Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
153 169
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G konto usunięte
0 / 6

No skandal. Opłacili im składki ZUS. 1500x30x13= 540 000. Tyle płaci samozatrudniony, bez względu na to, ile zarobi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ludek_z_lasu
+5 / 11

Chcecie kapelanów w szpitalach? To ci co chcą niech im płacą !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
0 / 0

@ludek_z_lasu Powinni w szpitalu chodzić z tacą, albo mieć puszki do takich rzeczy. Kto chce i korzysta, niech płaci nawet i wielokrotność tej kwoty. Dawanie pensji z podatków za posługę to już nieco inny temat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
0 / 10

Jestem niewierzący. Nihilista. Ale wiem, że wiara jest potrzebna. Ludzki umysł jest za słaby. Jednocześnie ma dziwną przhpadłość zadawania pytań. I nie znosi odpowiedzi "bo tak ma być"
Silny umysł radzi sobie z życiem, z chorobami, z bandytami w rządzie. Słaby musi czuć nad sobą siłę, która go chroni. W skrajnych przypadkach powstaje rozdwojenie jaźni. Ale wiara zawsze była i będzie w człowieku.
Skasować należy bandę łapczywych cwaniaków, którzy potrafią tak manipulować ludzkimi odczuciami, że korzystają na tym żyjąc dostatnie. I nie jest prawdą, że złych księży jest mały odsetek. Jest odwrotnie. Tych prawdziwych, z powołania jest niewielu.
Dopóki ludzkość nie zrozumie, że nie ma boga jedynego, kładzionego do łbów od momentu urodzenia i to w każdej religii, nie będzie dobrze. Prawdziwie wierzący w siły nadlrzyrodzone mają tą wiarę w tzw "sercu"
Modlą się do swojego boga w ciszy i skulieniu. W samotności, w tramwaju jadąc do pracy, w fabryce na taśmie... Można rzec, że obcują ze swoim bogiem non stop. I tak naprawdę żyją zgodnie z jego przykazaniami, w poszanowaniu drugiego człowieka. Nie latają jak kot z pęcherzem i nie wciskają swojego boga w każdą szparę życia publicznego.
Tylko cwaniactwo lub kompletne niedołęgi życiowe szafują swoimi bogami na prawo i lewo. Na siłę. To ich jedyny sposób na przetrwanie. Inaczej zginęliby już dawno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
0 / 4

Kurcze. Modlą się w skupieniu. Ciężko pisać na smartfonie:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ludek_z_lasu
+1 / 1

@ewmario No niestety PC i laptopy już nie modne. A szkoda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sfzgkkp
0 / 2

@tomekbydgoszcz - Niepotrzebnie wspominałeś o Skwierzynie - zaraz naprawią niedopatrzenie i zatrudnią tam kapelana :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem