Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
766 806
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Antymonachomachia2
+7 / 13

Ciekawe tylko czemu politycy się nie boją jak to taki potwór... Możecie nazywać ich idiotami, ale już wiele razy potwierdzili, że nimi nie są, a sprytnymi lisami. Nie zdziwię się jeśli kiedyś ludzkość będzie się śmiała nie z tego powodu, że zwykły wirus nas mógł pokonać, ale z tego, że ludzie pod wpływem napływających informacji dali się dobrowolnie zniewolić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
+1 / 1

@Antymonachomachia2 kiedy się wszyscy zorientują to nikomu nie będzie do śmiechu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arbor
0 / 2

Jakie czasy, tacy bohaterowie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+4 / 4

Mała uwaga. Lekarze nie walczą z wirusem ,ale z powikłaniami. Sam wirus jest w tej chwili NIEULECZALNY. Są leki na podobne wirusy, ale nie chcą ich stosować powszechnie, choć efekty są dobre. Natomiast sam wirus na obencym etapie jest niegroźny dla zdrowych i młodych. Dla reszty groźne sa powikłania, tak jak przy grypie czy HIV. służba zdrowia jedyne co robi to podtrzymuje przy życiu tych z ostrą niewydolnością organizmu. Ale leczenie tutaj jest niemożliwe bo nie ma niego leku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+2 / 2

Do pięknej ilustracji i szczytnego przesłania ten fuck nie pasuje. To jest gest tak wulgarny, że żadne okoliczności go nie uwznioślą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevoreevo
0 / 0

mainstreamowe uniesienie. jeszcze pare miesięcy temu pewnie połowa z artystów napieprzała na lekarzy a teraz oddaja im hołd bo to modne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem