Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1010 1060
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar YszamanY
+15 / 33

spokojnie morawiecki tym się zajmie, przecież zarobił 1,5 mln w dwa lata ( nie do pomyślenia by minister z PO trzymał akcje)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
+2 / 6

@naprawiaczlaptopow "Gdy w listopadzie 2013 roku ministrem finansów został Mateusz Szczurek, były główny ekonomista ING Banku Śląskiego, również pojawiły się głosy, że to konflikt interesów. Jednak w opublikowanym kilka dni po nominacji oświadczeniu majątkowym minister nie wykazał żadnych akcji banku, w którym wcześniej pracował. Teraz się okazuje, że przed objęciem stanowiska je sprzedał." "Na dodatek w przeciwieństwie do Mateusza Morawieckiego nie zwlekał z opublikowaniem oświadczenia majątkowego, tylko złożył je dokładnie tego samego dnia, w którym oficjalnie został członkiem rządu Donalda Tuska, czyli 27 listopada 2013 r. " pamiętaj - to co robi pis było nie do pomyślenia za PO

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-2 / 6

@naprawiaczlaptopow i nic o "złej PO " ? ale co byś napisał pis robi to "lepiej niż PO " luzik sekta pis-owska lubi takich naiwniaków jak Ty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 grudnia 2017 o 22:47

avatar YszamanY
-2 / 2

@naprawiaczlaptopow - których kierował prokurator piotrowicz, a osądzał sędzia kryże a wszyscy z pis-u ale tego już nie widzisz, taka tam wybiórcza pamięć polaczków ,którą można kupić za 500 zł ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-1 / 1

@naprawiaczlaptopow "polaczków' bo sprzedali się za 500 zł ,Polacy potrafią mysleć o Polsce nie tylko o sobie,dla "polaczków" nie ma szacunku bo ich może kupić każdy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pulpi73
+29 / 39

Bieda nie oznacza ze trzeba źyć w takim syfie jak na foto

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dwaemu
+3 / 11

@belferka Zmień pracę, weź kredyt!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ahzek
+7 / 13

@belferka Łatwo powiedzieć. Ja osobiście wiem, że część osób jest skazana na taki, a nie inny stan materialny, gdyż, uwaga, news-flash: stan materialno-społeczny się głównie dziedziczy po rodzicach. Jeżeli twoi rodzice byli w klasie średniej, ty też pewno będziesz. Jeżeli byli biedni i głupi, ty też pewno będziesz. Bieda na własne życzenie jest raczej domeną wybranych asów, którzy nie umieli docenić dorobku poprzedniego pokolenia, acz nie jest to aż tak częste jak się wydaje. Ciężko wyrwać się z tej spirali bez mocnego impulsu z zewnątrz lub dużego samo-poświęcenia ze strony naszych rodzicieli. Wiem, że zaraz zaleje mnie pewno kilka przykładów w stylu "nieprawda, bo ja się wyrwałem", ale statystyka nie kłamie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O ObiektywnyRealista
+1 / 3

@belferka On nie mówi o przypadkach osób chorych, albo bardzo starszych. Jemu chodzi o te całe rzesze ludzi, którzy do pracy za mniej, niż 3000 nie pójdą, bo mają większy zasiłek, żyją w chlewie, a jak im jeszcze będzie mało to zaczną narzekać na rząd. Nawet najniższa krajowa pozwoli na wynajęcie czegoś i nie za bogate życie. Wystarczy chcieć i z miesiąca na miesiąc odkładać sobie, żeby twoje dzieci nie żyły w ruinie jak na zdjęciu, bo bardzo prawdopodobne jest, że spędzą życie dokładnie tak samo: Zasiłek, leżenie i wyzywanie rządu bo za mało dostali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar resus24
0 / 0

@ObiektywnyRealista niecałe 1500 zł starczy?? Na waciki chyba..... czynsz + woda+gaz+prąd+ bilet miesięczny aby dojechac do pracy, jedzenie. Co to za życie, pracujesz tylko po to żeby nie umrzeć z głodu i nie zamarznąć z zimna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O ObiektywnyRealista
0 / 0

@resus24 Wolałbym takie życie, niż świadomość, że jestem dla kogoś ciężarem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Albert Einstein
+10 / 18

Mieszkam na wsi od 20 lat i takich widoków, to ja nigdy nie widziałem. Autorze demota, pragnę cię poinformować, że nawet w Berlinie (który tak sobie cenisz) są slumsy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~RLB
+9 / 11

600 to dostajesz zasiłku i to poniżej 5 lat pracy, zresztą mieli podwyższyć do 1000. Poza tym bieda, biedą, ale śmieci obok domu mogliby posprzątać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Erniklb
+12 / 14

Chyba ze ktos woli chlać i ma gdzies robote to wlasnie tak wyglada dom pijaka menela

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pokos
+10 / 14

Jak nie widzisz związku między polityką, praworządnością itd. a jakością życia obywateli, to już wiadomo co jest przyczyna twoich problemów: głupota. I niestety nie widzę perspektyw na poprawę twojego losu. Bo nawet jak przed wyborami zmienią 500+ na 1000+ i dorzucą jeszcze parę "plusów", to ty dalej będziesz żył w chlewie i czekał na kolejną dolewkę do korytka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E eol121
+6 / 8

Taki obrazek na wsi to już wielka rzadkość. Pochodzę z gminy Perlejewo - jednej z najbiedniejszych w Polsce. W okolicznych wsiach praktycznie nie ma już żadnego domu, który nie miałby termoizolacji, nowego dachu, okien itd. W każdym większym gospodarstwie jest nowoczesny sprzęt i zabudowania. Wystarczy pojechać na polską wieś, do małych miasteczek, żeby zobaczyć jak wygląda Polska po kilkunastu latach w UE. Zapraszam do Perlejewa, Grannego, Pełchu, ale także do Ciechanowca czy Siemiatycz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Whan
+3 / 13

Właśnie taka banda idiotów, która stoi za tekstem do tego demotywatora, głosuje na partie socjalistyczno-komunistyczno-faszystowskie które obiecują 500+, Mieszkanie+, dobrą zmianę. Przestańmy się oszukiwać - Hitler doszedł do władzy dzięki tym samym hasłom jakie promuje teraz obóz rządzący. Demokracja to nie jest sprzedajna dz*wka tylko coś więcej. Kiełbasa wyborcza partii nie może polegać na tym - ile plusów obieca się narodowi. Mnie interesują wolne sądy - abym mógł wytoczyć nieuczciwemu pracodawcy proces i liczyć na sprawiedliwy wyrok, a nie zamknąć jadaczkę bo pracodawca jest partyjny z odpowiedniego obozu i nic mu nie można zrobić. Mnie interesuje jasne prawo wyborcze bo chcę wiedzieć iż mój głos jest ważny i coś znaczy. Chcę głosować na polityków którzy się sprawdzają - wprowadzamy dwukadencyjność? To wprowadźmy ją wszędzie. Czym się różni poseł z Wiejskiej od Radcy Miejskiego czy burmistrza? Służba zdrowia to jest bolączka każdej władzy i każdego kraju. Polska tutaj nie jest wyjątkiem. Natomiast poziom BURDELU który obecnie panuje w MZ-cie jest przerażający. Na emeryturę już nie liczę. Wiem iż sam muszę odłożyć na swoją starość. Natomiast co do biedy - żyjemy w WOLNYM (jeszcze) kraju który jest członkiem UE. Dziwi mnie to iż ludzie który mają po 25-35 lat mówią o swojej biedzie. A gdzie byli w szkole? Kiedy myśleli o przyszłości? Może czas ruszyć 4 litery w świat skoro w ich miejscowości jest biednie. Żyjemy w WOLNYM kraju. Czas aby to dotarło do Polaków iż sami stanowią o swoim losie, a swoją wolność właśnie sprzedali za te wszystkie programy "+". Ja nie chcę być rządzony jak bydło, któremu partia mówi jak ma się ubierać, czesać i jak żyć. Sorry.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Anonymous
+2 / 6

Mówisz, że nie obchodzi Cię demokracja? W niedemokratycznym ustroju mógłbyś zostać ukarany za takiego demota, bo przecież jest powszedni dobrobyt i szczęście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michell
0 / 6

Twoi poprzednicy zapewne też tak myśleli, dlatego tkwiliśmy w komunizmie który nas zacofał - 44 lata. Nie interesuje Cię bronienie demokracji i wolnych sądów a nie masz pojęcia że od tego zaczyna się sprawne funkcjonowanie Państwa i "jakiś tam" szpitali i "jakiegoś tam" ZUSu. Najlepiej na wszystko mieć wywalone, byle się sprzedać za 500+. Ale jak Ci za chwile jakiś urzędas te 500+ odbierzesz to jesteś skończony bo "jakiegoś tam" wolnego sądu nie będzie. Więc sugeruje wziąć się do roboty a nie oczekiwać że wszystko da Ci państwo. Po prostu ludzie zapomnieli jak to było kiedy to Państwo dyktowało wam jak macie żyć i się po prostu w dupie poprzewracało. Powinna taka Rosja wykorzystać nasz wewnętrzny burdel, zagarnąć jak Krym to wtedy będzie płacz i lament.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
+6 / 6

Czy niskie dochody są usprawiedliwieniem śmietnika wokół domu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Alarma
+1 / 3

Autorze, nie wiem na ile cię zaskoczę swoją wypowiedzią, ale godne życie każdy załatwia sobie sam. Od tego nie są politycy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N newzeland3
+5 / 5

Sami sobie jesteście winni. Trzeba polityków krótko za m..de trzymać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M masti23
+6 / 6

Na wsi nie jeden ma wiecej kasy od miastowego. W miastach wiecej biednych znajdziesz, niz na wsi na ktorej wiele osob ma po dwa auta i nie zrujnowane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P picapica
+1 / 1

Jak Cię kiedyś jaśnie panująca władza pogoni za nabijanie się z Kościoła przykładowo, to zatęsknisz za niezawisłą prokuraturą i sądami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Charklip321
+1 / 1

Ty żyjesz na zasiłku czy pracujesz w mcdonalds na mniej niż pół etatu że masz tylko 600 zł na miesiąc
Pensja minimalna na pełnym etacie to 1500 zł netto

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~heheszek666
+2 / 2

Nie jestem politykiem, ale jak ci bieda przeszkadza to zapraszam do Warszawy, skoro tak zazdroscisz tych restauracji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xgaijinx
+1 / 1

Po tylu latach wyzysku naszego spoleczenstwa przez klase rzadzaca moglibyscie przejrzec na oczy i zrozumiec ze w zyciu jak sam sobie nie poradzisz to nikt Ci nie pomoze, a juz napewno nie rzad.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~squalla
+1 / 3

autorze tego mema, rozpędź się, pochyl głowę i wyceluj w ścianę !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~TakaPrawdaa
+1 / 1

Wszystko fajnie aż do ostatniego akapitu, kiedy to zaczyna się właziwdupstwo. Bo przecież trzeba zaznaczyć, że się absolutnie nie jest przeciw pisiorkom, nawet jeśli się robi demota o tym, że rząd - rząd PISu - ma was w dupie xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~CzechyŚmiechy
0 / 0

To jest fotomontaż. Codziennie piję kawę w knajpie na 26 piętrze i nigdy nie widziałem stamtąd takich miejsc. Fake fake fake fake fake...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Deve
-1 / 1

Do czego to doszło, że na wsi nie ma co jeść.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M masti23
+1 / 1

@Deve Zalezy kto ile ma ziemi i jaka, czy tez dbal o ta ziemie by byla zdatna do upraw. Kumpla rodzice zajmuja sie uprawia chmielu, wies przy terenach zalewowych, to co zarobia w sezonie yo musi starczyc na caly rok, zarobek dobry ponad srednia (jak dobre plony i cena na skupie), jednak taka powodz moze dac mocno w plecy i trzeba zyc skromniej lub dorabiac.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Deve
0 / 0

Wiem jak to wygląda. Sama mieszkam na wsi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B brudger
0 / 0

posprzątać można i bez pieniędzy. Na zdjęciu nie widać zainteresowania gospodarza swoim majątkiem. Pewnie w środku ma taki sam burdel.
P.S Poza tym współczuję ludziom chorym i niezdolnym do pracy. Tym zdolnym, zdrowym i leniwym nigdy nie współczułem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W whereswally
0 / 0

Ja pier dole. Moja kumpela mieszka na wsi i żyje lepiej niż każdy miastowy jakiego znam. Mam wujostwo w innej wsi i każdy tam ma 2 auto albo harleya .

Ludzie mają kasy jak lodu na lasy czy nieużytki z uni do tego dorabiają sobie jakoś inaczej w mieście zimą itd.

Gospodarstwo własne to biznes teraz dobry. Moja ex ma ziemie i wynajmuje pole komuś a siedzi w łodzi jako projektankta ciuchów ,i stać ich na wszystko z tych 5 hektarów. Mój ziomek który był jednym z dyrektorów mbanku odszedł i kupił ziemie. Siedzi sobie w spokoju bez tabelek i terminów ,wędzi szyneczke ,robi miody własnej marki i sprzedaje w uni za kasę niezłą. A ja. Siedze na Krusie +spółka offshore w angli .pisze gierki na Kongregate i wyciągam 30$ na godzine . Także taka wieś jak na obrazku to nie wina rządu. To wina nieudaczników którzy nie umieją przekuc tego co maja na kaskę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jark0
0 / 0

Zmień pracę, weź kredyt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem