Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
72 97
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D Dedi_S
-3 / 5

A co ma do jego mniemania o sobie cytowany przez Ciebie kawałek:"Ale powtarzam: ja sobie niczego nie załatwiałem. Zostałem na te szczepienia zaproszony."
Co za różnica, czy został zaproszony, podstępnie wmanipulowany, napadniety ze strzykawka, tylko przechodzil obok itp.
On w tym wywiadzie próbuje dowieść, że jest elitą i jego zycie jest wazniejsze niż lekarza lub sprzątaczki, otóż uswiadomie Cię że nie jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
-2 / 4

Co ma piernik do wiatraka. Ja zwróciłem uwagę jaką on ma opinię o sobie i zacytowałem fragmenty mówiące o tym kim on to nie jest i dlaczego.
P.S. to że masz ziomka jako moda, który kasuje moje komentarze pod moim wlasnym demotem nie za dobrze o Tobie swiadczy i o tym portalu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
0 / 6

Może już czas, żeby ludzie, którzy i tu na demotywatorach plują na wdeptane w ziemię przez TVP ciała wybitnych twórców polskiej kultury, przestali uczestniczyć w tym linczu, który w takich rozmiarach został rozpętany tylko dla celów politycznych.
A ich jedyną winą było, że w trosce o swoje życie dali się namówić na szczepienie. Szczypta naiwności i wiary za którą zostali przygnieceni górą pomyj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
-2 / 4

Większość z nich nie są dla mnie "wybitnymi tworcami", a bufonami z zadartym nosem. Sorry, ale sami sobie są winni, nawet jakby dali się wrobic. Nie są dla mnie warci wiecej niz lekarz, czy sprzataczka, kazdy ma takie samo prawo do życia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UlaL
-3 / 5

@Dedi_S Oni nie zostali zaszczepieni ani na dżumę, ani na ebolę, tylko na banalnego covida. Właściwie to można napisać, że zostali królikami doświadczalnymi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marucha79
-1 / 3

@Dedi_S Stawiasz sprawę na głowie. Jeśli ktoś różnicuje wartość ludzkiego życia, to są to twórcy Narodowej Strategii Szczepień, którzy w dodatku nie zawsze opierają się na logicznych przesłankach (np. włączenie do grupy "0" osób, które nie mają kontaktu z pacjentami czy podopiecznymi). Łukaszewicz dyskutuje z z tezą, że jego życie jest warte mniej niż ludzi z grupy "0", a to jednak nie to samo, co twoje twierdzenie, że uważa się za nadczłowieka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
0 / 2

@marucha79 "Łukaszewicz dyskutuje z z tezą, że jego życie jest warte mniej niż ludzi z grupy "0"" - chyba żartujesz, podaj cytat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
-1 / 1

@UlaL ile razy byłeś pomagać na oddziale COVIDowym w ramach wolontariatu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marucha79
0 / 0

@Dedi_S Dla onetu mówił tak: Mam wielki szacunek dla wszystkich lekarzy, którzy ryzykowali własnym życiem dla ratowania innych. Nigdy nie ośmieliłbym się z nimi konkurować. Jednak jak idzie o samo uprawnienie do szczepienia, to jako 74-latek mam je, podobnie jak wielu moich rówieśników i osób starszych w tym kraju. Jeśli nie przyłożymy miary, że w tej sprawie reżyserem był czas, to nie zrozumiemy sytuacji.
Ja tu widzę starszego człowieka bojącego się o własne życie, a ty strasznego uzurpatora. Raczej się wzajemnie nie przekonamy. Tylko proponuję jeszcze przemyśleć jak w tym kontekście fałszywie brzmi bulwers cytowanego przez dziennikarza WP młodego lekarza, który - sam będąc w grupie uprzywilejowanych - mówi o równości. A z praktycznej strony owszem, ma większe szanse na zakażenie, ale też ze znacznie większym prawdopodobieństwem przejdzie przez chorobę bezpiecznie, bo jednak korelacja częstości zgonów i zaawansowanego wieku jest bardzo wyraźna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UlaL
-2 / 2

@Dedi_S Nie musiałam być. Sama to przeszłam. Przeszli moi znajomi i ich rodziny. Wszyscy lekko. Wiem, że są tacy, którzy przechodzą ciężko, ale to dotyczy każdej jednej choroby. Mój kolega w wieku 40 lat zachorował na ospę wietrzną. Ledwie przeżył.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
0 / 0

@Czeste_chmury_geste Dzięki za dobre słowo. No cóż, jedną wadę mogę mieć ;)
Ale nadal myślę, że nie dokonali takiej zbrodni, za którą należało im się aż tyle ile dostali. Znam, szczególnie w kręgach rządzących, mnóstwo ludzi, którym należy się nieporównywalnie większa kara za to co do tej pory zrobili.
A Janda (jak i ci zaszczepieni, którzy nie byli pacjentami WUM)? W najgorszym razie głupia, kłamliwa, krótkowzroczna, tchórzliwa egoistka. Nawet złodziejka to za dużo powiedziane.
TVP znęca się nad nią jak nad Trzaskowskim za awarię Czajki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Czeste_chmury_geste
+1 / 1

@koszmarek66 To, że PiS będzie to wykorzystywał to jasne, ale nie ma co usprawiedliwiać, ani jednych ani drugich, a już na pewno nie występki jednych, występkami drugich. Nie ma za co, polecam się na przyszłość ^ ^ Pozdro!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem