Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
137 169
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar pogromcaciemnoty
+10 / 22

Chyba autorowi się coś pomieszało. Winni są Pis i jego wyborcy w pierwszej kolejności. Ile się teraz dostaje za post w obwodzie kaliningradzkim?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dhkret
+6 / 16

@pogromcaciemnoty Pier***e pis i gardze nimi. Ale nie wybacze Sikorskiemu i Kopaczowej nieobecności. Platforma to gówno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wMOIMgolfieTDI
+2 / 2

jak wszystkie partyjki w Polsce...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yoyo2123
+1 / 3

@pogromcaciemnoty PO miało szansę by ich powstrzymać wtedy, nie zrobili nic nieudacznicy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
0 / 4

@dhkret no dobrze, czyli z chorej nienawiści znowu zostawisz pis u władzy ? tylko KO i Hołownia mają szansę odsunać pis od władzy i może razem z Lewicą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

@dhkret

Zgada się PiS to gnoje i dno jakie trzeba wyciąć z polityki. Niestety platforma mnie zawiodła i to strasznie ..
Nie wyjaśnione afery , nieład prawny, Nie zreformowane państwo , afery korupcyjne , nieład informatyczny , przerost urzędników i administracji. przekręty na budowie na EURO , wypchanie ludzi na śmieciówki kradzież OFE , brak programu społecznego i sojalnego , dziura w VAT, podniesienie wieku emerytalnego.. (powinni byli zrównać tylko wiek kobiet i mężczyzn ) A na koniec wbrew interesowi kraju zgodzili się na alokacje uchodźców co nie było częścią umowy i kompetencji UE. Strefa schengen zakłada tylko wolny przepływ obywateli UE a nie imigrantów czy uchodźców. A każdy kraj ma prawo decydować kogo przyjmuje a kogo nie z poza unii . Co zresztą było przyczyna upadku PO, odejścia wyborców czyli ich gwoździem do trumny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MoroCFC
-1 / 1

"it's a big club...and you ain't in it"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antykaczka
+2 / 2

Takie stwierdzenie to nadużycie ale fakt, takiej bandy nieudaczników, jak nasza opozycja to ze świecą szukać. To już któreś przegrane głosowanie, po którym okazywało się, że jednak mogli wygrać, bo inne partie też były przeciwko PiS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
0 / 0

Jedyni winni to kaczyński, ziobro, macierewicz, morawiecki i reszta. Jakby nie było ziobry tp byłby inny usłużny psychopata. A całej tej sytuacji to najbardziej winna jest katastrofa tupolewa 10 lat temu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem