Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
87 100
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
J JestemRolnik
+1 / 1

Proszę mi nie psuć serialu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+5 / 11

Kaczelnik wie co robi. Przecież jego działalność opozycyjna jest fikcją. Słynna lojalka to nie była podróbka! Odwaga tego dziada też jest powszechnie znana (40 kulsonów 24/7 i tuzin gromowców za ponad półtora miliona złotych rocznie), więc film gloryfikujący go i musiałby zakłamywać historię. Efekt - głośny śmiech całej Polski słyszany nawet na Alasce:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+5 / 5

"Przygody kaczki balbiny."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
+4 / 6

Tytuł filmu powinien brzmieć mniej więcej: "Nienawistny dziad - prawdziwa historia bezkarności".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+3 / 3

Gdyby Bareja jeszcze żył, albo Machulski krecił komedie na takim poziomie jak kiedyś, to mógłby powstać rewelacyjny film o działalności opozycyjnej Jarosława Kaczyńskiego. Mogłby nawet nosić wyżej wymieniony tytuł. Ale obawiam się, że najbardziej zainteresowanemu w ogóle nie przypadłby do gustu.

Ale być może jest ktoś, kto dzisiaj mógłby taki film zrobić. Nie Polak, więc byłby odporny na naciski polityczne. Parę lat temu powstała rewelacyjna komedia "Śmierć Stalina". Brytyjska. Byłem pod wrażeniem, że reżyser i scenarzysta tak dobrze rozumieli realia ZSRR tamtych czasów. Więc może i z biografią Kaczyńśkiego daliby sobie radę. Tylko muszą się zapoznać z biografią tej nietuzinkowej postaci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sancz79
+2 / 2

Podobno mają zmienić tytuł na "Człowiek zabunkrowany"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem