Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
121 133
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M mamut3003
0 / 2

Jaki pad, pada nie ma to jest smutne i straszne ale on jest totalnie nieaktywny, niewidzialny. W moim odczuciu jesteśmy państwem bez prezydenta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mamut3003
+1 / 1

Pewnie ze nie jego wina, jako głową państwa musi przedstawić swoją dezaprobatę dla poczynań Łukaszenki ale bez przesady to co się dzieje w ostatnich dniach w kraju to jest jakiś cyrk. Mam wrażenie że białoruska opozycja nie jest tak aktywna i zdesperowana jak nasze polityki. Szczekają, szczekają a Łukaszenka i Putin śmieją się z politowaniem z polaczków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 1

@Fragglesik gdybyśmy mieli inny rząd, to UE i NATO może by coś zrobiły. Ale przypominam, że PIS zerwało relacje z każdym oprócz Węgier. Dlatego czemu niby UE ma pomagać krajowi, z którym od 2015 nie utrzymują żadnych stosunków?
Ty pomógłbyś komuś, kto od zawsze wyzywa cię od najgorszych, chce się mścić za winy twoich przodków i ogólnie, nie chce z tobą mieć nic wspólnego, a gdy czegoś chce, to "bo wiesz, że zawsze cię uwielbiałem, ale sprawa jest..."?

Inna partia nigdy nie zerwałaby relacji z nikim, a UE bardzo chętnie chciałaby z takim rządem współpracować.

To raczej wina rządu, a nie konkretnie prezydenta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-1 / 1

@Cammax "gdybyśmy mieli inny rząd, to UE i NATO może by coś zrobiły." - pięć lat od daty katastrofy mieliśmy inny rząd. Co zrobiły UE i NATO? "przypominam, że PIS zerwało relacje z każdym oprócz Węgier." - poprzednia ekipa UE, \Rosji i Niemcom właziła tak, ze butów nie było widać - odzyskali?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 1

@Fragglesik nie odzyskali, bo to nie ich sprawa. Poza tym no nie oszukujmy się, nikt w UE nie przepadał za Kaczyńskim.
Ówczesny rząd zresztą nie walczył o ten wrak, więc czemu niby UE miała się w to angażować?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
0 / 0

@Cammax Więc skoro inny rząd nic nie uzyskał, choć podobno czynił starania, "Ówczesny rząd zresztą nie walczył o ten wrak, więc czemu niby UE miała się w to angażować?" to czemu piszesz, że "gdybyśmy mieli inny rząd, to UE i NATO może by coś zrobiły."?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 1

@Fragglesik najpierw sam rząd musi chcieć. Na siłę nam naszego wraku nie będą sprowadzać jeśli sami nie chcemy. Gdyby chcieli, to UE by przynajmniej spróbowała pomóc, bo serio mieliśmy z UE kiedyś dobre relacje.
Przed 2015 w wielu kwestiach współpracowaliśmy z UE, a teraz w żadnej nie współpracujemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vetulae
+1 / 1

Jak dla mnie mogą obchodzić sobie, co chcą i kiedy chcą. 1 września Uzbekistan obchodzi Święto Niepodległości w rocznicę napaści Niemiec na Polskę a Słowacja Święto Konstytucji. Będziemy się o wszystko pieklić? Moim zdaniem Białorusini powinni to święto nazwać Dzień włażenia Putinowi w dupę bez wazeliny. Pewnie i tak by właśnie zrobili, gdyby nie to, że Dzień włażenia Putinowi w dupę bez wazeliny jest na Białorusi każdego z 365 dni w roku, a co 4 lata jest jeszcze rok włażenia dupę w gratisie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dejmien86
+2 / 2

Komuch komuchowi przyjacielem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DAREKJP
0 / 0

Dla Łukaszenki dzień 17 września jest przecież dniem "wyzwolenia" spod polskiej "okupacji"… Czego nie rozumiecie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem