Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
8 20
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar panmarian83
+3 / 5

podczas gdy inny łysiejący kurdupel, syn biznesmana, w nowym mercedesie, z nabitym do pełna portfelem , nie może się opędzić od pięknych lasek...Zycie jest brutalne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glup
+1 / 1

@panmarian83 life is brutal sometimes kick your ass and sometimes kopas w dupas.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-1 / 1

Tylko skończone dno intelektualne może nabijać się z kogoś bo jest singlem od dłuższego czasu. To absolutnie NIE JEST czymś złym. Wręcz przeciwnie, niewiązanie się z kim popadnie tylko po to aby móc zaliczać byle jaki seks, jest wręcz czynem godnym pochwały.
To właśnie przygodny seks, byle jakie związki na pokaz, niedbanie o partnera są godne wyśmiania.

A że pracuje jako szambiarz? Tudzież jest synem szambiarza? Praca uczciwa, więc godna poszanowania. Jakby wszyscy byli "intelygentamy" który w życiu klucza nie trzymał, to taki szambiarz, kosiłby lepszy hajs niż docenci po studiach XD. Bo jakby się kibel zapchał to jakie masz opcje? Jesteś docent, to w kale grzebać nie będziesz, wołaj jedynego szambiarza XD. A wtedy on sobie zawoła np 15tys zł i płać mu za godzinę roboty...

Nawet jeśli nie jesteś gotów (tudzież nie musisz) zejść do najniższych form pracy, to nie pogardzaj ludźmi którzy uczciwie pracują, bo każda praca musi być wykonana gdyż jest potrzebna.
Więc jak widzisz sprzątacza w hipermarkecie, który chce zamieść podłogę, to mu nie przeszkadzaj. Tobie korona z głowy nie spadnie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glup
0 / 0

@rafik54321 o konieczności szanowania prostych ludzi większość sobie przypomina gdy znikną, wtedy jest szok i niedowierzanie. Strajk pracowników wysypisk we Włoszech, koronakryzys lub po prostu zatkany kibel niżej niż żmijka sięgnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem