Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Banda patusów rzuciła się na policjantów. Zobacz brutalną interwencję policji oczami patologii i spierd*lenia umysłowego.

www.demotywatory.pl
+
664 677
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P psxmaster
+99 / 109

Aż czasami żałuję że to nie stany. Tam już dawno wszyscy byli by skuci. Za atak na policjanta w czasie wykonywania czynności koleś odrazu powinien dostać kulkę, no chyba że policjant łaskawy to paralizatorem. Musisz się stosować do poleceń policjanta!!! Jeśli się nie stosujesz to musisz się liczyć z tym że policja ma prawo użyć wobec ciebie siły. Ale patologia widać nie ogarnia. Pewnie na osiedlu wszyscy się go boją, to się pewnie nieźle zdziwił jak się okazało że policja się nie boi. Oglądając takie rzeczy jestem za tym żeby policjant w razie naruszenia jego nietykalnosci cielesnej mógł od razu strzelać bez konsekwencji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SilesianSeparatist
+10 / 16

Patologia jak można w ten sposób nagrywać!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Grobisher
+15 / 15

W tej sytuacji dziwi mnie jedno - że przy takiej grupce (a przecież nie znaleźli się tam nagle) interweniowało tylko 2 niebieskich bez wsparcia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
+28 / 30

@Grobisher pojechali do pierdółki- gościa rzucającego butelkami. Okazało się, że jest poszukiwany, na miejscu jest też kilku jego kolegów. Nie wymiękli, dali radę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Grobisher
0 / 4

@YouCantSaveMe Zaczynasz mnie przekonywać do czegoś... Wiesz, ja jestem tłumaczem. Pracę mogę wziąć pod pachę i robić gdzie chcę, kiedy chcę, jak chcę. Po tym, co napisałeś, poważnie zastanawiam się, czy nie pójść na miejscowy komisariat z propozycją, że popracuję dla nich w ramach wolontariatu. Choćby jako pisacz komputerowy, bo piszę jakieś 500 znaków na minutę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jarol1982
+21 / 31

W naszym kraju Policja ma za mało praw. Powinni powystrzelać patroli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mietek888
+1 / 3

@Jarol1982 Tak, ma za mało praw, ale nie można jednej patologii zastępować drugą patologią. To co proponujesz byłoby nadużyciem władzy i samosądem dokonywanym przez policję. Interwencja powinna być stanowcza, a nawet bardzo stanowcza, ale użycie siły powinno być dostosowane do okoliczności. A jakby Ciebie jakiś policjant wziął za palota i wymierzył "sprawiedliwość"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jarol1982
0 / 2

Może trochę racji masz, ale za darmo nie zostali zatrzymani. W naszym kraju nie szanuje się Policji. Taki cytat z Killera " Chcesz dać komuś w mordę to policjantowi, nie odda bo się boi. Ryba mówi Nie że się boi tylko paragrafy zabraniają." Z mojej strony tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tank_reaper
+25 / 27

Brawa dla policji za cierpliwość i opanowanie !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cysiek63
+25 / 29

Nasza policja ma za mało uprawnień i możliwości. Zdecydowanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+16 / 18

Jak się nie ma co robić to się odwala taki teatr. Szkoda, że policja ma tak ograniczone uprawnienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U uderz_w_stol
+15 / 17

wzorowe zatrzymanie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wielkir
+7 / 9

"Karetka jest zamówiona":):)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar WarzywSKA
+16 / 18

Brawa dla Policji za opanowanie i spokój. A dla tego patusa co zaatakował policjanta to kara bezwzględnego więzienia i to na maxa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar delafere
+10 / 12

Tak gdzieś po drugiej minucie nagrania powinien być strzał. Na początek ostrzegawczy. Reszty nagrania by wtedy nie było pewnie. Brawo Policja, z patolą trzeba krótko i za mordę !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sebastos
+11 / 13

Niech się kwiat naszego społeczeństwa cieszy, że było tak delikatnie i stosunkowo pobłażliwie! Na zachodzie czy w stanach nikt by się z nimi nie cackał i 3/4 publiki spotkało się w najbliższym komisariacie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar andre53
+8 / 10

Dlaczego policja cacka się z takim patologicznym bydłem W normalnym kraju już by wszyscy byli na glebie. Poco policji paralizatory jak ich nie używa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bongo123xyz
+6 / 8

"...co mnie Pan odpycha - ja jestem w ciąży!". To co ty tam robisz patolu? To jest właśnie przykład 500+ i zrytych głów bo mózgów tam nie ma.
Tak jak ktoś tutaj skomentował - w USA pół osiedla leżało by już twarzą do gleby za niestosowanie się do poleceń policjanta i utrudnianie ich działań.
W tym zakresie (działań i praw policji) jeszcze musimy się duuuuuużo nauczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Grzegorz6983
+4 / 4

Proszę się odsunąć Ja już jestem cofnięta haha patologia takich ludzi powinno się odrazu Eliminować ze społeczeństwa co za niewinność przyjechała policja i go wzięli na glebę Moja siostra mieszka w Stanach Zjednoczonych tam za takie coś czyli atak na policjanta odrazu jest strzał

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
-1 / 9

Elektorat 500+ i patrioci wyklęci. Już tam Jareczek z kumplami ich wybroni, policjanci mogą się pożegnać z pracą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mietek888
-1 / 5

@polski_niewolnik Co mają do tego "wyklęci"? Stawianie znaku równości pomiędzy patolami, a patriotami to szerzenie uprzedzeń. A nawet "mowa nienawiści", że tak się posłużę postępowa nowomową :)
A tak na marginesie, "Jareczek" patriotów ma gdzieś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Miken
+6 / 8

"Jestem cofnięta". Grunt że nagrywająca posiada chociaż trochę świadomości. Największą patologią w tej sytuacji nie są sebixy, czy karyny, a fakt że policjant boi się użyć paralizatora podczas czynnej napaści na funkcjonariusza. Ten drugi zatrzymany powinien dostać od razu strzała prądem, tak żeby drugi policjant mógł dalej opanowywać sytuację zamiast trzymać drugiego zatrzymanego. Oczywiście zdarzają się policjanci nadużywający władzy, ale przez podejście w tym kraju finkcjonariusz który powinien użyć środków przymusu, tego nie robi bo boi się konsekwencji. Więcej swobody dla policji, więcej badań psychologicznych i szkoleń przed przyjęciem na służbę. Aktualnie polska policja (mówię o instytucji, nie o jednostkach) to kpina.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mrdok
0 / 2

@Miken Nie wiem czy ten jego paralizator nie jest jedno strzałowy, bo jeśli tak to jakby wystrzelił to masa patoli rzuciłaby się na niego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
+11 / 13

Do wszystkich, którzy uważają, że policjanci przesadzili:
Sytuacja wygląda tak, że policjantów jest dwóch, jeden aresztowany obezwładniony i dookoła kilku (jak nie więcej, bo nie widać) potencjalnie groźnych (o czym świadczy fakt, że jeden odważył się rzucić na policjanta) pokrzykujących typków. Policjanci zachowali się wzorowo - nie wdawali się w pyskówki tylko robili swoje. Jedyna reakcja na tłum jaką widać to obezwładnienie tylko tego delikwenta, który rzucił się na policjanta.
Wg mnie gdyby dali się zdominować i zaczęli dyskutować z tłumem sytuacja by szybko eskalowała, bo ludzie w tłumie poczuliby się silni. Gdyby jeszcze policjant wykonał polecenie tłumu pt. "zabierz kolano z jego głowy" byłoby jeszcze gorzej. Może nawet skończyłoby się rzuceniem całej grupy na dwóch policjantów.
Policjanci musieli brać pod uwagę taki obrót wydarzeń, skoro jeden z grupy odważył się rzucić na policjanta.
Pada przykład USA - tam taka sytuacja byłaby rozwiązana od ręki - pierwszy krzykacz pyskujący dostałby polecenie oddalenia się. Jeśliby tego nie zrobił dostałby co najmniej paralizatorem. To samo z drugim. Reszta wtedy by się uspokoiła. Tam się nie patyczkują - jeśli policjant wydaje polecenie to masz się do niego zastosować. Nie robisz tego - policjant przechodzi do interwencji. A spróbuj włożyć rękę do kieszeni czy wykonać jakiś podejrzany ruch - leżysz (jeśli masz fart i dostaniesz paralizatorem a nie od razu kulkę).
Jaką policję wolicie? Przestraszoną czy skuteczną? Jeśli ktoś jednego z drugim napadnie na ulicy to chcecie żeby policjanci pomogli czy stali z boku bojąc się zrobić krzywdę napastnikom? Dla mnie to pytanie retoryczne.
Może i policjanci czasem przesadzają - w stresie i poczuciu zagrożenia życia ocena sytuacji, a co za tym idzie również reakcja na nią, może być przesadzona. Najlepszy sposób aby takiej sytuacji uniknąć? Proste - wykonywać polecenia i odpowiadać na pytania możliwie bez emocji i grzecznie. Wtedy policjant też się wyluzuje i spokojnie podejdzie do sytuacji - to też człowiek w końcu.
A takie filmiki to nagrywający mogą sobie w d... wsadzić. Nie ma to jak zacząć nagrywać na sam koniec i udawać że dzieje się nie wiadomo co.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 sierpnia 2019 o 15:30

K kartonowy
-1 / 3

Karetke!!!!! Karetkeeeeeee!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kenzol
-2 / 4

Ojoj straszne. Nie macie się nad czym spuszczać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Black3
+2 / 2

Patologie powinno się tłuc bezlitośnie.
Dla mnie ci wszyscy ludzie powinni zostać odizolowani od normalnego społeczeństwa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aqq300
0 / 0

@Nomads95 - mam nadzieję, że to był sarkazm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Trepan
+4 / 4

Duszenie to jeden z najlepszych środków przymusu bezpośredniego. Nie robi poważnych szkód (o ile gościa poddusisz, a nie udusisz) i zawsze działa. Odcinasz tlen i pacjent idzie spać. Naćpany, nawalony, nieważne, 100% pewności efektu. Nawet użycie broni palnej jest mniej skuteczne, delikwent na ciężkim haju może mieć zerowe odczuwanie bólu i coś takiego jak postrzał w kolano ignoruje wręcz. Wtedy pistolet zadziała tylko przy strzale w głowę lub kilku w klatkę piersiową. Patologia powinna dostać za utrudnianie pracy służb, każdy z miejsca wezwanie i jakieś prace społeczne, mandacik.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S smoczycaaaa
+3 / 3

masakra. janusze i grazyny do odpowiedzialnosci - za obrazanie policjantowna sluzbie,za utrudnianie czynnoscie,za niestosowanie sie do polecen...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PanTalonik2
+3 / 3

Brawo Policja , szcunek za zimną krew i panowanie "nad tym motłochem...

Patus Piotrek najlepszy: "Kaaaaaretke Chceeeee!!!" xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 sierpnia 2019 o 19:53

L Liderpracekstremalnych
+3 / 3

"Ale ja jestem cofnięta":) przynajmniej autorka zna swój status społeczny :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar B00mba00001818
-1 / 3

zauważ że w Stanach jest wiecej policjantow z krwi i kosci... u nas policja zazwyczaj to chlopaki bez innej alternatywy na zycie. Obecnie np w mazowieckim sa takie braki ze kazdego biora byleby byl. wyobraz sobie teraz dać takim chlopakom wladze taką jak mają policjanci w stanach....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 1Spejszal
+2 / 4

Trzeba zmienić prawo tak jak jest w cywilizowanych krajach. Te drące mordę Sebixy i Karyny po 3 lata więzienia za lżenie policjantów, nie cenzuralne słowa i całą patologię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Anonimek2315
+2 / 4

Policja w środku interwencji, gruba zadyma a Ci krzyczą żeby się legitymowali xD Jak tak dalej pójdzie to niedługo jak CBŚ będzie robiło w kominiarach wjazd do jakichś dilerów to będą krzyczeć "Niech się wylegitymuje ten co drzwi wyważał! Nazwisko tego który drzwi wyważał!" XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
0 / 0

Czemu nie zayebali gazem tej "ciężarnej" patusce? Może Brajanuszek byłby zdrowszy, kto wie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mariu5544
+1 / 1

Oj Duda się za takich weźmie oj weźmie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rozpraszacz
-1 / 1

nie mozna porownywac Polski do USA, tam jest dostep do broni palnej a jednoczesnie miliony przestepcow i chorych psychicznie, calkowicie inne warunki pracy dla policjantow; to nagranie pokazuje groznych patusow ktorzy marzą o tym zeby nikt im sie nie wpieprzal w panowanie na blokowisku, silni jedynie w grupie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawner
-1 / 1

nie moze oddychac, ale o karetke kwiczy non stop xD
i moze jeszcze frytki do tego? co za banda matolow :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 sierpnia 2019 o 0:42