Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Komentarz chyba zbędny
by Tymtrzaskiem
+
917 995
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar t1ger
20 / 64

Ostatnio Newsweek narzekał na "bezczeszczenie pomników banderowców". Teraz ich kochani czytelnicy robią to samo - oczywiście bezkrytycznie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar t1ger
23 / 45

@barabarabarabum - Twój komentarz jest z tych typu "naziści mordowali żydów! I co z tego?!". Hipokryzja. Jeśli tego nie widzisz to nie moja wina. Braków w edukacji ci nie poprawię.

avatar t1ger
5 / 15

@barabarabarabum I to wszystko jest zawarte w "no i?"... W myślach nikomu nie czytam, więc nie tłumacz się - bo to, czego nie powiesz nie jest brane pod uwagę. Bo zwyczajnie nie istnieje. I jeszcze piszesz do mnie jakbym popierał PIS lub PO... Dopowiedziałeś coś sobie sam i ja mam za to odpowiadać? Z bakłażanem się na mózgi zamieniłeś?

avatar ~Bezrobotńńy
-4 / 16

@t1ger Pracujesz tu od kilku lat etatowo - takie pytanie ile można zarobić na pisaniu komentarzy?

avatar ~radom_nix
-5 / 13

@Bezrobotńńy on zarabia w rublach, nie wiem czy by ci sie kalkulowalo.

avatar t1ger
4 / 14

@Bezrobotńńy Nie wiem, ile?
@radom_nix Wiesz o tym najlepiej.

avatar AVictor
0 / 22

Te demonstracje to patologia! chcą obalić władzę PISu by nie pójść za kratki... a gdyby tak dla odmiany sprawiedliwe osądzić wszystkie przekręty PO, KODu, Nowoczesnej i wcześniejszych partii SLD, Unii Wolności i innych... by ludzie za korupcje i oszustwa finansowe poszli do więzienia... a później gdy PIS odejdzie od władzy też ich sprawiedliwie osądzić... a nie jak jest do tej pory demonstracje by obalić PIS by reszta kryła swoją dupę i nie poszła do pierdla!

avatar dncx
-5 / 19

@ AVictor Musze Cię zmartwić. NIE MA ŻADNYCH PRZEKRĘTÓW. Wasz śmieszny naczelnik ze swoją zgrają szukają już prawie 2 lata. I co ? I nic. Czyli kłamią jak najęci, a ślina od plucia na przeciwników politycznych aż z kącików ust im ocieka. Ale jakoś nic nie znaleziono. Ciekawe, no nie?

avatar MisioX_Taern
0 / 0

Nie ma? Fakt pod warunkiem że jedyne co śledzisz to TVN

avatar Arushat
17 / 37

@barabarabarabum Jakoś dziwnie napisałeś Antifa. Jakieś nowe skróty? A może braki w wiedzy?

avatar gorylus
12 / 22

@barabarabarabum Jeśli byłby to pomnik twoich najbliższych, ja siedział bym na nim grzecznie. Też nie miałbyś nić przeciwko?

avatar barabarabarabum
-5 / 13

@Arushat, naprawdę chcesz porównać wiedzę historyczną? Pewnie głupio by się tobie zrobiło, kiedy by się okazało jak mało wiesz, a cała twoja wiedza pochodzi z odzieży patriotycznej.
@gorylus. Jeśli siedziałbyś sobie grzecznie na pomniku, to możesz sobie siedzieć. BA, możesz się nawet położyć. Nie robi to na mnie wrażenia. Gorzej, jak tacy co to bronią pomników, nie mają pojęcia nawet o tym kogo on reprezentuje. Nie jedna sonda uliczna, pytanie, zabiło takiego patriotę w koszulce z datą 1944. Jak myślisz, co jest ważniejsze, pomnik czy wiedza?

ps. tak na marginesie, to jest pomnik moich bliskich. Moi dziadkowie ze strony matki oboje byli w AK, Dziadek dosłużył do stopnia kapitana. Na jesieni 1944 trafił do KL Auschwitz. Przeżył Marsz Śmierci. Babcia była członkiem WSK. To tak na marginesie, Po wojnie oboje nie złożyli broni, byli zrzeszeni w antykomunistycznych komórkach wojskowych. W 1991 roku oboje otrzymali odznaczenia z rąk Prezydenta Lecha Wałęsy. Dziadek niestety pośmiertnie. Moi dziadkowie ze strony ojca zostali uratowani od rzezi na Wołyniu, o którym 99% z was tutaj czerpie wiedzę tylko i wyłącznie z demotów. Nie spodziewam się aby ktokolwiek z Was tam pojechał. Ja owszem bywam. Nie raz. Jak widzisz więc, mam o wiele większe prawo wypowiadać się co do obsiadania pomników.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 lipca 2017 o 10:58

avatar Arushat
5 / 13

@barabarabarabum Myślałeś, że rozmawiasz z kolejnym sebixem, który nie wie której godzinie wybuchło PW, a trafiłeś na człowieka, którego wiedza historyczna jest większa niż 90% społeczeństwa (w sumie, żaden wyczyn). Akurat historia jest moim hobby, więc nie insynuuj mi, że wiedzę biorę z demotów.

Wiedza, owszem, jest potrzebna, ale bezczeszczenie pomników poświęconych bohaterom, to już jest wyższy poziom sk****syństwa.

avatar mrooki
19 / 27

No i słowa Churchila się spełniły. A powiedział on, że nadejdzie taki czas, gdzie faszyści będą nazywać innych faszystami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar demitri
-3 / 7

@barabarabarabum Ooo, jak ładnie :-) Typowy przedstawiciel KODu :-) Panie Administratorze, ban dla lewaka raz, poproszę :-D

avatar demitri
-2 / 2

@barabarabarabum Mówisz i masz :-) Do zobaczenia za miesiąc :-D

avatar ~Axaz
-1 / 1

Jakbyś coś takiego zrobił na pomniku w USA to byś dostał w mordę od pierwszego lepszego chłopka roztropka. Tak to jest z tym narodem, że nie uszanują żadnych bohaterów walczących o wolność Twoją i moją. Mam pomysł wyleć do takiego kraju, gdzie w ogóle do czegoś takiego nie dochodzi. Do takiego kraju, który nie ma w ogóle bohaterów, bo wszyscy są urojeni. Jest tylko jeden taki kraj na ziemi. Wyjedź do niego, tam będzie ci dobrze.

avatar ~Frevest
0 / 2

Mnie jest w Polsce akurat bardzo dobrze, więc jeśli masz problem, sam wyjedź. Do Korei na przykład. Bohaterów mamy akurat w Polsce od zasrania i jeszcze trochę, nawet wielu urojonych, bo na piedestał wynosi się i wychwala skrajnie idiotycznych przegrywów i sromotne, wstydliwe klęski, o zwycięstwach zapominając, bo nie pasują do pielęgnowanego od lat martyrologicznego wizerunku Polaka-cierpiętnika. Takie bohaterstwo, dać się głupkowato zabić.

avatar filipgajos
10 / 16

idiocie nie wytłumaczysz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar filipgajos
5 / 23

KOsDps- Komitet Obrony swojej Dupy przed sprawiedliwością

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar preskot
7 / 27

To, że siedzą na pomniku to pół biedy. Całą biedą jest to, że tylu idiotów daje się nabrać na brednie KODu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Wujek_z_USA
3 / 17

Dla putinowskich bolszewików siadanie na pomniku to zbrodnia. Ale wycieranie sobie przez rząd dxpy konstytucją, traktowanie prawa jak dziwki, demolka wszystkiego co się da - od drzew po gospodarkę, to już nie jest problem.
Ot, typowa bolszewicka mentalność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~rgsdxhfjf
-2 / 6

Masz racje oni nie szanują demokracji, trzeba im władzę odebrać siłą był jeden pucz będą następne!!!

avatar kosma1
-2 / 6

"demolka wszystkiego co się da - od drzew po gospodarkę" BRAVO TY, napisz do króla Europy...Makrela poruszy dla swojego przydupasa pół lewackiej Europy. PS. Szkoda tylko,że z muslinami jej tak nie wychodzi :)))

avatar ~owadd
-3 / 21

Cóż demotywatory to kolejny przyczółek pis-wskich albo kukizowych pseudo patriotycznych troli. Smutne, ale prawdziwe. Niedługo sądy będą należeć do pana zero, a co za tym idzie każdy kto sprzeciwi się władzy będzie udupiony bo będzie sprawiedliwość wg. Pisu. No ale ważne jest że demonstranci siedzą na pomniku. Karmcie się dalej swoją żałosną, dziecinną pseudo patriotyczną papką. Miłej zabawy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kosma1
0 / 4

BURAKI SIEDZĄ DOOPAMI NA POMNIKU...Uczniowie Rysia Petru...

avatar GoblinWizard
-2 / 8

Przecież widać kto tam siedzi! Dać im po kilkadziesiąt godzin prac społecznych i po problemie. Jak przez miesiąc będą sprzątać psie kupy w parkach to może jakaś refleksja na nich spłynie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar true_alpen
2 / 4

Takie tam bydło i tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar soulcrates
-1 / 5

Widzieliście debile co pisiory zrobiły z flagami po wizycie trumpa?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar costamzczymstam
-3 / 7

hoho a pisowskiej swołoczy nie przeszkadza PW na pościeli, gaciach i na sztandarach faszystów z ONRu i innej młodzieży weszpolskiej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kowal86
-4 / 6

Śmierć wrogom ojczyzny! Liberalno-bezideowe hieny nadają się jedynie na paszę dla aligatorów. Każdy kto ma ku temu obiekcje niech się kilkukrotnie zastanowi. Mam już dosyć tej farsy z Frasykuqwiakami, bolkami, michuIkami, swetrami, pseudogenerałami i "nowoczesnymi" prosiako-lesbami na "czele",

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Marian_Janusz_Pazdzioch
0 / 2

@Kowal86 Na Kowno!!!!! Syjoniści do Syjamu!!! Wie-sław, Wie-sław, Wie-sław, Wie-sław, Wie-sław, Wie-sław, Wie-sław, Wie-sław,!!!

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 lipca 2017 o 20:52

avatar MauraVe
1 / 1

Co to ma za znaczenie skąd oni są i kogo popierają? Takie coś to chamstwo, wiocha i totalny brak podstawowych zasad dobrego wychowania - i to powinno być napiętnowane. Fakt, że siedzą tam sobie jak w pubie na piwku jest nie do przyjęcia. Zero szacunku dla historii. Wstyd i hańba, że wyrosło nam takie pokolenie! A ludzie, którzy uważają, że to nic złego powinni się puknąć w swój pusty łeb!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Patriota_przeciwnik_PiSu
-1 / 7

Faktycznie komentarz powinien być zbędny. Bowiem pomnik zmienił się w barykadę, na której stanęli obrońcy demokracji w Naszej Ojczyźnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jaro89
1 / 5

Dobrze, że was jest już tylko marna garstka

avatar pawel1148
-1 / 1

@Jaro89 prawda jest niestety miażdżąca dla drugiej strony. Teoretycznie lewicowi ludzie rządają prawicowych rządów. Prawica dała sie omamić lewicowymi przywilejami. Ot co. Kaczyński niewiele w ogłupianiu ustępuje Gierkowi. Nie dość, że to lewicowiec maksymalnie czytaj komunista z poglądów, to jeszcze podaje się za prawicowca.
Praworządność ma drugorzędne znaczenie, bo w jakiś tam sposób zawsze się znajdzie ktoś anty. A prawda jest taka, że mimo iż nie popieram PISu moim geniuszem prawa jest Gowin. Niestety ten z czasów PO, nie obecnych. Wiele dobrego człowiek zrobił.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 lipca 2017 o 1:19

avatar ~fdsgfsdgs
0 / 6

W przeciwieństwie do protez intelektualnych z ONR niczym nie rzucają i nikogo nie wyzywają. Ale tępa prawica widzi co chce widzieć i jak jej wygodnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar t1ger
1 / 3

Ileż tego ONRu było na G20 z flagami antify...

avatar zrjn
-2 / 2

Bóg, Honor, Ojczyzna.
Kiedy tam znalazł się ten bóg?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawel1148
1 / 1

@zrjn
A kiedy tam znalazła się ,,ojczyzna". Jakże to dumne. A prawda jest taka, że ludzie dla ,,ojczyzny" zapominają, że są ludźmi. Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach powiedzenie ,,chcę walczyć za ojczyznę" jest jak ,,jestem frajerem, i chcę zginąć dla cudzej gotówki". Przykłady płyną z bliskiego wschodu. Wy się zastanawiacie ,,dlaczego oni nie chcą walczyć za ojczyznę". Niby za co ?? Za to, że kilkanaścioro osób na tym dobrze zarobi ?? No niestety tak wyglądają dzisiejsze wojny. I tak ogólnie wyglądają wojny. Są bezsensowne. Dawniej walczyli czy dany księciuniu będzie żył po królewsku, teraz walczą o to czy dany prorok będzie żył po krolewsku. O nic innego nie walczą.

avatar sceptyk87
-1 / 1

I czym wy sie ludzie podniecacie?

Moze wreszcie zaczniecie patrzec na tu i teraz oraz myslec o przyszlosci kraju.

Zamiast byc caly czas zapatrzonym na historie. Lepiej zrobic cos pozytecznego. Smieci pozbierajcie, pomozcie w jadlodajni dla bezdomnych.

Takie z was "patryjoty" od szczekania na innych. Prawdziwy patryjota pracuje dla dobra kraju a nie nosi gacie z PW i pluje na innych po roznych forach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 lipca 2017 o 10:05