Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
310 336
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Banasik
+14 / 18

@Fragglesik . Jakże twoim wrogiem komuna i lewactwo, skoro ciągle kibicujesz i przyklaskujesz PiS-owi, który jest jednym i drugim? Kluczem chyba jest tu słowo "była".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
+5 / 7

@Fragglesik Jak tylko zobaczyłem "komentarz poniżej poziomu" to od razu wiedziałem, że to Ty. Nie potrafisz napisać nic sensownego. Ciesz się, że jak na razie głupota nie jest karalna bo gdyby była to do końca życia z pierdla byś nie wyszedł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
+2 / 4

@Fragglesik Jasne bardzo sensownie. A brygadę fanów masz bo piszesz kompletne bzdury. Czego jak zwykle nie rozumiesz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
+2 / 4

@Fragglesik Nie tylko Piotrowicz.
1. Andrzej Kryże – Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym.

2. Wojciech Jasiński – Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.

3. Karol Karski (PiS) – działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych.
4. Andrzej Aumiller – Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.

5. Anna Kalata – Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie.

6. Zbigniew Graczyk – Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP – przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.

7. Marek Grabowski – Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.

8. Ewa Sowińska – Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.

9. Krzysztof Zaręba – Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie.

10. Bogdan Socha – Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP – był do samego końca członkiem
To tylko niektórzy. A problem polega, nie na tym, że należeli do PZPR ale na hipokryzji PIS. Z jednej strony wyklinają komunę z z drugiej hołubią komuchów. I nie pisz, że PIS to partia lewicowa.To są zwykli komuniści i działają tak jak oni. Niech wpierw siebie zdekomunizuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
+1 / 1

@Fragglesik PIS to komuna i to w najgorszym chyba wydaniu. Są dwie możliwości. Albo jesteś ślepy i głuchy, albo potwornie tępy, że tego nie widzisz. Jak wielką łopatę trzeba trzeba zastosować, żeby Ci to wytłumaczyć.
Kiedy wreszcie zrozumiesz, że PIS to kryminalna mafia. Mało masz przykładów. Od dwóch wież, przez Banasia, aferę Szumowskiego, sprawa miliardów dla TVP, sprawa kolekcji Czartoryskich, KRS, sprawa legalności majątku Morawieckiego a teraz przekręty Obajtka i wszechobecny nepotyzm. I wiele innych. W większości to afery kryminalne. Mam dalej wymieniać? Przez takich właśnie jak Ty mamy teraz w Polsce to co mamy. A 90% partyjnych towarzyszy była w PZPR do samego jej końca. Im jest wszystko jedno. PZPR czy PIS. Byle tylko przy korycie. Komuch zawsze będzie komuchem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 marca 2021 o 3:59

avatar melblue
+4 / 8

Pomarzyć - piękna rzecz :o)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+10 / 14

Gdy czytałam tego demota, przyszło mi na myśl, że pierwszym, kto stanie w obronie pisu będzie fragglesik. Nie pomyliłam się:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem