Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
9 23
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W Walsieadminie
+1 / 1

Ja się tylko zastanawiam , jak długo to postsocjalistyczne pokolenie jeszcze będzie się toczyć przez Polskę. Pół życia w wolnej Polsce a służby dalej działają i kręcą lody.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+3 / 11

Wiem, że dla ignorantów jest to nie do pojęcia, ale Michnik ma stuprocentową rację. Może nawet ataki PISowców na demokrację i wolność są gorsze niż ataki prawicowych fundamentalistów wierzących, że ich Trumpek wygrał. I PISowcy i Trump są sienie warci. Ale niektórzy tego nie rozumieją, bo bolą ich niezależne media.

Już lepsze niemieckie media niż PISowskie. A Wyborcza to gazeta dla ludzi wykształconych, więc nic dziwnego, że niektórych boli przekaz.

Gdyby Michnik mieszkał w kraju innym niż Niemcy/Szwecja, to nie byłby wrogiem nr 1 PISu. Bo każdy wie, że nienawiść za przeszłość ponad wszystko (chyba, że kogoś trzeba poprzeć na złość Rosji).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar haron009
-4 / 6

@Cammax Nie wiem co bierzesz ale zmniejsz dawkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+2 / 6

@haron009 prawda boli? Co konkretnie się nie zgadza? To, że wzorem Orbana i Kima zamierzacie do delegalizacji wolnych, niezależnych mediów? Czy to, że wasz Trumpek przegrał i skończyła się "przyjaźń z USA"? A może to, że nie rozumiecie przekazu niezależnych mediów, bo jest on kierowany do normalnych osób, a nie PISowskiego ludku?

Bo to, że PIS nienawidzi Niemiec i Szwecji wyłącznie za historię to akurat fakt, z którym nawet PISowcy się zgodzą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
0 / 2

@haron009 zobaczyłeś siebie przed lustrem ? czego dowiedziałbyś się z pisowskich mediów o machlojkach pis-u ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Atago
+3 / 7

Wspieram Gazetę Wyborczą abonamentem od wielu lat i jestem z tego dumny. W tej gazecie znajduję artykuły krytyczne nie tylko w stosunku do PIS, ale i do partii opozycyjnych , a kiedyś partii rządzącej.
Mam wielki szacunek do Pana Michnika.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D didja
0 / 4

Synek! Gdy w 1968 r. Adam Michnik dostawał po plecach ZOMO-wską pałą za obronę wolności słowa i polskiej twórczości, Twój idol Kaczyński pisał pracę, w której wielbił marksizm. Gdy w 1981 r. Adam Michnik był internowany za działalność na rzecz wolności i demokracji (ściślej: za próbę obalenia ustroju socjalistycznego), Twój idol Kaczyński wylegiwał się pod pierzyną w willi, którą jego ojciec dostał od pachołków Stalina, a która została odebrana bohaterowi walk o niepodległość w 1920. Gdy Adam Michnik w latach 70. był działaczem KOR, broniącym ludzi skazywanych przez reżim, ludzi tych oskarżał Twój drugi idol, Piotrowicz, dziś umieszczony przez PiS w Trybunale Konstytucyjnym, co jest napluciem w twarz Polakom.

Gdyby nie tacy ludzie jak Adam Michnik, którzy spędzili lata w więzieniu za to, żebyś Ty mógł teraz pleść na Demotach, co Ci do łba strzeli - mógłbyś co najwyżej pisać samokrytykę na zebraniach egzekutywy. Z szacunkiem więc do Adama Michnika, chamie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
+1 / 3

Odpowiedz Komentuj obrazkiem