Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
971 1022
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
R Rydzykant
+3 / 5

Czyżbyś chciał powiedzieć, że kościół (w odróżnieniu od "pierdla) nie zabija. Doprawdy zaskakujące odkrycie ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+10 / 12

Poczytaj najpierw o Trynkiewiczu. Pożył, wyszedł.

A bezmyślna gawiedź plusuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LeClerc2
+1 / 11

@Purple_Piper Bo to jest tak. @Revel czy @sliko wrzucają jakiś antyklerykalny demot (nie ważne czy prawdziwy i sensowny czy nie), a inni plusują, bo przecież plucie na Kościół jest takie nowoczesne i trendy.
Niczym się nie różnią od instagramowych "modelek", które nie mają nic do powiedzenia i szukają atencji dupą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mateusz0206
+6 / 6

poszedł, wyszedł i ma się dobrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bergara308
+5 / 11

Kolejny bieda – demotywator. po cholerę ciągle to samo? Żeby gówno burza była? Czy żeby autor mógł dostawać orgazmu, że jego demot jest na głównej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maksiking9
+2 / 8

@Bergara308 Po prostu Revel i sliko walą konia do takich demotów, więc jeśli żaden się nie pojawi, to sami muszą zrobić przynajmniej 1 dziennie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevoreevo
-2 / 12

nie godejcie źle na ksiynży. ksiynża to so świnte ludzie. to dzieciowe ich prowokujo. świnte godom wom!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zoarix
+6 / 8

Nawet jakby cała pedofilia znikła i tak bez końca pojawiałyby się takie demoty... Ludzie to lubią zwyczajnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Venadail
0 / 8

Kolejny debilny demot. Owszem, są pedofile wśród księży i kościół ma dużo na sumieniu. Dlaczego jednak nikt nie podnosi tematu, że w szkołach też pedofili jest pełno i niejeden dyrektor ukrywał choć wiedział? Najwięcej jednak jest wśród tęczowego środowiska, jednak "mówić o tym niedobra jest."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zgrit22
+2 / 2

@Venadail "Najwięcej jednak jest wśród tęczowego środowiska" masz na potwierdzenie tej bardzo mocnej tezy, jakiekolwiek badania?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Venadail
-1 / 1

A masz na potwierdzenie odsetka pedofili wśród księży bądź jakiejkolwiek innej grupy jakiekolwiek badania? Nie masz.
W czasach, gdy nie był to jeszcze aż tak bardzo temat tabu, Scotland Yard udostępnił statystyki przestępstw na dzieciach, i okazało się, że ponad 20% z nich dokonują homoseksualiści, podczas gdy w społeczeństwie stanowią tylko około 2%, przeczytaj artykuł, są wspomniane na końcu https://www.rp.pl/artykul/388324-Znany-gej-na-czele-siatki-pedofilow.html

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
-2 / 4

@Venadail Obrońcy Kościoła twierdzą że pedofilia nie jest problemem, bo wśród pedofilów tylko 2% to księża. Zapominają tylko dodać, że 30 tysięczna grupa księży, wśród 15 milionowej populacji mężczyzn w Polsce stanowi 0,2%. Często mówią,że znacznie większa pedofilia jest wśród nauczycieli, ale w tej grupie, która jest 20-krotnie większa, nie potrafią wymienić więcej niż kilku przypadków, jakie miały miejsce w ciągu ostatnich kilku lat. Chętnie wymieniają przypadek Trynkiewicza, ale zawsze przemilczają fakt, że człowiek ten był w dzieciństwie molestowany przez księdza, co prawdopodobnie zrobiło z niego bestię

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LeClerc2
0 / 4

@sliko Nie obrońcy Kościoła, tylko księży jako ludzi. Bo nie każdy ksiądz to pedofil, ale przez takich kretynów jak ty, którzy stereotypowo określają ogólnie księdza jako pedofila, ofiarami nienawiści stają się też księża, którzy nic nie zawinili. A znajdą się tępe dresy, dla których poważniejsze poskładanie myśli jest niewykonalne i dotrze do nich informacja "ksiądz = pedofil", więc trzeba go pobić.
Więc zastanów się czasami co robisz i piszesz. Bo określanie jakiejś grupy stereotypowo, jest dla pojedynczej jednostki bardzo krzywdzące.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
-1 / 3

@LeClerc2 naprawdę nie widzisz problemu, że 2% księży jest pedofilami? Wyobrażasz sobie średniej wielkości szkołę w której 2 nauczycieli jest pedofilami, a wszyscy o tym wiedzą i to akceptują?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LeClerc2
-1 / 3

@sliko Widze. Ale to powód, żeby obrażać od razu wszystkich? Nie widzisz nic złego w oczernianiu niewinnych ludzi? Chyba, że jesteś tak zaślepiony nienawiścią do księży i Kościoła, że nie traktujesz księdza indywidualnie jak człowieka.
To wedle przykładu ze szkoła. Jako nauczyciel, zgłaszasz to do dyrekcji. Dyrekcja to tuszuje. Sprawa wychodzi do mediów i potem jakiś sliko pisze o wszystkich nauczycielach z tej szkoły (w tym o tobie), że to pedofile. Jakbyś się wtedy czuł? Poszedł byś gdzieś i by krzyczeli za tobą "nauczyciel-pedofil". Przyjemnie by Ci było?
Tylko pomyśl tak. Szeregowy ksiądz, który wie, że inny molestuje dzieci, nie może bezpośrednio zadzwonić na policję, tylko musi to zgłosić przełożonemu. I to nie jego wina, że przełożony z tym nic nie robi. A nie może się tak jak nauczyciel zwolnić. W gruncie rzeczy, jak nauczyciel się zwolni i jako powód poda, że nikt nic z pedofilami nie robi, to mogą mu jeszcze w papierach nabruździć tak, że pracy w okolicy w innej szkole nie znajdzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
0 / 4

@LeClerc2 Wyobraź sobie szkołę w której nauczyciele molestują dzieci. Ich koledzy mają nakaz milczenia i pomocy w ukrywaniu faktów, a dyrektor szkoły ma pomagać w zacieraniu śladów, i w porozumieniu z kuratorium przenosi nauczycieli z takimi skłonnościami do innych szkół w innych miastach. Kuratorium organizuje też akcję zastraszania ofiar i świadków, aby nic się nie wydało - wszystko zgodnie z tajną instrukcją wydaną przez Ponadnarodowe Ministerstwo Oświaty z eksterytorialną centralą, gdzieś na południu Europy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LeClerc2
0 / 4

@sliko I dlatego jakiś silko i jemu podobni stwierdzają, że wszyscy nauczyciele to pedofile, molestujący dzieci. Bo to że są zastraszeni, to ich wina i to robi z nich także pedofili.
Ja nie mówię, że jest w porządku i jestem za tym, żeby karać surowo księży, którzy krzywdzą dzieci. Ale jestem przeciwny wrzucaniu wszystkich do jednego worka. A to właśnie ty i tobie podobni robicie. I to przez takie podjudzanie ludzi na księży, krzywdzeni są też ci, którzy są niewinni. Bo dostanie ksiądz z Katowic za to, że tuszowano pedofilię w Szczecinie.
Według twojego przykładu. Rodzice zabierają dzieci ze szkoły w Katowicach, bo w szkole w Szczecinie, nauczyciel molestował dzieci, więc ten z Katowic, co jest nauczycielem, też pewnie molestuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevoreevo
0 / 2

a na ch*j ci odsetki . odsetek powinien wynosić 0,00% . Skoro są przedstawicielami Boga na ziemi to jakim prawem którykolwiek z tych ch*jów dotykał w taki sposób dzieci. to zwykle kut*sy i je*ane nieroby. oby znikneli jak najszybciej z tej planety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Venadail
-1 / 1

@sliko @sliko A skąd masz dane, że 2% pedofilów to księża? Sam je wymyśliłeś? Molestowanie trynkiewicza przez księdza to nie żaden fakt, a stwierdzenie (byćmoże szukał alibi), a stwierdzenia trzeba udowodnić, aby można było mówić o faktach. A przykładów, gdzie dyrekcja kryje pedofili nauczycieli też jest mnóstwo. W dodatku zrozum mnie: Ja nie twierdzę, że kościół jest bez grzechu, bo ma ich pełno. Ale skupianie sie wyłącznie na winach kościoła i próba ukazania go wyłącznie jako gniazda pedofili i alkoholików, to kłamstwo i bardzo zła wola.
https://dziennikpolski24.pl/nauczyciel-skazany/ar/2401122
https://gazetalubuska.pl/nauczyciel-uwiodl-15letnia-gimnazjalistke/ar/7909642
https://plus.gloswielkopolski.pl/w-swarzedzu-zniszczono-anonim-ze-nauczyciel-zbigniew-a-molestuje-uczennice-prokuratura-umorzyla-tamta-sprawe/ar/13294472
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/nauczyciel-z-plociczna-mial-intymne-kontakty-z-13-latka/cgk69fm
https://tvn24.pl/polska/wyrok-bez-precedensu-za-molestowanie-w-szkole-ra140880-3588244
https://gazetalubuska.pl/nauczyciel-ze-szkoly-podstawowej-z-zarzutami-molestowania-uczennic-piec-dziewczynek-poszkodowanych/ar/13399597
https://krosnoodrzanskie.naszemiasto.pl/nauczyciel-ze-szkoly-podstawowej-z-zarzutami-molestowania/ar/c1-4756861

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 sierpnia 2020 o 12:52

avatar sliko
+1 / 1

@Venadail Udało ci się uzbierać 7 przypadków pedofilii u nauczycieli, którzy są w 20-krotnie większą grupą niż księża i to na przestrzeni 18 lat! Księża wyrabiają to w ciągu roku, a o 2% pedofilów mówił w prypływie szczerości poprzedni papież

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Venadail
0 / 0

@sliko
1. Nie zajmuje się nałogowym śledzeniem tego typu przypadków i uważam, że te kilka minut co poświęciłem na ich zebranie to i tak dużo.
2. Skąd ten papież miał te statystyki? "Na oko"?
3. Nawet jeśli przyjmiemy, że te 2% to pedofile (co według mnie i tak jest lekko naciągane), to zostaje jeszcze 98%, która nic wspólnego z tym procederem nie ma. Duża część (nie mam pojęcia jaka) księży grzeszy, ale w inny sposób. Jeden chodzi na dziwki, drugi ma kochankę, trzeci jest pazerny ponad miarę, czwarty napruty jak stodoła za kółkiem. Nadal pozostaje jednak wśród tego barahła sporo księży, którzy żyją uczciwie i robią dużo dobrego dla innych. A przedstawianie księży tylko z tej złej (chociaż prawdziwej) strony, to jedynie pół prawdy. A pół prawdy to całe kłamstwo.
4. Wśród pedofilów największa nadreprezentacja jest i tak wśród homoseksualistów, o czym świadczą dane przytoczone w artykule kilka postów wyżej. Oczywiście ta nadreprezentacja nie oznacza, że homoseksualiści są z definicji źli, bo to oczywiście też nieprawda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+1 / 1

@Venadail 2% o których mówił papież to wartość mocno zaniżona - w Australii, gdzie badano ten proceder wśród kleru, w niektórych miejscowościach wartość dochodziła do 40%. A homseksualizm jest zjawiskiem dosyć powszechnym wśród księży. W wioskach gdy rodzice zorientują się, że syn ma takie skłonności zwykle wysyłają go do seminarium

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R right123
+2 / 4

Najwięcej pedofilii jest wśród LGBT i nawet pedofile chcieli zostać uznani za kolejną orientację seksualną...czekamy jeszcze na nekrofili

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@right123 Pedofilia nie może zostać uznana jako orientacja seksualna, bo wtedy zmienić musi się definicja orientacji seksualnej.
Orientacja seksualna do popęd do płci: przeciwnej, tej samej, obu.
Każdy inny popęd jest dewiacją - zboczeniem.
Pedofil (dewiant - zboczeniec) też ma jakąś orientacje seksualną, np. woli chłopców więc jest pedofilem homoseksualnym.
Argument że wśród LGBT najczęściej dominuje pedofilia jest tak samo głupi jak to że wśród populacji heteroseksualnej dominują: mordercy, złodzieje, przemytnicy, skorumpowani, kanibale, psychopaci, terroryści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Albijon
-3 / 5

Bo w kościele łatwo wmieszać się w tłum pedofilów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lewetedemoty
+2 / 2

@Albijon Yhm. W miasteczku 5000 mieszkańców 3 księży. No ale fakt. Dwoje to para a troje to już tłok. Słuchaj dalej axel springer. Fajnie Cię wychowa,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 0bcy
-2 / 2

@jerry54 rodzisz się też analfabetą nie umiejącym się porządnie wysrac - gratuluje wzoru do naśladowania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jerry54
-2 / 4

@0bcy Jakieś argumenty, katopantofelku? Dlaczego przychodzi mi żyć wśród debili?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 0bcy
-1 / 1

@jerry54 Szukasz argumentów za tym, że rodzący się człowiek nie umie czytać i porządnie się wysrać? xD
Jak urodzi ci się dziecko to się o tym przekonasz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 0bcy
+1 / 3

A w LGBT całe życie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Sirius_Philips
0 / 0

A w polityce czy Hollywood całe życie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem