowiec mieszkał sobie w rodzimej dzielnicy chroniony przez sąsiadów. Każdego kto przyłożył rękę do tego, albo nawet tylko wiedział a nie doniósł - deportować. A jak nie ma gdzie deportować bo już rodzimi - do więzień. Może będą koszty ale na tym oszczędzać nie warto.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ProgresywnaEuropa
+1 / 3

Trafił swój na swego. I porównuję tu tego narodowca z terrorystami, a nie muzułmaninami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MarikVao
-3 / 3

Z tymi hitlerowcami też nie do końca prawda. Jedna kobieta została zastrzelona w zaawansowanej ciąży podczas eksterminacji woli i udało się tylko jej córkę uratować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ANONIMINONA
0 / 0

@MarikVao było więcej tego typu historii (głównie w obozach zagłady)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar costamzczymstam
0 / 6

Mądre i Maraian Kowalski to taki antonim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q qfelos
-3 / 3

najważniejszym prawem człowieka jest prawo do życia i nikt nie może go pozbawić a tymbardziej ciapaty kebs.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~zeglarz
+1 / 5

Co za obled? Primitywny facet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~SDADAF
+1 / 1

NAZISTA!!!!!!!!!!!1

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ANONIMINONA
+1 / 1

Nawiązuje do propozycji uzbrojenia obywateli krajów zagrożonych: weźmy przykładowego obywatela np. Stefan. Stefan jest obywatelem prawym, dobrym, wykonywającym swoje obowiązki, lecz jest też chory psychicznie (co dobrze ukrywa). Otrzymuje broń, co dla niego oznacza możliwość zabijania. Funkcjonariusze policji, żołnierze, anty-terroryści itp. oprócz szkolenia fizycznego, przechodzą wiele, ale to wiele trudnych badań psychologicznych, choć mimo to zdarza się, że jakiś policjant zabije jakąś osobę, bo był chory psychicznie. Badania nie są w 100% dokładne. Zwiększając liczbę posiadaczy broni, zwiększamy odsetek ludzi chorych psychicznie, posiadających broń. Ponad to, pamiętacie historie zamachu we Wrocławiu? Zamachowiec był Polakiem (studentem), a nie imigrantem. Więc skąd mamy wiedzieć, że obywatel który otrzymuje broń nie jest terrorystą. Pragnę także dodać, że Polacy też musieli udawać się na emigrację podczas II wojny światowej. Nam pomoc została udzielona (mimo niebezpieczeństwa ze strony bloku wschodniego). Z całym szacunkiem panie Kowalski, ale propozycja jaką pan nam zaprezentował jest bezskuteczna, a nawet stworzy wiele innych problemów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+1 / 1

Takie kroki doprowadziły do Holocaustu. A nie, zapomniałem, dla prawicy Żydzi są gorsi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hornecik
0 / 0

Demotywatory to już tylko tuba propagandowa nacjozjebów i pseudopatriotów husarskich z cebuli. Burzenie domów... powaliło was?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Lord_Father
0 / 0

Marian jest ok ale szkoda że działa wspólnie z antykatolickim Chojeckim pastorem który nasz kościół nazywa wielką nierządnicą.Przypominam iż do rozkładu kościoła na zachodzie walnie przyczynili się protestanci liberalizując swoje prawa co do kapłaństwa kobiet, związków homo i oczywiście odrzucenia sakramentów.Rozdrobnienie Kościołów protestanckich w USA ,Babtyści, Kwarkowie,Amisze, Mormoni czy wiele innych lokalnych zborów doprowadziło do narodzenia się sekt.Każda z nich miała własnego proroka który wykuwał Biblie na blachę i machając nią przed nosem przekonywał iż tylko on ma patent na zbawienie.Tymczasem możesz nie znać ani jednego słowa z Pisma Świętego ale możesz być zbawiony drogą pojednania przez Sakramenty wystarczy być katolikiem i wierzyć w moc Eucharystii ale tu jest potrzebna pokora.Jestem Katolikiem chociaż nie fanem Franciszka jednak wiem że byli różni papieże i on odejdzie a następny może będzie lepszy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~rrady
0 / 0

Ktoś pominął słowo 'inaczej'...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sertsdf
0 / 0

mądry facet ..... jak na kierownika siłowni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bauvvanek
0 / 0

Tytuł: w końcu ktoś powiedział co myśli większość Polaków :"film nie istnieje"
I spodobał mi się ten demot, wręcz dopowiedziałem sobie Polska nie istnieje, Ale potem zrolowałem na komenty , jednak film istniał. Fajna ta demokratyczna wolność słowa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem