Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
136 148
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
+7 / 9

@pastor_ klasyczny syndrom bitej żony. "Teraz się zmienią, teraz zaczyna spełniać obietnicę no może przestaną robić coś co obiecali, że nie zrobią..."
Przypomnij mi ile razy PO podchodziła do zaprzestania dofinansowania partii z budżetu państwa i nie mogli nigdy dojść, coś tam zawsze przy głosowaniu nie tak było?
Ile razy PO mówiło o trybunale stanu dla Ziobry i zawsze jak przysło to zrobić to coś im nie pozwoliło.

Świadczyć to może o dwóch rzeczach albo, że PO i PiS to w efekcie to samo albo zarzuty wobec PiS są wyssane z palca skoro nie chcieli postawić Ziobry przed trybunałem stanu. Tak jak prokurator nie wniesie sprawy przed sąd nie mając dowodów tylko opinie, że tak uważa.

Ile razy można być dymanym, żeby uznać, że coś jednak jest nie tak? No chyba że lubi się być dymanym?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 czerwca 2020 o 10:43

B bolek_i_lolek
-3 / 9

@PMY No tu się z tobą totalnie nie zgadzam. Owszem, jest wyjście, całkowita utylizacja polskiej hołoty, albo włączenie do terytorium Niemiec z tym że nacja polska bez uprawnień do głosowania. Nasuwa się tu to co powiedział Einstein, totalną głupotą jest ciągle robić to samo i oczekiwać innych efektów. Tak właśnie postępują polacy. Mówisz załóż partię, owszem ale po co? sa już gotowe partie działające i mające program który może "uzdrowić" ten chory kraj tylko nie wiadomo z jakich przyczyn nigdy nie przekraczają progu wyborczego. A może polacy nie zasłużyli na zmiany, może jest im wygodnie tak jak jest, może właśnie tego chcą?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PMY
-1 / 1

@bolek_i_lolek Są gotowe. Fakt. A efekty? Ludziska płaczą, że od `89 ci sami ludzie. Utylizacja mówisz. Jasne strzelmy Im wszystkim w łeb. No i wymień te partie, które można uzdrowić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zooback
+5 / 5

@bolek_i_lolek sęk w tym, że partie w sejmie dostają wielomilionowe granty co roku i to jest rodzaj blokady/zabezpieczenia aby nikt im nie przeszkadzał. Do tego media też nie są takie święte bo chętnie przyłączają się do tego miałkiego rządzenia bo potem od tych, którym byli przychylni idą Państwowe zamówienia na "informacje". Przykład z ostatnich dni - dyskusja o LGBT w czasie największego kryzysu od lat. Media zamiast szukać prawdy o stanie Państwa to całymi dniami zajmują się tym kto co powiedział o LGBT.
Jak nie LGBT to aborcja i tak od 30 lat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zooback
+5 / 5

@PMY Czyim trollem jestes? PO? 3 miesiące i ponad 400 komentarzy? Ludzie, jak ktoś wszystko neguje to sprawdzajcie takich jakie mają statystyki. Łatwo wykryć trolla!!! To też dowód na to, że póki partie mają kasę na opłacanie takich "mędrców" to nic się nie zmieni na lepsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zooback
+2 / 2

@bolek_i_lolek PMY to Troll! Zobacz jego profil!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bolek_i_lolek
+1 / 3

@Zooback troll nie troll, ale racji trochę ma. Kiedyś był podobny post, pamiętam że odpowiedziałem podobnie, nie będę wspominał o fali hejtu jaka się na mnie wylała ale powiem tak: partie same się nie wybierają (przykład SLD), minęło 30 lat i dalej to samo. A może tak nie wiem, splunąć przez lewe ramię, i wybrać np Korwina. Cztery lata to nie tak znowu wiele w porównaniu z tymi trzydziestoma, jak się sie sprawdzi to dalej wrócimy do starych czasów, niczego nie tracimy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PMY
0 / 0

@Zooback Niczyim. W przeciwieństwie do Cieebi e myślę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar y0u
0 / 0

@Zooback wszelkie polityczne trolle można poznać jeszcze w jeden sposób, patrz na datę założenia konta, a potem zweryfikuj, czy były wtedy wybory. Owszem nie wyłapiesz w ten sposób wszystkich ale już jest jakieś początkowa szybka segregacja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Erecer
+6 / 8

Z autorem demota się zgadzam. Co do reszty komentujących, to zastanówcie się. Od 30 lat wmawiają nam rozwój. Wszystko się ponoć rozwija. To sprawdzić ile lat mają lokomotywy spółek transportu kolejowego. Ile lat mają nasze elektrownie a zwłaszcza bloki. Sprawdźcie ile lat mają nasze samochody.
Wszędzie są to jakieś trupy minionych czasów. I tak ma wyglądać rozwój? Kupowanie złomów?
Sprawdźcie też wydolność naszej trakcji elektrycznej i porównajcie sobie straty energii z innymi trakcjami np. w Czechach jak wam się Niemcy znudzili w porównaniach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mariuszz303
+4 / 12

Tylko Bosak i KONFEDERACJA pozostali już pokazali na co ich stać .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Saladyn1
+4 / 6

Najbardziej mnie rozbawiło to jak dziennikarze zachwycali się nad Witkowskim i żałowali że nie ma szans na wygraną... No nie ma szans bo media krzyczą że trzeba głosować na Trzaskowskiego bo inaczej zmarnujemy głos i wygra Duda, a druga strona że na Dudę bo wygra Trzaskowski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wbq3510
+3 / 5

Masz rację ale tłumem łatwo się manipuluje a w demokracji wygrywa większość.
Wystarczy w mass media podać sondaż przedwyborczy, ludzie widzą kto ma szanse wygrać i głosują na jednego lub drugiego (zależnie kogo nie lubią).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beeveer
+1 / 1

niestety 70% polaków to skończeni debile, ewentualnie współudziałowcy w rujnowaniu państwa. i skończy sie jak zawsze, okrągły stół będzie rządził następne 4 lata. I tu też jest proste zagadnienie - czemu za granicą wstyd się przyznać że jestem polakiem. jakoś żaden debil nie afiszuje się ze swoją ciemnotą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lulus
+3 / 3

jak w drugiej turze zostanie PiS i PO, to ja osobiście ręki do tego nie przyłożę. Jedni i drudzy są przysłowiowego ch*ja warci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 1

Mam jeszcze gorsze przemyślenia niż ty... VAT był 21 procent i tez na chwilę podniósł go rzad SLD ... A my jak idioci nie chwyciliśmy za widły pałki i pochodnie i kamienie by ich pogonić to samo z podniesieniem wieku emerytalnego... nikt się nie ruszył a władza rozumuje tak ze jak się nie buntujesz to to akceptujesz. A policja służy do zaganiania i zastraszani by się ludzie nie zbuntowali Powinniśmy wyjść jak żółte kamizelki czy jak obecnie w USA ludzi po śmierci Floida .
Tylko protesty i strach rządzących coś zmienia...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem