Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
130 171
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Zibioff
+25 / 31

Jeśli Kaczyński, socjalista, reprezentuje prawicę to ja jestem Jennifer Lopez ( a uwierzcie mi, nie jestem )....Obok prawicy to on nawet nie leżał na półce. Ewentualnie jak gdzieś leżał to w kościele przed jakimś biskupem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar delafere
+5 / 15

@Zibioff PiS to partia Narodowo-Socjalistyczna.. jak to się kończy i czym to grozi, to wszyscy doskonale wiemy. Historia zatacza koło i mam nieodparte wrażenie, że dziś w Polsce coraz bliżej do powtórki lat 30stych ubiegłego wieku w Niemczech. Od 26 lat wybieramy między tymi samymi zmieniającymi szyldy złodziejami, krętaczami, oszustami i sprzedawczykami, może już wystarczy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 listopada 2016 o 1:06

avatar Zibioff
+7 / 13

@delafere , zgadzam się z Tobą, z tym, że PIS jest nie do końca "narodowy". Socjalizm Narodowy - jakkolwiek zły i plugawy, jest jednak ciut lepszy od tego międzynarodowego, który reprezentowało PO i inni socjaliści tzw "bezbożni". To, że PIS sprawia wrażenie, że działa dla narodu, akurat mam u nich za plus. Jednakże, moim zdaniem są to działania pozorne raczej w sferze deklaracji a nie postępowania. Wiszą u amerykańskiej klamki, rozdają przywileje Watykanowi ( Watykan to przypominam PAŃSTWO ) i wszystko to kosztem interesów Polaków. Nie ma w tym nic dziwnego - ponieważ partia etatystyczno-socjalistyczna jaką jest PIS swoją "narodowość" określa poprzez "konserwatyzm religijny" i dawania przywilejów Watykanowi - inaczej mówiąc, na msze chodzą i dają przywileje np. obrotu ziemią. Nie ma to z "prawicą" niczego wspólnego. Jedno tylko chcę podkreślić, pomimo tego, że PIS to zło. Uważam ( na razie ), że są złem mniejszym niż PO-PSL...Przynajmniej jakoś akcentują interesy Polski. No, a - że robią niemal wszystko źle - to już innna historia. Cała tragedia polga na tym, że poprzednicy nawet tego nie robili a poprzedni prezydenci to albo ubecy, albo alkoholicy albo debile. Tragedia...Mniejsze zło - to wciąż jednak zło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar delafere
+3 / 9

@Zibioff Ależ ja właśnie o tym napisałem. Od początku tzw. demokracji tzw. elity ciągle szukają obcego kraju, któremu mogą robić dobrze. Taka dziwna mentalność włażenia w 4 litery jak nie Moskwie, to Berlinowi, Watykanowi a teraz Waszyngtonowi a raczej jego filii w Tel Avivie. I to mi się nie podoba, i na to się nie godzę. Bo nie wierzę, że o taką Polskę przelewano krew.POpaprańcy to grupa miernych cwaniaczków, odpadów z AWSu, zasponsorowanych przez Niemcy do reprezentowania ich interesów na ziemiach "chwilowo utraconych", jak lubią określać Ziomkostwa. PSL to banda kunktatorskich sprzedawczyków, którzy oddadzą swoje poparcie każdemu, kto im sypnie stanowiskami, zwykła hołota bez cienia po kręgosłupie moralnym. LSD (SLD) to niedobitki po PZPR, komuchy próbujący desperacko zmobilizować młodych-głupich, którym się wydaje, że "państwo powinno im dać". No i na koniec zostają pisduary, kolejny odpad po skompromitowanym AWS, z wszechwładnym i jednocześnie za nic formalnie nie odpowiedzialnym preziem na czele, synem tzw. AKowca, któremu władza ludowa zamiast biletu na Kołymę dała willę odebraną rodzinie piłsudczyka i ciepłą posadkę na uczelni. No ale jak to powiedział klasyk, "ciemny lud to wszystko kupi". I kupił. Dlatego jest, jak jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
0 / 6

@delafere, ależ ja się z Tobą zgadzam :). Napisałem w pierwszym zdaniu :). Wręcz entuzjastycznie się z Tobą zgadzam :).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jasiel
0 / 0

@Zibioff @delafere Ja bym obstawiała raczej CHD (Chadecję. inaczej "chrześcijańską demokrację"). Narodowcy bardziej poróżnialiby socjal narodowościowo, np. wyższe zasiłki dla obywateli niż imigrantów itd... PiS tego nie wprowadził i nie wystosowal do tej pory jednoznacznego stanowiska w sprawie tzw. uchodźców. co narodowi socjaliści zrobiliby natychmiast

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawel31ns
-5 / 11

pis to prawica socjalna,co generalnie jest bardzo rzadkie.Zwykle partie prawicowe optują za deregulacją wolnym rynkiem,samorządnością ,niskimi podatkami itp

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar alewis8
+8 / 12

Kaczyński to zakompleksiony kurdupel szukający zemsty. Nie potrzeba nam kogoś, kto potrafi tylko i wyłącznie opłakiwać trupy i się modlić. Przestańcie porównywać tą niedojdę do Trumpa bo to obraza Trumpa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar darek1423
+2 / 2

Zbytnio przyciągacie uwagę do ideologi. Naprawdę niewiele ona znaczy. Mnie bardziej obchodzi realny plan gospodarczy ,a nie szumne zapowiedzi pustych frazesów. PiS to socjaliści i patrząc na to co robią to jeszcze więksi niż PO. Trump z kolei to kapitalista. Chce znieść socjal i obniżyć podatki. Mogę temu jedynie przyklasnąć. Z jakiegoś powodu podczas wypowiedzi gdy został wybrany nie wspomniał o murze ani o wojnie ekonomicznej z Chinami. Mam nadzieję ,że to była kiełbasa wyborcza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kudlatyIE
+1 / 1

Łał, to w gimnazjach uczyli WOSu na podstawie memów z sokuzburaka??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar stokro5
0 / 0

OOO ! Nasz katolicko-narodowo-socjalistyczny Pierwszy Sekretarz !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem