Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
24 49
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
O OsobliwaJa
+4 / 10

Podasz źródło, czy to Twój wymysł?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fxbleed
+3 / 11

@Cammax jeśli chodzi o turów i ze polska truje Czechów to wejdź sobie na google map na turów i rozszerzaj powoli mapkę i w pewnym momencie znajdziesz wyrobisko 200 - 300 km od Turowa 4-5 razy wiesze to samo masz po stronie niemieckiej tylko 6-7 razy większe (tylko tu Niemcy już się z tym kryją i wyrobisko zalesiają wiec trzeba z satelity zmienić na teren

ps: I tak jestem za tym żebyśmy nie pomagali hipokrytom

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 czerwca 2021 o 0:00

F fxbleed
-1 / 7

@Cammax i dlatego jestem za tym żeby polska poszła za ciosem i zgłosiła Czechów i Niemców o trucie nas

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+2 / 6

@fxbleed Jesteś pewien, że chodzi o trucie a nie drastyczne obniżenie poziomu wód gruntowych także po stronie czeskiej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
+2 / 4

@Cammax I dlatego ceny węgla na świecie idą w górę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O OsobliwaJa
0 / 0

@Cammax A jest choć jedno zdanie, że nie wysyłamy?

Z tego co ja słyszałam (NIE!, Nie w TVP) że już dzisiaj wysyłamy strażaków do pomocy)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-2 / 2

@fxbleed jeśli serio mają takie kopalnie, to jak najbardziej. Ale w innych krajach od dawna odchodzi się od węgla.

@OsobliwaJa ale w momencie powstawania demota nie było nigdzie informacji, że wysyłamy, ani nawet podobnej deklaracji ze strony rządu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fxbleed
0 / 2

@Cammax wystarczy na Google wejść i sprawdzić 300 km od Turowa po stronie czeskiej są 4 kopalnie wielkości Turowa a to ze odchodzi się od węgla to jest propaganda uni europejskiej żeby zamknąć gębę ekologom bo w Niemczech rok temu powstała nowa elektrownia węglowa paradoksem było to ze kiedy ja otwierali to Greta Thunberg manifestowała w Polsce nad zamknięciem polskich elektrowni węglowych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-2 / 4

@fxbleed może gdybyśmy mieli inny rząd, to moglibyśmy powalczyć. Nie oszukujmy się. Za czasów innych partii mieliśmy dobre relacje z każdym. Byliśmy dość ważnym w UE krajem. Więc może mielibyśmy szansę na wygraną w takiej sprawie.
Niestety. PIS zerwało relacje w zasadzie z każdym.

Mimo to nadal uważam, że każdy kraj powinien stosować się do wyroków i podlegać takiemu samemu prawu. No ale nie oszukujmy się- mogę tyle samo, co każdy komentujący, czyli co najwyżej napisać sobie jakiś komentarz. Wiadomo, ktoś się zgodzi, a ktoś inny nie, ale świata w żaden sposób nie zmienię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O OsobliwaJa
+2 / 2

@Cammax Bardzo szybko wyciągasz daleko idące wnioski. Cóż chyba niewiele Ci w życiu wyszło, patrząc po Twoich pełnych jadu komentarzach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-4 / 4

@OsobliwaJa https://www.rp.pl/Kleski-zywiolowe/306269993-Strazacy-nie-jada-do-Czech-Nie-ma-zapotrzebowania.html
https://www.google.com/amp/s/www.rmf24.pl/fakty/polska/newsamp-tornado-w-czechach-polscy-strazacy-jednak-nie-pojada-pomoc,nId,5321654
https://www.google.com/amp/s/dorzeczy.pl/amp/189434/strazacy-z-polski-nie-beda-pomagac-czechom.html
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/polscy-strażacy-jednak-nie-pomogą-czechom-podano-powód/ar-AALtIEm?li=BBr5CAq

Żeby nie było, że wklejam informacje wygodne dla siebie, to masz informacje z różnych mediów. Czechom też odmanwiamy pomocy. Choć ciekawe, jak to uzasadnią. Może Turowem. Bo z przyczyn historycznych, to Czesi mogą nam czegoś odmówić, ale nie my im.

Masz oczywiście prawo sądzić inaczej, ale ja wstydzę się tego, że nawet w takiej sytuacji odmawiamy pomocy. Rozumiem konflikty polityczne, ale zobacz co u nas się dzieje. Nawet nie tylko teraz. Co roku są u nas powodzie (zależy w którym regionie Polski ktoś mieszka). Wyobraź sobie, że nam ktoś odmawia pomocy ze względu na postępowanie naszego rządu. I co wtedy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jaskierrro
+2 / 2

@Cammax W którym miejscu odmawiamy im pomoc? Serio pytam. W tym samym artykule który wysyłasz jest napisane że odmówili pomocy bo dają sobie rade.

Polski rząd zadeklarował wsparcie dla Czechów. Piotr Muller informował w piątek na Twitterze o decyzji premiera Morawieckiego w tej sprawie.

"Premier @MorawieckiM podjął decyzję o wysłaniu jednostek @KGPSP @MSWiA_GOV_PL do Czech. Nasi strażacy pomogą przy usuwaniu skutków katastrofalnego w skutkach tornada. W takich chwilach jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych sąsiadów" – napisał rzecznik rządu.

Jak okazało się jednak, czeskie władze uznały, że opanują sytuację swoimi siłami. Reporter Polsat News Krzysztof Bąk ustalił, że grupa ratowników, która miała udać się na tereny poszkodowane przez wichurę, nie wyruszy na Morawy.

– Nie było potwierdzonego zapotrzebowania na pomoc. Najprawdopodobniej strona czeska uznała, że siły i środki na miejscu są wystarczające do prowadzenia działań – powiedział brygadier Krzysztof Batorski, rzecznik Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.

Polskie służby były gotowe do wysłania do Czech 69 strażaków wraz z prawie 20 samochodami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O OsobliwaJa
+2 / 2

@Cammax Umiesz czytać ze zrozumieniem, czy ta nienawiść do rządu, czy nawet ludzi pozbawiła Cię tej umiejętności? Czarno na białym jest napisane, że to Czesi odmówili pomocy, gdyż dają sobie sami radę. Tylko i wyłącznie dlatego nasi strażacy tam nie jadą.

A ja się wstydzę, że w ludziach coraz częściej nienawiść zasłania rozum.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 czerwca 2021 o 22:31

O OrnitologEmil
+8 / 12

Coś Ci się popedrolilo z tej nienawiści. Skąd bierzesz takie popieprzone teorie? Szwedzi witali i żegnali polskich strażaków wzdłuż całej trasy przejazdu.
Masz wybaczone, bo jesteś tylko ofiarą wiary w chlopozycje jako zbawców narodu.
Co drugie słowo w gębie PiS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tanatos
+3 / 3

Ja też nie lubię Niemców (Nie personalnie tylko przemysłowo). Przez 2 lata prowadziłem działalność gospodarczą (obróbka CNC) i wiem jakie zagrywki mieli, żeby tylko zbić ceny. Po kilku razach, kiedy musiałem sprzedać towar po kosztach produkcyjnych powiedzialem pośrednikowi żeby się p....ili.
Gdy rozmawiałem z zaprzyjaźnionymi firmami, okazało się że z niektórymi to nawet na udry szli i potrafili wejść na drogę sądową. A gdy któryś się zgodził to nagle chcieli rozmawiać i że łaskawie mogą przyjąć wyprodukowane detale. Oczywiście po kosztach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawi10
+2 / 8

Co za troll

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Niktobcy
+5 / 5

nie wiem ale w TeVałPe rano mówili że dzisiaj odjeżdża do Czech 50 paru strażaków... i kto tu tera kłamie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jaskierrro
+7 / 7

Propos Szwecji
https://www.youtube.com/watch?v=IwAK5qG57js
Propos Czech:
Z pomocą do Czech ruszą polscy strażacy, o czym poinformował na Twitterze rzecznik rządu Piotr Mueller. "Premier Mateusz Morawiecki podjął decyzję o wysłaniu jednostek Komendy Głównej PSP i MSWiA do Czech" - czytamy we wpisie.
Po za tym nam też się oberwało podczas tych burz. Co prawda nie na tak wielką skale ale jednak. Dopiero by było gdybyśmy wysłali strażaków do Czech, a na drugi dzień sami potrzebowali pomocy.
https://www.youtube.com/watch?v=KpPlRkzxpAA
Twoje demoty i wypowiedzi są tak przesiąknięte nienawiścią i hejtem że aż mdli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zuku97
+2 / 2

Raczej wymysł

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michasur
+2 / 4

Odpowiedz Komentuj obrazkiem