Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Kiedy ujawnianie przestępstwa jest traktowane jako przestępstwo, jesteś rządzony przez kryminalistów
by vilakazi
+
339 344
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Buka1976
+14 / 24

Masz na myśli wyrok na kelnerach z restauracji Sowa i przyjaciele?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rasizm45
+12 / 14

@Buka1976
Kech, kech... Julian Assange kech, kech...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paszko_Rymbaba
+2 / 6

@Buka1976
Może przybliżysz tu nam wszystkim, jakie przestępstwa zostały ujawnione przez publikację nagrań z Sowy? Inaczej gotów jestem pomyśleć, żeś następny PiSowski potakiwasz, który powtarza, ale nie rozumie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Buka1976
0 / 0

@Paszko_Rymbaba Może przyblizysz nam tu wszystkim, jakich to przestępstw dopuścili się owi kelnerzy? Inaczej jestem gotów pomyśleć, żeś następny PEłowski oderwany od koryta albo gorzej - z Nowoczesnej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paszko_Rymbaba
-1 / 1

@Buka1976
Widzę demot obrazujący zjawisko karania ujawniających przestępstwa i pod spodem twój komentarz nawiązujący do sutuacji kelnerów u Sowy. Na moje pytanie jakie przestępstwa ujawnili ci kelnerzy odpowiadasz sugerując że kelnerzy nie popełnili przestępstwa. W związku z powyższym muszę spytać czy masz problemy z logiką z powodu własnych ograniczeń, czy też może jesteś specjalnie nieuczciwy bo chcesz napisać coś o czym wiesz że nie jest zgodne z prawdą i rzeczywistością? O tym że nagrywanie osób trzecich jest karalne i dlaczego nie mam zamiaru dyskutować. podpowiem że jest to związane z ochroną dóbr osobistych i prawem do prywatności. Te uprawnienia przysługują również nagrywanym politykom A w przypadku sowy dochodzi jeszcze aspekt prawdopodobnego wysłuchiwania się nagrywających obcym służbom wywiadów czym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Buka1976
0 / 0

@Paszko_Rymbaba Widzę, że coś jednak na rzeczy z tą Nowoczesną bo rozciepał się Pan jak wesz na grzebieniu :)) Politycy prywatnie to se mogą o samochodach pogadać a jeśli omawiają przekręty w związku z zajmowanymi stanowiskami (PiSiorków też nagrali panie doopościsku) to jest to właśnie nagłaśnianie zamiaru dokonania przestępstwa. Musieli uderzyć z grubej rury bo by ich po cichu zlikwidowali a tak to żyją pomimo wyroków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 kwietnia 2019 o 14:56

K kamilioza85
+11 / 13

albo co narod wybrany robi w palestynie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar haqr
+7 / 9

Nie mów tego za głośno, bo zostaniesz okrzyknięty anty-semitą oraz potencjalnym terrorystą.
Bo co wolno wojewodzie, to nie tobie ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 kwietnia 2019 o 17:19

P pawcio68
0 / 4

w polaczkolandii to normalka :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lasek0110
+2 / 4

Nie rozumiem, w czym problem. Jeżeli władza została wybrana przez większość, to każdy, kto tej władzy szkodzi, szkodzi tej większości. Jest to esencja demokracji. Jeżeli większość się umówi, że należy zdelegalizować rudy kolor włosów, to jak najbardziej można demokratycznie takich ludzi pozamykać w więzieniach. Podobnie - jeżeli większość się umówi, że zarabianie 3 tysięcy brutto to bogactwo i trzeba nowego podatku, to na demokratycznych zasadach uchwali się takie prawo. Do tego można, oczywiście w pełni demokratycznie, zakazać ludziom wyjazdu z kraju. Jak? Można zapytać tych, którzy chcą siłą zatrzymać w polsce ludzi po studiach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
+1 / 1

@lasek0110
Powinieneś wyraźnie napisać, że to sarkazm, bo jest spore ryzyko, że stadko jełopów w to uwierzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem