Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Coś w tym jest...
by ButelkaWhisky
+
936 980
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Buka1976
33 / 39

Dlatego geje są tolerowani, natomiast taki na ulicy z gołą klatą, jajami na wierzchu i z piórkami dupie to zwykły pedał i na takich ludzie mają alergię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar demitri
10 / 14

@zaymoon Dobrze napisał. Jak coś przekracza granice dobrego smaku lub jest obsceniczne, to raczej nie ma się ochoty na to patrzeć. Nie mówiąc już o tym że policja powinna takim "pawiom" dowalić areszt i grzywnę za publiczne obnażanie się. Mój znajomy z pracy, normalny, nie obnoszący się ze swoją orientacją gej, gdy zobaczył niektóre zdjęcia z parady równości, skwitował to, jakże trafnym "ja pie#dole, co za cioty". To mówi samo za siebie.

A swoją drogą ciekaw jestem czy wiesz co twoi komunistyczni idole (m.in. Stalin) robili z homoseksualistami. "Drobna" niekonsekwencja z twojej strony.... :-D

avatar Buka1976
8 / 10

@zaymoon UUuuu widzę geja, który na siłę chce udowodnić jacy to my "som be" bo nienawidzimy homośków. NIC bardziej mylnego! Przecież piszę (nie umiesz doczytać pisma?), że toleruję gejów ale pedalstwa nie zdzierżę (definicja zawarta wcześniej). Prosty przekaz! Jeśli chodzi o WYPARCIE to TAK, do cholery, chcę wyprzeć ten obraz ze świadomości bo mnie na rzygi bierze! I jeszcze co do wchodzenia na forum - tak masz rację to jest FORUM do wypowiadania swoich własnych opinii a nie do przyklaskiwania twoim wyobrażeniom.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 października 2017 o 12:45

avatar 0bcy
-1 / 1

@zaymoon
- jak buce się nie podoba to co robią to niech nie patrzy zamiast komentować?
- Jeżeli tak to jak ci się nie podoba to co buka pisze to nie czytaj zamiast komentować.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 października 2017 o 12:36

avatar sceptyk00
7 / 13

nie bywasz na "marszach równości?????!!!! tam hucznie pokazują kopulacje w różnych konfiguracjach LGBTQWERTY(reszta klawiatury)

avatar xor82
6 / 22

Dlatego żadna z tych grup nie powinna się panoszyć i afiszować. Po h*j taki pedzio lub lesba musi obwieszczać światu, że ma zaburzenie seksualne? Kogo to interesuje? A potem się dziwią, że ludzie na nich reagują, jak reagują. To samo z tymi co chodzą, modlą się i zawodzą pod oknami w boże ciało czy inne tego typu święta. Co to ma na celu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Generalisimuss
-3 / 7

@zaymoon prawda. To tak jakby źle reagować na osoby z zespołem downa czy innymi wrodzonymi zaburzeniami. Wszyscy oni są okrutnie pokrzywdzeni przez los. Czemu mamy im jeszcze dogryzać?

avatar tomek_s
-5 / 13

Ostatnio ci psychole zdaje się mieli kolejny marsz? Jakaś miesięcznica, obrona granic czy coś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Likeeaa
1 / 7

Sprawy łóżkowe poza łóżko nie powinny wychodzić, powinny zostać w obrębie sypialni, bo trzeba liczyć się z faktem, że nie każdy jest tolerancyjny i nie każdy chce wiedzieć, co kto komu wkłada i gdzie. Z modleniem jest to tak, że modlitwa jest traktowana jak rozmowa z Bogiem, więc i może lepiej właśnie się pomodlić w domowym zaciszu, w spokoju. No i przecież mamy kościoły, gdzie można stadnie się modlić, więc po cholerę jeszcze pchać się na ulicę z modłami i tylko prowokować do awantur tych nietolerancyjnych?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Tuminure
0 / 20

Coś dziwnego zaszło w tym democie. W swoim życiu widziałem na ulicach dziesiątki, a może i setki tysięcy modlących się ludzi. Nie widziałem natomiast ani jednej osoby mówiącej o tym, że jest gejem. Czy ten demotywator dotyczy w ogóle sytuacji w Polsce?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~tak_tylko_pytam
0 / 6

@damitri
Jak to się nadal ma to zakwestionowanego stosunku jednego do drugiego? Potrafisz czytać ze zrozumieniem, czy tylko w google wpisywać jakieś przypadkowe słowo z całej wypowiedzi i wrzucać link z wynikami wyszukiwania?

avatar Tuminure
3 / 7

@demitri Nie widziałem nigdy żadnej parady równości na ulicy. Ty widziałeś? Oczywiście mówię tu o oglądaniu ich na żywo, a nie na grafikach i filmikach.

avatar demitri
0 / 0

@Tuminure Owszem widziałem, niejedną. Takie uroki mieszkania w centrum miasta.
@~tak_tylko_pytam Skoro nie wiesz "jak to się ma" to chyba ty masz problemy z rozumieniem.

avatar Generalisimuss
0 / 4

@zaymoon W jaki konkretnie sposób osoby homoseksualne są prześladowane?

avatar ~taki_przykład
0 / 0

@Generalisimuss
Na przykład tak, że za każdym razem, jak się któyś ujawni, to go przenoszą do innej parafii.

avatar tomek_s
-5 / 15

Znowu nagonka na zboczeńców, pedofilów i homoseksualistów. Ludzie odczepcie się już od tych księży !!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pani__jeziora
-2 / 2

@tomek_s ło świnta Tereso! Precz ty szatanisto! pewno palicie te amfetaminy i wstrzykujecie se te marihuany i potem takie bezeceństwa gadacie! a kysz!

avatar skubi07
0 / 0

@tomek_s
wśród skazanych za pedofilię w Polsce jest 40% homoseksualistów i mniej niż 0,5% księży(27/6000)

uaktualnij swoje dane misiu, bo na takie bzdury złapiesz ew. tylko głupiutkie feministki

avatar tomek_s
0 / 0

@skubi07 Słusznie zauważyłeś, że ci zboczeńcy nie są skazywani bo mają sutanny i są przenoszeni z jednej parafii do drugiej. Brawo.

avatar dncx
-2 / 4

Religia jest prywatną sprawą każdego człowieka (umierając idziesz przed oblicze Boga i jesteś osądzany ze swoich czynów samodzielnie bez pomocy, TY SAM). Orientacja seksualna także, ale z innych powodów. Jednak obie grupy dzielnie walczą o publiczne uznanie i co chwilę potrafią wywołać ferment wokół siebie. I w obu przypadkach jest gówn...burza w internecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar xtreme2007
3 / 3

I bardzo dobrze, tu jest Polska.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 października 2017 o 10:32

avatar aku666
-5 / 5

@xtreme2007 Ale kumasz że narodowość i wyznanie nie wykluczają się wzajemnie?

avatar ~Vrebest
0 / 0

Więc bądźcie jak geje i muzułmanie, boski pomysł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kenzol
4 / 10

Mnie zastanawia jedna rzecz i proszę żeby ktoś mądry mi to wytłumaczył. Kościół Katolicki w Polsce walczył z komunizmem. Księża byli prześladowani, ginęli (bł. ks. Jerzy Popiełuszko), prześladowani przez komunistów byli zwykli ludzie wierzący, którzy po kryjomu wysyłali swoje dzieci do Pierwszej Komunii. Potem nastała demokracja, wygrała Solidarność i wszyscy byli szczęśliwi. Prezydent Wałęsa dziękował Matce Boskiej za zwycięstwo, na swoim ubraniu zawsze nosi wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej, a na słynnym jego przemówieniu w Kongresie Stanów Zjednoczonych pierwszymi jego słowami nie było "My Naród" tylko "Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus". Po upadku PRL-u pojawiły się też transfery. Wiele czerwonych mord, które brało udział w obchodach 1-ego maja i dumnie kroczyło w pierwszym szeregu w szturmówkach, po upadku komunizmu te same osoby dumnie zaczęły nosić chorągwie na procesji Bożego Ciała i siedzieć w pierwszej ławce na każdej niedzielnej mszy. Aż tu nagle, ni z tego ni z owego, Kościół Katolicki przestał się ludziom podobać. I znów jak za czasów komuny KK jest prześladowany. Prześladowani, wyśmiewani i obrażani są ludzie wierzący, tak samo jak za komuny. Moje pytanie brzmi DLACZEGO? Czyżby znowu wrócił komunizm?:-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mirek190
5 / 5

no to Sam sobie odpowiedziałeś ;)

avatar ~Gbyeeb
-3 / 7

Niby w jaki sposób i przez kogo Kościół jest dziś prześladowany? W Polsce? Bo ja mam wrażenie, że zarówno KK, jak i niektórzy chrześcijanie do perfekcji opanowali robienie z siebie ofiar prześladowanych przez cały świat, co niekoniecznie pokrywa się z prawdą. Chrześcijanie są prześladowani w Afryce, nie w Polsce. Co do tej rotacji poglądów, to szersza sprawa: najpierw była komuna, została obalona, wygrał Wałęsa, po czym się znudził i do władzy wybrano byłych komunistów. Polacy tak mają, nie dorośli do wyborów i władzy.

avatar kenzol
3 / 3

@~Gbyeeb... Polecam przyjacielu najpierw zapoznanie się z definicją słowa "prześladowanie". Tak, zarówno osoby duchowne jak i zwykli katolicy niestety są w Polsce prześladowani i z roku na rok jest coraz gorzej po tym względem. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Zapytaj jakiegokolwiek księdza z parafii w dużym mieście z jakimi aktami prześladowania spotyka się na co dzień oraz w czasie chodzenia po kolędzie.

avatar ~Gbyeeb
0 / 0

Wyśmiewanie i/lub szykanowanie, jeśli nawet się zdarza, to jeszcze nie prześladowanie, a już na pewno nie takie jak za komuny, kiedy ludzi aresztowano i mordowano. Mordują dzisiaj w Polsce katolików za wiarę? Nie sądzę. Ja wiem, że wierzącym wydaje się, że mają monopol na bycie ofiarą (to samo prezentują Żydzi, bardzo dziwne), ale tak samo wyśmiewani i szykanowani są wegetarianie, feministki, osoby homo, "lewaki"...czy to też już prześladowanie, czy jeszcze tylko niewinne żarciki, bo tylko chrześcijan można prześladować?

avatar ~dfdf
0 / 0

Nie rozumiecie do końca jak to działa. Wy przez całe życie mogliście być sobą niby takie oczywiste ale nie dla wszystkich. W pewnym momencie po czasami wielu latach milczenia i udawania kogoś innego przychodzi chwila, że ci na paradach chcą wyrzucić z siebie całe to milczenie za jednym zamachem. Nie każdy zrozumie i nie na to liczę ale chcę żebyście mieli przynajmniej o tym pojęcie. Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar samodzielny68
0 / 0

A co powiesz na temat wychodzenia na ulicę, żeby ostentacyjnie pokazywać, że się modli? Nie sądzisz, że Komuś może to się BARDZO nie spodobać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem