Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
I to by było na tyle
by ButelkaWhisky
+
373 398
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar otum666
6 / 8

Jeżeli prawdziwy facet to taki który siedzi pod pantoflem u swojej kobiety, żeby broń Boże tego nie spier..., to ja wole być taki mniej prawdziwy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~xxes
2 / 2

Ja aktualnie jestem na etapie spi*rdolenia :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~hgg
0 / 0

Ja to samo,pozdro :D

avatar FenrirIbnLaAhad
2 / 2

prawdziwy facet nic nie MUSI...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 stycznia 2018 o 17:14

avatar ~Father84
2 / 2

Prawdziwy mężczyzna musi dobrze traktować kobietę a zwłaszcza własne dziecko. A wielu udowadnia, że gdy skończy się miłość i związek to dziecko też idzie w odstawkę a tatuś robi wielkie halo bo zapłaci alimenty (no chyba, że masz na imię Mateusz to nie musisz) i raz w weekend zobaczy syna i już robi z siebie ojca roku. Mówię to jako osoba, która była z kobietą porzuconą a teraz sam mam syna i nie sądzę bym mógł mu zrobić coś takiego gdyby mi się wszystko rozpadło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar edzsledz
1 / 1

syna, nie "tylko" dziecko a syna...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafalek85
1 / 1

Zacznijmy od tego że "Prawdziwy" oznacza przede wszystkim bycie sobą i postępowanie zgodnie z własnymi a nie wyznaczonymi przez innych zasadami. A to do czego w życiu dąży nazywamy chyba ambicjami i celami. Jeżeli chodzi zaś o miłość to uważam że nie można jej wkładać pomiędzy reguły, to uczucie wolne od zasad i należałoby tutaj kierować się przede wszystkim dobrem dla związku :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~true_xxxx
1 / 1

Nie byle jakie dziecko, tylko syna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lasek0110
2 / 2

Socjalizm skutecznie wypacza wszystkie wartości. Dzięki socjalistom w XXI wieku wybudowanie domu nie jest takie proste, bo wymaga niejednokrotnie zadłużenia się na 20-30 lat. Autonomiczne samochody już powstają, leczone są niegdyś śmiertelne choroby, ludzie latają w kosmos i planują lot na Marsa... a w Polsce wybudowanie domu to problem. Zasadzone drzewo na własnej działce nie należy do właściciela działki, a żeby je ściąć, należy zapłacić łapówkę od decydowania o własnej własności. Ponadto rząd w obrzydliwy sposób traktuje obywateli jak bydło rozpłodowe, które ma się rozmnażać ku uciesze miłościwych włodarzy, by "przyrost naturalny" był duży w ich statystykach. Już pomijam fakt, że stwierdzenie "prawdziwy mężczyzna" obraża 531216516 innych płci, wymyślonych przez chodzące gówna (lewactwo wszelakiej maści)...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem