Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Oni chyba tak serio...
by belzeq
+
154 217
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W WyspaSzczawiowa
0 / 24

Tfurco, wszystko ci się kojarzy z pedofilią.
Chyba masz problem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+1 / 25

@WyspaSzczawiowa 0,4 pedofila przypada na 10 000 mężczyzn w Polsce. Stąd 30 000 grupa kleru powinna odpowiadać za 1,2 przypadków. Tymczasem słyszymy w tym roku o kolejnym 4, czy 5 przypadku skazania, mimo, że prokurator i sąd kilka razy po drodze zastanawia się, czy z tego powodu nie wyląduje na jakiejś podkarpackiej placówce. Naprawdę nie widzisz problemu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F F18_hornet
-1 / 15

Niestety, oni tak serio. Nie chcą tracić monopolu, bo jeszcze jakaś dynia, czy Harry Potter by sprowadziliby niewinne dziecię na złą drogę. Natomiast taki ksiądz pedofil, to tylko dobro przekazuje, ma właściwości terapeutyczne. Czarna mafia niech najpierw sobą się zajmie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yabol428
-5 / 9

Tak, oni tak na poważnie. W ten sposób starają się zwrócić uwagę, że Halloween jako parodia katolickiego święta Wszystkich Świętych jest dla katolików nie do przyjęcia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Asia1253
+3 / 9

Niestety Wszystkich Świętych jest świętem pogańskim, zresztą jak większość naszych świąt i tradycji. Czemu Kościół nie widzi nic złego w innych naszych obrzędach pogańskich, tylko uczepił się tego Halloween. Jakoś topić marzanny dzieciom w szkołach nie zabraniają, a to również wzięło sie z czczenia poganskich bóstw.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Symulakr
0 / 6

Przypominam, że Halloween pochodzi z Irlandii, gdzie katolicyzm jest jeszcze silniejszy niż u nas. Są święta, które mogą być obchodzone niezależnie od kraju np Walentynki, Halloween, Wielkanoc, czy nawet nasz śmigus dygus, gdyby go uwspółcześnić o pistolety na wodę. A są takie jak Święto Dziękczynienia czy 11 listopada, który jest wyłącznie przypisany do konkretnego narodu. Ale butthurt neopogan i moherów jest przewyborny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jahith
0 / 0

déjà vu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eridian
+2 / 2

David Duchowny chyba zbyt poważnie potraktował swoje nazwisko... Nie musiał od razu do klasztoru wstępować...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P probeczka75
-1 / 3

Do psychiatry, do psychiatry... już.
Z tą manią wielkości i manią posiadania monopolu na jedynie słuszną rację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
-3 / 3

Pewnie, że na serio. Amerykańskie Halloween wyparło katolickie Zaduszki, przez co kościół utracił kolejną część kontroli społeczeństwa. Nie, żebym był zachwycony bezmyślnym kopiowaniem cudzych tradycji, ale z Halloween kościół nie wygra na pewno. Halloween jest nieporównywalnie bardziej atrakcyjne niż tradycje katolickie, które dla dzieci i młodzieży są nudne i ponure.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 października 2019 o 15:46

avatar HuecoMundo
-3 / 3

Czasami zastanawia mnie czy celowo sobie strzelają samobója czy może naprawdę wierzą w to co głoszą. Czyżby nie widzieli że tracą wiernych czytaj parobków?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lukasz_z777
+1 / 1

co was boli, co głoszą księża skoro w to nie wierzycie? to chyba nie wasz problem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem