Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
60 87
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
-1 / 1

Wywalcie lewego z boiska, to może wygramy - poprzednim razem, w meczu z Anglią to się nawet udało. Bo delikatnie przegrać z Anglią to dla nas jak wygrać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
0 / 2

@rafik54321 dla nas, czyli dla kogo? Dla Ciebie? dla ogółu społeczeństwa? Czy zawodnicy czuli się wygrani, bo przegrali delikatnie a nie mocniej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-1 / 1

@Pasqdnik82 dla wszystkich. Anglia to potęga piłki kopanej i raczej z tym dyskutować się nie da. Nasza reprezentacja daje ciała na KAŻDYCH zawodach od blisko dekady :( . A i wcześniej nie było dużo lepiej.

Dopiero kiedy lewy wypadł z meczu, jakimś dziwnym trafem, nasza reprezentacja zamiast zostać zmiażdżona przez Anglię, jako tako dała sobie radę. Ok, przegrali, ale nie zostali zmiażdżeni co zwykle się dzieje w takich spotkaniach. Był to wyraźny postęp.

Bo wg mnie, cała kadra jest za bardzo ustawiana pod lewego, któremu dla reprezentacji grać się po prostu nie chce. Cała drużyna dla lewego, a lewy leci w kulki. Stąd taka ch****a w grze. Lewy wypadł, to wszyscy grali tak jak powinni i działa.

Ogólnie, od lat, polska reprezentacja robi taki obciach, że po prostu powinniśmy przestać wystawiać reprezentację. Po prostu, olać to w cholerę, PZPN zlikwidować i przekierować środki na inne dyscypliny. Stadiony zmodernizować pod inne dyscypliny i już.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar misteriusz
0 / 0

@rafik54321 Nie przesadzaj z tą przegraną z Anglią. Za Nawałki daliśmy radę wygrać mecz z Niemcami. I jeszcze jeden mecz zremisować i to na Euro. A jakby porównywać sukcesy reprezentacji Niemiec i Anglii to Niemcy maja dużo większe sukcesy. Co do Lewego to masz trochę racji. Ale to nie jest Lewego wina. Reprezentacja głupieje i zamiast grać normalnie to gra zbyt czytelnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
-1 / 1

@rafik54321 Dla przypomnienia, byliśmy w ćwierćfinałach ME jakiś czas temu, gra niezbyt ładna ale na tyle skuteczna. Dzisiejszy mecz Lewandowski miał takie zwaliste wsparcie w podaniach, że cały mecz to on rozgrywał piłki i działał raczej jako rozprowadzający akcje.. w wielu meczach cofa się do lini pomocy czy obrony a potem zapieprza pod pole karne rywala.. nie jestem jakimś jego wielkim fanem ani fanem piłki nożnej... ale mówiąc "że jemu się nie chce" jest sporym nadużyciem.. "kadra ustawiana pod lewego" no fajnie by było gdyby kadra stanowiła taką optymalną linię pomocy i rozgrywającego.. gdzie lewy by dostawał tyle podań co w Bayernie... a nie robił robotę i cofał się by rozgrywać.. rozgrywając nie strzeli bramki tylko poda koledzez który strzeli i trafi, nie trafi.. bramkarz obroni... tak samo jak jego strzały.,.. nie zawsze wyjdzie.. czasami bramkarz obroni, popisze się fenomelną obroną.. nie ma napastnika na świecie który wykorzysta każdą okazję... najlepsi nawet 99% marnują czasami. Na mistrzostwach w USA kiedyś, Robero Baggio, jeden z najlepszych piłkarzy w tamtych czasach a już najlepszy piłkarz wg Włochów.... w rzutach karnych nie pamiętam czy przestrzelił... czy trafił w poprzeczkę.. (chyba to drugie) co kosztowało Włochy mistrzostwo.. Lewandowski potrafi też piłkę rozegrać, dzięki temu że jest uważany na świecie za tego kogo jest, jest też mocniej pilnowany.. .dlatego koledzy z pomocy czy kolega z ataku powinni to wykorzystywać... jak robią to często koledzy Roberta z Bayernu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 3

W sumie ta Częstochowa (w znaczeniu frazeologizmu opisującego styl gry) pasuje do każdego, ale nie zapominajmy o tym, że w TVPIS dobieramy paski pod rywala, więc nie możemy użyć przy każdym meczu...

Może lepiej uważać, bo jeszcze mnie zrobią ministrem propagandy za wybitne zasługi w komentowaniu Euro;) (to byłoby śmieszne, gdyby nie to, że podobne paski na serio będą i za takie wpisy serio dostaje się fuchy w rządzie).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JestemRolnik
-1 / 1

@Cammax To już wiemy skąd ta reklama xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-1 / 1

"Nie wyszliśmy z grupy, bo mamy takich piłkarzy, że lepiej grają w reklamach, niż razem."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 czerwca 2021 o 0:03