Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
660 672
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T tomek_s
+4 / 8

W najnowszym filmie "3from hell" co prawda ginie, ale jeszcze większe skur#_ny przeżywają i są głównymi bohaterami. To mu nie przeszkadza?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 marca 2020 o 12:12

T Tibr
+1 / 3

@tomek_s on mówi o sobie, nikt nie odpowiada za innych, za wyjątkiem swoich dzieci;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
+1 / 5

@Tibr on wziął kasę za film, w którym głowni bohaterowie torturują, gwałcą, ale skoro on zginął to jest to OK? Nawiasem mówiąc w filmie własnie jego dziecko mści się zabijając także niewinnych ludzi. Osobiście nie mam z tym problemu, ale dziwne i wybiórcze są jego zasady.
W tym filmie "źli" zaczynają w więzieniu, dzięki morderstwom, porwaniom i szantażowi wychodzą na wolność na której zresztą zostają pod koniec filmu. Wg niego dlatego, że on w nim umarł dzieci pomyślą, że przestępstwo nie popłaca? W sumie możliwe, on wie lepiej czy jego dzieci są debilami czy nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 marca 2020 o 13:52

T Tibr
+2 / 2

@tomek_s nie wiem, nie oglądam za dużo ... dla mnie ostatni film o zabijaniu który coś mądrego przekazywał to był Natural Born Killers, a i tak znaleźli się debile którzy wzięli go dosłownie i też chcieli zostać "gwiazdami mediów".
Niestety to jest tak jak z metalem wielu słucha i gra. Żyje "normalnie", a znajdzie się ktoś kto popełni samobójstwo rodzice obwinią piosenkę judas prist lub drugi vikers, który zacznie palić kościoły bo wczuł się w rolę księcia ciemności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@tomek_s nie znam tego filmu ale są postaci niejednoznacznie dobre. Jak choćby seria filmów o Riddicku. Główny bohater jest zbiegiem z więzienia, mordercą i złodziejem, odrobinę zdziczałym człowiekiem, skrytobójcą. A pomimo tego czasem, staje po dobrej stronie. W ostatnim filmie, Riddick urządził małe polowanie na najemników tylko po to aby uciec z planety. A i sami najemnicy nie byli świętoszkami. I taki jest świat, prawdziwie "świętych" i dobrych ludzi jest raptem garstka. Większość ludzi po prostu interesuje swój interes. Jeśli im to po drodze, będą dobrzy, a jeśli większy zysk wiąże ze złem, to będą źli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
0 / 0

@rafik54321 w tym przypadku tak nie jest. Postacie w tym filmie są jednoznacznie złe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolfi1485
+5 / 5

Fajnie, ale szkoda że taka sprawiedliwość jest tylko na filmie. Niestety w prawdziwym życiu to właśnie taki sku**** zgarnia wszystko co najlepsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mario20
-4 / 4

A czy przypadkiem ten aktor już nie zmarł?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SteveFoKS
0 / 0

co ma to do nieedukacyjne do nieetycznych lub niewychowawczych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kanwen
0 / 0

W filmie z Seagalem grał gangstera i nie zginął. Kilka lat temu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem