Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
443 530
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
+3 / 27

@vetulae niestety ludzie tczęsto angażując się w coś gdy tracą dystans to nawet nie zauważają, nie chcą wiedzieć, że ich argumenty są jak bumerang.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M martri
+2 / 6

Prosto w punkt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
+6 / 8

@vetulae Nie oczekuj po ludziach zbyt wiele. Nie odróżniają wierzących od religijnych i nie odróżniają osób o prywatnych poglądach od propagowania lgbt. Zarówno wielu wierzących pluje na fanatyków religijnych jak i wielu homoseksualistów pluje na tych, którzy robią im tylko zły PR. No ale do ludzi to nie dociera, a instytucje kościelne jak i organizacje lgbt roszczą sobie prawa do reprezentowania wszystkich niezależnie od tego, czy ktoś sobie tego życzył.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
+6 / 24

Do komentujących powyżej:
Jak wyście wpadli na pomysł, że obnosić można się wyłącznie z religią?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I igwer4
+3 / 9

Dokładnie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
-1 / 13

@7th_Heaven A po co się obnosić z prywatnymi sprawami?
Niech każdy sobie wierzy w co chce i kocha kogo chce, ale niech to zostawi dla siebie, bo świata to nie obchodzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
0 / 4

@kondon ?? nie rozumiem pytania.
Ja osobiście nie znajduję powodu dla obnoszenia się z czymkolwiek.
Spośród prywatnych spraw np bogactwo przoduje wśród rzeczy, z którymi ludzie się obnoszą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+3 / 5

@7th_Heaven Komentujący powyżej porównali obie te sprawy, a Ty odniosłaś się jedynie do 1, co wzbudziło moje zastrzeżenia.
W sumie to nie wiem o co Ci chodziło, więc możesz wyjaśnić.
"obnosić można się wyłącznie z religią" powyżej nic takiego nie widzę.

W przypadku bogactwa ludzie oczekują podziwu i szacunku, natomiast bardzo często rzeczywiste reakcje są odległe...
Hierarchowie kościelni mogą oczekiwać tego samego, ale to raczej nie kieruje przeciętnym wierzącym. Nie wiem co kieruje osobami nadmiernie eksponującymi swoją orientację. Być może przelewy? Chęć zmiany świata wedle własnym reguł? Zwykli ludzie zachowują to dla siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
0 / 2

@kondon "lgbtq+ jest jak religia, czyli jest ideologią, którą się wyznaje i którą można manifestować"
- jeśli z tego zdania nie wywnioskowałeś o co chodzi w mojej odpowiedzi na nie, to ja Ci chyba prościej nie wyjaśnię.

Ludzie obnoszący się z bogactwem to buraki. Nie dorabiajmy temu wyższych idei.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
-2 / 2

@vetulae Nie strugaj głupszej niż jesteś. Zadałaś pytanie retoryczne, z góry założoną odpowiedzią i wyszłaś ze z góry przyjętego założenia, że skoro ktoś coś manifestuje to znaczy, że to wyznaje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
-2 / 2

@vetulae I autor nie wspomniał tu słowem o religii. Nie napisał w ogóle, z czym się kościół katolicki obnosi. Patrząc na jego paradne stroje, pełne przepychu świątynie i butność jego duchownych sądzę, że najbardziej obnosi się z władzą i bogactwem, z resztą szczerej wiary to tam raczej próżno szukać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
-2 / 2

@vetulae To był właśnie ten moment, w którym myślący człowiek zauważyłby swój błąd, uczciwy by się do niego przyznał, a honorowy za niego przeprosił. Ty postanowiłeś wmawiać swój błąd innym. Można i tak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+1 / 1

@7th_Heaven Nie wiem do czego zmierzasz. Napisz wprost.

Nie wyższe idee, ale głębsze powody.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M manout
+8 / 12

O mnie mogą się obnosić jedni, drudzy i cała reszta, ale niech mi żadni na siłę nic nie wciskają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 marca 2021 o 9:58

avatar SkrajnieCentrowy
0 / 0

Bawi mnie to faktycznie, ludzie i w tym katolicy, twierdzą i oburzają się, że geje swoją legalizacją związków, narzucają reszcie swoją ideologie, a tymczasem sami koronują Chrystusa na króla Polski.
Denerwuje ich tęcza, która jest na placu zbawiciela, ale nie dostrzegają, że nazwy ulic wywodzące się od głów kościoła, krzyże, kapliczki występują praktycznie co zakręt.
Bulwersują ich parady równości bo afiszują się swoją "ideologią", a procesje, drogi krzyżowe, miesięcznice to przejaw wolności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 16 marca 2021 o 12:21

avatar SkrajnieCentrowy
+3 / 31

Bawi mnie to faktycznie, katolicy twierdzą i oburzają się, że geje swoją legalizacją związków, narzucają reszcie swoją ideologie, a tymczasem sami koronują Chrystusa na króla Polski i powierzają Polskę pod opiekę Matce Boskiej.
Denerwuje ich tęcza, która jest na placu zbawiciela, ale nie dostrzegają, że nazwy ulic wywodzące się od głów kościoła, krzyże, kapliczki występują praktycznie co zakręt.
Bulwersują ich parady równości bo afiszują się swoją "ideologią", a procesje, drogi krzyżowe, miesięcznice, modły pod kapliczkami im nie przeszkadzają.
Ktoś ma tęczowy medalik, zapinkę, tęczową torebkę to czysta prowokacja i szukanie atencji.
Ktoś ma różaniec w dłoni, krzyżyk na piersi to jest odwaga i duma z tego kim się jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar andrzej11635
+2 / 2

@SkrajnieCentrowy Mnie też bawi jak:

1) Mówią, że należy kochać siebie takim, jakim się jest, a jednocześnie przekonują, że transseksualiści „czują się źle ze swoją płcią biologiczną” i żądają prawa do zmiany płci.
2) Mówią, że Polska jest ciemnogrodem, ale sami reprezentują największy ciemnogród, zaprzeczając prawom Natury i ustaleniom Nauki, cenzurując media, prześladując krytyków.
3) Twierdzą, że homoseksualizm jest genetyczny, a nie potrafią wyjaśnić, dlaczego nie zanika, skoro 98 % lgbt nie ma potomstwa.
4) Twierdzą, że homoseksualizm jest genetyczny, ale jednocześnie w szkołach zachęcają dzieci do eksperymentowania z tą samą płcią i przekonują, że hetero może być homo.
5) Twierdzą, że homoseksualizm jest wrodzony, ale jednocześnie przekonują, że płeć jest płynna i można ją sobie dowolnie wybrać.
6) Walczą z pedofilią w Kościele, ale przemilczają fakt, że księża-pedofile to głównie homoseksualiści w sutannach.
7) Żądają prawa do adopcji dzieci z jednej strony a jednocześnie domagają prawa do aborcji i do zabijania nienarodzonych.
8) Twierdzą, że zoofilia jest dewiacją, gdyż zwierzę nie wyraża zgody na stosunek, a jednocześnie twierdzą, że do adopcji dziecka przez dwóch „tatusiów” zgoda dziecka nie jest potrzebna.
9)Żądają tolerancji dla siebie, a jednocześnie są najbardziej nietolerancyjną grupą społeczną.
10) Żądają tolerancji wobec siebie a jednocześnie cenzurują i prześladują najlżejsze nawet przejawy krytyki.
11) Żądają surowego karania za „homofobiczną mowę nienawiści”, ale jednocześnie sami obrażają każdego oponenta i krytyka, nazywając ich homofobami, ciemnogrodem, średniowieczem, cebulactwem, oskarżając o „mowę nienawiści” i urządzając nagonki.
12) Żądają szacunku dla siebie a jednocześnie sami obrażają Kościół, wierzących, osoby heteroseksualne
13) Mówią o różnorodności a jednocześnie prześladują i niszczą ludzi o odmiennych poglądach.
14) Zwalczają Kościół i kwestionują istnienie Boga a jednocześnie sami wierzą w antynaukowe bzdury, jak ta, że homoseksualizm jest normalną „orientacją seksualną”, że w rodzinach jednopłciowych rodzą się dzieci, że HIV można wyleczyć, uprawiając seks z osobami zdrowymi, itd.
15) Oskarżają przeciwników o faszyzm, a sami stosują faszystowskie metody przymusu, prześladowań, cenzury totalnej.
16) Twierdzą, że są normalni, a jednocześnie nie są w stanie uzasadnić, jak homoseksualne gatunki i zwierzęta miałyby się rozmnażać i przetrwać jako gatunek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
-2 / 4

@paul123 Początkowo gdy KK nie prowadził takiej zaciętej wojny z lgbt, to oni na tych marszach machali jedynie tęczowymi chorągiewkami, gdy KK zaczął szczuć, to pojawiły się profanacje. I tak tkwimy w tym zapętleniu, bo teraz jedni będą drugim rzucać kłody pod nogi.
Poważnie nawiązujesz do tego "biednego" pracownika ikei? Gość stracił robotę bo nie potrafił się zachować jak człowiek. Po co czytał te akapity z Biblii, pełne "miłości" o gejach? Mógł nie brać udziału w tych tęczowych czwartach czy czymś tam, a nie robić szopkę i męczennika z siebie.
Geje są starsi od katolików i też są u siebie od dawna. Kościół atakuje LGBT, to LGBT atakuje kościół, nie widzisz związku przyczynowo skutkowego?
Może podczas procesji nie ma treści anty-lgbt, podczas kazań już są.
Dopiero gdy KK przestanie się pchać wszędzie tam, gdzie nie jest potrzebny, przestanie być atakowany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 marca 2021 o 13:32

avatar SkrajnieCentrowy
0 / 2

@paul123 Nie odnoszę się do wewnętrznych nauk kościoła, a tego że one obowiązują wszystkich ludzi. KK powinien przekonywać swoich wiernych do tego, aby nie decydowali się na aborcje czy małżeństwa homoseksualne, a nie napierać na to, aby każdy miał to zabronione.
Co do związku to ja jednak dostrzegam wine KK, bo ten pierwszy zaczął tą "wojenke", gdzie jednocześnie uważam, że polityka lgbt również jest winna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kea1111
-5 / 7

@SkrajnieCentrowy
Kościół zawsze miał takie, a nie inne poglądy. To nic zaskakującego. Ponadto dziś Kościół jest atakowany, a LGBT jest święte i nietykalne. Geja nie zwolnisz, mimo że złamał jakąś umowę, bo nagonka, nie zrobisz kampanii prolife za własne, prywatne pieniądze, bo lewica drze ryja. Jak gościu nie chciał wydrukować plakatów LGBT, niezgodnych z jego przekonaniami, to też na niego najeżdżali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 marca 2021 o 14:53

avatar SkrajnieCentrowy
0 / 2

@kea1111 Poglądy kościoła się zmieniały, zmieniają i będą zmieniać.
Tak jak wyżej pisałem, nie można oczekiwać zmian jeżeli do tej instytucji się nie należy. Owszem jest atakowany, tylko że KK sam sobie na to zapracował. I tak te potyczki między tymi stronami będą sobie trwać.
Jeżeli masz podstawy by geja zwolnić, to zwolnisz.
Jakby nie można było zrobić tej kampanii, to nie musiałbym oglądać porozrywanych płodów, czy tych innych serduszek. A to, że lewica drze ryja to nic nadzwyczajnego, ma do tego prawo. Tak samo jak prawica drze ryja jak zobaczy chłopa z chłopem za ręke, czy usłyszy "małżeństwa jednopłciowe". Co do kampanii prolife to może faktycznie lepiej byłoby przekazać te pieniądze na jakąś fundacje i pokrywać koszty leczenia, co z pewnością bardziej by pomogło jak i byłoby zdecydowanie lepszą kampanią, a nie zaśmiecanie i tak zaśmieconego krajobrazu.
Każdy ma prawo do poglądów. Normalny kraj stworzyłby warunki, w których każdy by się odnalazł, a nie przechylał się od prawa do lewa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 marca 2021 o 14:51

K kea1111
-5 / 7

@SkrajnieCentrowy
W tym w ogóle się nie zmieniały. Tylko że jeśli geja zwolnię, mając ku temu podstawy, to on poleci do mediów, rozpłacze się i stwierdzi, że z powodu homofobii. W kampanii, do której się odnoszę, nie pokazano rozszarpanego dziecka nienarodzonego, tylko fragment ciała z podpisem "Mam 11 tygodni". I lewica zaczęła podliczać, co mógł zrobić za prywatne pieniądze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+1 / 1

@kea1111 W tym akurat może faktycznie nie zmieniał.
To, że sobie poleci to poleci. Wyjmujesz wtedy powody, dla których go zwolniłaś i jesteś czysta, choć możliwe, że skrajna lewica będzie miała bóle, tak jak skrajna prawica ma bóle o tego faceta z ikei. Ale normalny człowiek to powinien ignorować.
@paul123 Właśnie w tym sęk. Strasznie ubolewam nad tym, że zawsze podążamy niczym wahadło, zmieniając strony, raz prawa, raz lewa, zamiast po prostu to wyśrodkować i stworzyć wówczas faktycznie wolne państwo.
Co do tych spraw gender, to bywają sytuacje w życiu, że człowiek czuje się faktycznie tą kobietą czy mężczyzną, ale to co się dzieje ostatnio to jest przejaw faktycznie głupoty, jakaś nowa moda na tego typu zachowania. Ludzie, którzy faktycznie mają ten problem, będą jedynie przez takie akcje tracić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 marca 2021 o 16:06

avatar bartoszewiczkrzysztof
+1 / 7

Tak samo nie potrzebuję oglądać na ulicy ''parady równości'', jak i procesji. Niech się cieszą sobą w swoich TWA. Nawet jeśli nosiłbym kolczyk w zadku, to nie będę latał z gołym tyłkiem po deptaku, żeby wszystkim się pokazać.Tak jak napisał @manout ''niech mi żadni na siłę nic nie wciskają.'' Niestety jedni i drudzy włażą z butami w nasze życie np. do szkół.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piter1984
+2 / 8

I jeszcze zakłócanie porządku co niedzielę napieprzajac dzwonami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sandalarz
+3 / 5

@piter1984 Dokładnie - codziennie od 6.30 rano musisz być katolikiem bo....tak. Ale spróbuj włączyć radio o 6.30 nawet na 10% mocy to cię miłujący pokój za....ą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Maciar8i2
+2 / 8

Nikt nie narzuca wiary dorosłej osobie.. możesz zostać sobie ateistą czy wyznawcą czegoś innego.. lecz LGBT narzuca nam tolerancję dla siebie.. jeżeli tego nie tolerujesz to jesteś tym złym.. I możesz nawet zostać ukarany przez sąd za "nieuprzejmość".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
-2 / 4

@Maciar8i2 Tak samo jak nie jesteś katolikiem to jesteś tym złym, jednostką bez Boga, sprowadzoną do statusu zwierzęcia. Bez Boga nie możesz kochać, nie możesz mieć rodziny, przyjaciół i inne brednie na temat moralności i godności, gdzie jak patrze na to co się dookoła dzieje, to te sprawy moralne mają większy znak zapytania przy wierzących.
Tym od lgbt nie musisz mówić dzień dobry, nie musisz ich lubić i kłaniać się im, ale też nie utrudniaj im życia swoimi przekonaniami.

Wystarczy, że jedni przestaną się interesować drugimi i w końcu może będzie jakotaki spokój w tej Polsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 marca 2021 o 9:37

P piter1984
-1 / 3

@Maciar8i2 co ty bredzisz? oczywiście, że masz być tolerancyjny w stosunku do innych, ale chyba nie do końca znasz definicję tolerancji. odnośnie narzucania wiary tu także mijasz się z prawdą, a także czemu oddzielasz osobę dorosłą, może ktoś sobie nie życzy żeby jego dziecko indoktrynować

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 marca 2021 o 9:56

avatar Maciar8i2
+1 / 1

@SkrajnieCentrowy - Nie prawda. Ja jestem katolikiem i nie mówię że osoba nie wierząca jest zła. Mam paru znajomych którzy nie wierzą i bardzo ich lubię.. Nie jestem fanatykiem religijnym A jedynie osobą wierzącą i starającą się myśleć i działać rozsądnie. Nie utrudniam nikomu życia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Maciar8i2
0 / 2

@piter1984 Czyli to jest nakaz? Tolerować to tolerować. W tolerancji muszą być granice. A oddzielam osobę dorosłą bo zanim się jest dorosłym to decydują o nas rodzice. Nikt nie nakazuje wychowywania dziecka w wierze i nikt tego nie zabrania. Będziesz dorosły to będziesz sam decydować o sobie. Zawsze można rozmawiać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piter1984
-1 / 3

@Maciar8i2 czyli jesteś tolerancyjny gdy jest po twojemu :D nie, nie rozumiesz definicji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Maciar8i2
-1 / 1

@piter1984 - Toleruje osoby które kochają według tej samej płci. Nie toleruje tego żeby uznawać to za normalne. Normalne jest to że takie osoby istnieją lecz to samo w sobie nie jest normalne. Normalne jest jak się łączą dwie różne płci. Cała reszta to jest odchył od normalnej sytuacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piter1984
0 / 0

@Maciar8i2 wg ciebie. jak dla mnie osoby wierzące w wyimaginowane bóstwo jest (jak to ująłeś) nienormalna. to nie jest normalne że dorosła osoba wierzy w coś czego nie da się w żaden sposób zweryfikować, wierzy w niepokalane poczęcie. wierzy w zmartwychwstanie, wierzy że można chodzić po wodzie i inne tego typu bzdury przeczące zdrowemu rozsądkowi. w dodatku zgodnie z obiektywnymi statystykami są w mniejszości więc wierzący są odchyłką od normalnej sytuacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 marca 2021 o 12:25

avatar Maciar8i2
0 / 0

@piter1984 - Rozumiem że jesteś osobą która nie wierzy w Boga. Sama nauka nie jest w stanie nam wszystkiego wyjaśnić i są to jedynie spekulacje, teorie itd..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piter1984
0 / 0

@Maciar8i2 co nie zmienia faktu że wytłumaczeniem jest niestworzona siła

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Maciar8i2
+1 / 1

@piter1984 - Faktu... Tak jakbyś miał dowód na to że nie istnieje.. I tu już odpowiem na następny twój komentarz.. Tak ja też nie mam dowodu na istnienie.. Od tego właśnie jest wiara. Dla osoby nie wierzącej może być to nie normalne. I tu się zgadzam. Ale nie można porównywać tego do LGBT.. Czy nazwie się to Bogiem czy naturą to nie ma znaczenia w kwestii czy związek osób tej samej płci jest "normalny". I tu i tu jest to odchył od normalności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piter1984
-1 / 1

@Maciar8i2 kwestia co rozumiesz przez normalność, znowu: masz światopogląd wypaczony religią - to że ksiądz ci mówi, że to nie jest normalne nie jest wyznacznikiem. Przecież nawet w przyrodzie, w świecie zwierząt występują przypadki kontaktów homoseksualnych. to że ty czy ja wolimy kobiety nie znaczy, że coś innego jest nienormalne no ale tego już chyba polakowi nie wytłumaczysz, bo wg niego każdy ma jeździć passatem i w niedzielę jeść schabowego z kartoflami wszystko inne jest nienormalne, amen

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Maciar8i2
0 / 0

@piter1984 - Nie słucham księdza i nie chodzę do kościoła... :) . To ze coś występuje nie oznacza że jest normalne.. Napisałem wcześniej że osoby homoseksualne są i to jest normalne że są..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piter1984
-1 / 1

@Maciar8i2 napisałeś wyraźnie "Normalne jest to że takie osoby istnieją lecz to samo w sobie nie jest normalne. Normalne jest jak się łączą dwie różne płci. Cała reszta to jest odchył od normalnej sytuacji." uświadomiłem cię, że to nie jest nic nadzwyczajnego a ty dalej interpretujesz wg własnych potrzeb

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Maciar8i2
0 / 0

@piter1984 - No i to właśnie z tego wynika. To ty źle interpretujesz moje słowa. Normalne jest to że czasem krzesła używamy jako drabiny lecz nie do tego służy i tylko przez to jest to nienormalne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piter1984
0 / 0

@Maciar8i2 serio przyrównujesz zachowanie homoseksualne do krzesła? No tak w końcu to nie ludzie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Maciar8i2
+1 / 1

@piter1984 - Czepiasz się. To tylko przykład który miał ułatwić zrozumieć moje intencje Ale znów został zrozumiany "po twojemu". Podsumowując: nie mam nic do zwykłych homoseksualistów którzy chcą żyć po swojemu. Nie toleruje środowisk LGBTQ+QWERTY które chcą narzucić tolerancję dla siebie i swoich zachowań oraz chcą wmówić że to jest normalne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piter1984
-1 / 1

@Maciar8i2 no tak, kończą się argumenty a dyskusja zaczyna być niewygodna i nagle obraza uczuć religijnych czy czepianie się

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Maciar8i2
0 / 0

@piter1984 - Jak chcesz możemy dalej kontynuować dyskusję. Proszę bardzo. Napisałem " Czepiasz się " ponieważ źle zinterpretowaleś moje słowa. Szukasz dziury w całym. Porównanie było do użytkowania przedmiotu A nie do samego przedmiotu. Znam kilku homoseksualistów którzy też nie tolerują LGBT bo psują im PR. A chcą po prostu żyć. Tak samo jak nie każdy ksiądz, nauczyciel, mechanik, lekarz, czy dekarz to pedofil tak samo nie każdy homoseksualista musi popierać LGBT.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piter1984
0 / 0

@Maciar8i2 jeszcze raz cię zacytuję "Normalne jest to że takie osoby istnieją lecz to samo w sobie nie jest normalne. Normalne jest jak się łączą dwie różne płci. Cała reszta to jest odchył od normalnej sytuacji." nigdzie ale to nigdzie nie piszesz tutaj o lgbt. jasno odnosisz się do homoseksualizmu. teraz że to wcale nie o homoseksualizm chodzi tylko o lgbt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Maciar8i2
0 / 0

@piter1984 - LGBT to też homoseksualizm. W taki sam sposób jak każdy kwadrat jest prostokątem Ale nie każdy prostokąt jest kwadratem.. Mimo iż trzeba rozróżniać zwykłych homoseksualistów od tych z LGBT to i tak tu i tu są homoseksualiści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piter1984
0 / 0

@Maciar8i2 no niestworzone rzeczy zaczynasz opowiadać :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Maciar8i2
0 / 0

@piter1984 - Najwidoczniej Ciebie nikt nie przekona że czarne jest czarne a białe jest białe..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piter1984
0 / 0

@Maciar8i2 to zabawne bo patrzysz na tęczę i mówisz że jest czarne. typowe to jest dla waszej religii, biblię też interpretują jak im wygodniej, czasem jako słowo boże innym razem gdy coś niewygodne to nagle "to jest pisane przez ludzi"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Maciar8i2
0 / 0

@piter1984 - Patrzę na tęczę to widzę tęczę. Nie wiem czemu uogulniasz i wrzucasz wszystkich do jednego wora...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wandejczyk
-1 / 3

Zgoda, lewaki. Zgoda, seryjnie. Wolność słowa polega na tym, że trzeba przeboleć to że druga strona barykady też z niej korzysta. Nie poprę zakazu homosiostwa jeśli wy nie dopiszecie równie wiele do zakazu krytyki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LemonParadise
+1 / 1

Odsetek samobójstw wśród transów wynosi około 40 %co ciekawe po zmianie płci ten odsetek nie spada.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem