Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1211 1232
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar YszamanY
+51 / 57

Polska to stan umysłu , kto jest większym czubkiem - czubek czy ludzie mu ufający ? pis nadal ma ponad 30 % poparcia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
0 / 6

@YszamanY
Ładna parafraza słów Obi-Wana z ,,Nowej nadziei''.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar infernus55
+22 / 22

@YszamanY Bo pisiory są odporni na wszelkie argumenty, nie myślenie powoduje u nich poczucie bezpieczeństwa, kto wie co by odkryli, gdyby zaczęli myśleć. Głęboko wierzę, że każda istota ludzka jest rozumna, ale moja pewność mocno się chwieję jak patrzę na te statystyki poparcia!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P polski_niewolnik
+17 / 17

@YszamanY Problem w tym, że czubek nigdy ci nie powie, że jest czubkiem ponieważ myśli, że jest zdrowy na umyśle. To wszyscy inni są czubkami nie on.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+18 / 20

@YszamanY Dziwisz się? Wyhodowali sobie spore stadko uzależnione od "państwowych" pieniędzy: emeryci, budżetówka, firemki znajomych królika itp. Ci ludzie trzęsą portkami na samą myśl, że nowa partia może ukrócić takie postępowanie. A to, że spora część Polaków musi na to wszystko zap*, w dodatku nękana coraz większymi podatkami, już nikogo nie interesuje. PISiory znają się na ekonomii jak prosiak na gwiazdach, co widać dobrze każdego dnia.
Nawet alternatywy za bardzo nie ma, bo większość opozycji to bagno i dwa metry mułu. LPG NIE JEST programem ekonomicznym.
Czeka nas Wenezuela-bis jak nic.
Złotówka pada na pysk, inflacja w górę, czeka nas drastyczny wzrost podatków/opłat. Sprawdźcie sobie choćby ceny śmieci. Już na horyzoncie wzrost cen energii elektrycznej x2, wody o 50% itp. itd.
Pisałem to samo rok temu to mnie zminusowaliście jak burą sukę. A tak, zapomniałem, korona ble ble, korona....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fonzi
+11 / 11

@irulax Jesteś w dużym błędzie jeżeli myślisz że ktoś kto pracuje w budżetówce od razu trzyma z pisem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+3 / 7

@Fonzi Piszę o ogólnym trendzie. Gdyby pojawiła się nowa partia i zadeklarowała np. obcięcie etatów o 40%, myślisz, że zyskałaby poparcie wśród urzędników?
Do tego dochodzą całe rodziny, mnóstwo powiązanych stanowisk typu konserwatorzy, sprzątaczki, księgowe... Firmy powiązane/dostawcy np. środków czystości, zaopatrzenie, ochrona... - które już wyrobiły sobie chody.
Rolnicy ze swoim KRUSem - płacą na pół roku tyle co ja na miesiąc ZUSu. Już słyszę w wyobraźni ten kwik na wieść o odebraniu KRUSu.
Gdy to wszystko posumujesz, zyskasz całą bandę ludzi uzależnionych finansowo. I to w samej budżetówce.
Dolicz ludzi "starego typu" którzy nie mają pojęcia o gospodarce. To jest ogromna grupa ludzi - w sam raz aby zagwarantować PISowi dłuuugą bytność przy korycie.
Kogo interesuje, że zadłuży potomków na całe pokolenia? Ważne jest to i teraz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DAREKJP
+3 / 3

@irulax - coś się tak uczepił tej budżetówki? Pracuję w firmie komunalnej (to też budżetówka), większość pracujących w niej nienawidzi pisu. Nikt tu z pisu nie ma korzyści, etaty okrojone do minimum. Dobrze jest pisać o czymś, o czym się ma mgliste pojęcie…

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 6

@YszamanY
Słuszne słowa..
Pandemia uzmysłowiła mi jak ludzie są głupi , jak łatwo nimi manipulować i jak łatwo ich zastraszyć ,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
+1 / 3

@killerxcartoon Sam jesteś głupi jak but, skoro dopiero pandemia Ci to uświadomiła.
Ludzie inteligentni zdali sobie sprawę że nie docenili głupoty ludzi już po pierwszym roku rządu PiSlamu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 2

@Prally
To ze społeczeństwo jest głupie wiedziałem. od dawna.. Ale nie doceniałem skali. Oraz tego że tak łatwo da się zastraszyć i podporządkować w skutek propagandy... i to uświadomiła mi dopiero pandemia..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+18 / 18

Ciekawe ilu spośród tych 103 pozostałych osób to z wykształcenia teolodzy, filozofowie, politolodzy, historycy i filolodzy polscy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+22 / 24

@lolo7 I jedna muzykolog. Niestety lista członków tej farsy od wielu miesięcy jest niepublikowana, tak że na dobra sprawę nikt nie wie, czy ktokolwiek poza świrem tam jeszcze został.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 1

@tema_lina on podpisuje się za wszystkich na liście płac..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
0 / 0

@lolo7 Obawiam się że nawet z takimi tytułami może być słabo, bo mnie i na politologii i na filozofii uczono żeby nie wypowiadać się na tematy w których nie mam wykształcenia, a jedna z niewielu rzeczy które pamiętam z tych studiów, to konieczność nieustannego krytykowania własnych przekonań.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+14 / 14

@Sevivo
Pytanie z którego roku pochodzi obrazek, czy uwzględnia aktualne zawody członków oraz czy ten jeden wspomniany przez Ciebie osobnik nie wchodzi w wyliczeniu w skład tych dwóch wspomnianych osób z dziedzin związanych z lotnictwem. Jak to odpowiedział Jerzy Urban na zarzuty Zawiszy ,,No to jeden''...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+21 / 23

@Sevivo Widzisz, jest pewien problem. Od chyba dwóch lat nikt nie wie, czy i z ilu członków składa się ta komisja. "Drogi Wacek" Berczyński, ten co "załatwił Caracale", zmył się do swoich mocodawców w USA i zrezygnował z udziału w komisji. Niedawno ze świrem pokłócił się niejaki Duńczyk Joergensen, do niedawna podobno jeden z wiodących "specjalistów" nie wiadomo od czego. Na pewno w składzie była pani profesor muzykologii, dziedziny bardzo związanej z lotnictwem i niejaki Cieszewski, który skompromitował się uznaniem kupy śmieci z jakieś istotne elementy czegoś tam (nie pamiętam, nie śledzę od dawna tego cyrku). Poza tym byli (nie wiadomo, czy nadal są) ludzie od konstrukcji betonowych (z betonu robi się samoloty?) oraz bliżej nieustalona liczba oszołomów od parówek, puszek po napojach oraz znawców lotnictwa, których wiedza wynikała z kilku lotów samolotem pasażerskim. Nie wiem, czy zostali Binindowie: on oszust, którego "badania" były oparte na błędnych założeniach, ona zarabiająca na Polsce jako konsul honorowy - wywołała jakiś skandal i ją wywalili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 kwietnia 2021 o 21:43

D Demot249
+14 / 14

@Sevivo

O niejakim Berczyńskim (ten co wykończył caracale) jest sporo w sieci - i to co znalazłem jest raczej dla niego kompromitujące.

Jak pisze WIkipedia:

Ponadto swoich opinii udzielali Zespołowi m.in. Harvey Kushner[17], dr Michael Baden (23 marca 2012)[18], kmdr Wiesław Chrzanowski[19], Glenn A. Jørgensen[20], dr Chris Cieszewski[21][22], którzy nie zostali formalnie stałymi ekspertami zespołu, mimo że tak byli określani w mediach.

- ale - szukajmy, czytajmy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
+11 / 11

@Sevivo Pisałem tylko o Berczyński, drugi z wymienionych przez Ciebie osób to faktycznie uznany patolog, więc do takich zestawień i gazetowych sensacji zawsze trzeba podchodzić z rezerwą.

Kluczowej i tak jest oczywiście czy członkowie zespołu mają doświadczenie w badaniu wypadków lotniczych.

A obecnie skład tej komisji faktycznie się strasznie pozmieniał, chyba nawet nie do końca wiadomo kto w niej jest, wiele osób się wypisalo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 kwietnia 2021 o 21:58

avatar tema_lina
+5 / 5

@Sevivo No, poza drogim Wackiem żadnego inżyniera lotnictwa w tym podejrzanym towarzystwie nie było. A drogi Wacek też nie znał się na katastrofach i swoje CV mocno dla potrzeb polskich podrasował.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
+3 / 3

@Sevivo Pomijając, że wielu pilotów mówiło że w takich warunkach jakie były, nie wolno było podejmować próby lądowania, piloci złamali procedury, a do lądowania zachęcał ich znajdujący się pod wpływem alkoholu gen. Błasik który w ogóle nie powinien był być kokpicie, Macierewicz m.in. mówił o tajemniczym zniknięciu rejestratora KZ-63, w jednym wywiadzie mówił że jest to "pancerna czarna skrzynkia". Tymczasem ten rejestrator ma oibudowę bakelitową, czyli taką jaką miały stare sucharki do włosów, i w katastrofie w której ludzie zostają przerobieni na mięso mielone, to coś nie miało szans przetrwać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MEATLOAF
+2 / 4

A ile na tym cyrku majora naszej kasy ślubie chciałbym z tego mg mieć 10% i bym był ustawiony

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+3 / 3

To się nazywa synekura. Dzięki temu rozwiązaniu, Macierewicz siedzi w swojej piaskownicy i jest z nim względny spokój. Inaczej, mógłby z nudów pogrzebać w swojej słynnej szafie, albo coś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinm1
+2 / 2

Bo jak zatrudniali fachowców to oni nie chcieli ogłaszać ich wyników.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+3 / 3

Oj tam, oj tam. Ważne, że był zamach, i można brać kasę za "pracę" przy jego "udowodnieniu".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Johny_J4
+5 / 5

podstawowe pytanie czy ktoś go uważa za normalnego ? rozp...WSI, WP, i h... wie co jeszcze, więc wsadzili go do pseudokomisji bo te kilka baniek to nic w porównaniu z tym co jeszcze by zje...Kaczka, Macior, Pawłowicz, Pinokio, Sasik, Źdźbło, ludzie - rodacy którzy jeszcze myślą bo MEN też roz... kiedy wy wreszcie się obudzicie i zobaczycie co się qr... dzieje w tym kraju

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
+2 / 2

@Johny_J4 Prawda jest taka, że moralnym obowiązkiem każdego patrioty jest zrobienie PiSowcom i ich propagandystom czegoś, o czym ze względu na pewne przepisy nie wolno mówić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem