Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
118 134
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M MoroCFC
-1 / 37

uwaga ustawka!!! teraz mają pretekst do walki z ludźmi, którzy się nie chcą szprycować i żeby ich wrzucić do jednego wora z płaską ziemią i innymi spiskami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
-5 / 13

@MoroCFC
Kilka godzin wcześniej wywieziono z tego punktu jakąś kobietę w karetce pogotowia. Mogła to być reakcja na to zdarzenie.
Z drugiej strony minister N. już ogłosił że to zamach terrorystyczny, więc możesz mieć rację że ustawka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MoroCFC
-3 / 13

@LowcaKomedii czytaj ze zrozumieniem albo dołącz do grupy ministra N już dziś. takich tam szukaja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar efek
+1 / 27

Sprawcy nieznani ale wiadomo że to antyszczepy i trzeba ścigać każdego kto zadaje pytania.
Coraz bliżej OSTATECZNEGO ROZWIĄZANIA kwestii niezaszczepionych.
Dziadzia Goebbels byłby dumny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wichniak2
+2 / 8

@efek No nie, nikt tu nie wspomniał o antyszczepionkowcach (kimkolwiek są) tylko Ty. Przecież stoi wyraźnie "Nieznany sprawca". Nie rozsiewaj fake newsów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J januszkochanowski
0 / 8

A może to tacy jak tu którzy mają wyprane mózgi i podążają jak stado baranów na rzeź,robiąc takie prowokacje by walczyć z normalnymi ludźmi którzy myślą racjonalnie ale dla ciebie to jest obce bo widząc po twoich wpisach juz oddawna zabronili myśleć albo płacą Ci za takie wpisy bo jedynie co potrafisz to obrażanie ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
-2 / 6

@wichniak2 czyżbyś przeoczył pieniacza @LowcaKomedii który od razu wyskoczył tu że swoim ujadaniem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wichniak2
+1 / 5

@7th_Heaven Przeoczyłem albo wtedy jeszcze go tu nie było. Staram się prowadzić spokojny tryb życia i dodatkowe stresy jak @LowcaKomedii nie są mi potrzebne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
-1 / 7

@LowcaKomedii nikt tu nie protestuje przeciwko szczepionkom tylko przeciwko takim bezmózgim aparatczykom jak ty, którzy chcieliby je wszystkim ludziom wstrzykiwać bez potrzeby. Powinieneś się leczyć bo to wygląda na klasyczną manię. Strach pomyśleć co będzie jak usłyszysz w mediach że płukanie odbytnicy spirytusem chroni przed roznoszeniem bakterii e-coli :) widzę cię z rurką dobierającego się przypadkowym ludziom do dupy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar efek
-1 / 1

@wichniak2 jak cie to nie przerośnie, to sprawdź tagi i przeczytaj artykuł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ellaella87
-1 / 5

@efek Skąd ta pewność? A może to ktoś, kto nie dostał głównej nagrody w loterii, a właśnie dlatego się zaszczepił?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
-3 / 5

@LowcaKomedii co to za ułomne słowo "szurianna"? Gimnazjum zlikwidowano ale ty mentalnie nadal w nim tkwisz, masakra człowieku.

Co do moich opowieści wszystkie są w 100 procentach prawdziwe i nie wiem w czym ty widzisz problem z koleżanką pielęgniarką (?) Dla ścisłości było tam 500 a nie 300 łóżek i nie chodziło o oddział tylko o całe skrzydło, na którym utworzono oddział covidowy liczący 200 łóżek i w tym celu zlikwidowano 500 (suma zapewne dwóch lub trzech oddziałów). Nie wiem czy 300 to jakaś specjalnie dużą liczba nawet na średniej wielkości szpital. Widziałeś kiedyś uniwersytecki szpital w Krakowie na Jakubowskiego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
-2 / 2

@LowcaKomedii swoją drogą jest takie powiedzenie że włamania najbardziej obawia się złodziej. To tak apropos twojego tropienia cudzych rzekomych kłamstw

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
-1 / 5

@LowcaKomedii świetny przykład z tymi barierkami. Dla kogoś kto widząc okno od razu obawia się że z niego wypadnie proponuje od razu kraty. To pewnie dla ciebie Amerykanie na opakowaniach kapsułek do prania piszą żeby ich nie połykać chociaż mam wątpliwości czy tobie wystarczy napisać...
Ja skakać nie zamierzam a nad sensem stawiania barierek najpierw się zastanowię. Np w oknach stałych są niepotrzebne. Wiem, nie ogarniasz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 sierpnia 2021 o 20:45

avatar efek
+1 / 3

@ellaella87 w artykule wyraźnie napisano o nasileniu ataków "antyszczepionkowców" i konieczności walki z ich niedopuszczalnymi działaniami. "Bo niestety obserwujemy eskalację niezwykle brutalnych i wręcz bandycki zachowań środowisk antyszczepionkowych - powiedział szef KGP."
Ot taka ciekawostka - sprawcy nieznani ale przecież wiadomo kto.
Jak to już ktoś napisał Reichstag już spłonął, teraz pora na kryształową noc.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
0 / 6

@efek w którymś z linków przytoczonych przez LowceKomedii wyczytałam, że któryś "atak" polegał na staniu obok i krzyczeniu że szczepiący są "zabójcami" i "potomkami dr Mengele". I takie linki jako dowód "ataku" przytacza koleś, który w każdym poście pluje na niezaszczepionych wyzywając ich od "szurów", "foliarzy", "głupców", "idiotów", "niebezpiecznych", "szkodliwych", w dodatku chce ich zamykać, karać i stosować wobec nich represje :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
-2 / 4

@LowcaKomedii lekcja dla ciebie:
Oddział zakaźny uniwersyteckiego szpitala w Krakowie przy ulicy Jakubowskiego który przyjmował pacjentów z covidem i na którym pracuje moja koleżanka mial jeszcze przed covidem najwięcej łóżek, bo choć może na to nie wpadłeś, oddziały zakaźne zawsze są największe, a wraz z utworzonym tam tymczasowym oddzialem covidowym, docelowo mogącym pomieścić 200 łóżek był jednym z największych w Polsce punktów pomocy covid.
Proponuję ci tam jechać i pogadać z kimś z pracowników, zapytać jakim kosztem odbywało się tam przyjmowanie covidowców. Moja znajoma powiedziała że dla 200 (czy tam 300?) łóżek trzeba likwidować 500 innych bo wymogi dla oddziałów covidowych, strefy dezynfekcyjne, oddzielne wejścia, wyjścia, śluzy, przebieralnie, itp wygenerowały takie potrzeby przestrzeni, w dodatku konieczne było oddelegowanie kadr. Jaki ma sens sprawdzanie czy nie przesacowała dokładnej ilości łóżek albo czy owych 200 łóżek powstało a 500 zniknęło? Tu chodzi o sens jej wypowiedzi, że kosztem walki z covidem dewastuje się służbę zdrowia jakby żadna inna choroba nie była już ważna. Ty oczywiście nie potrafisz rozmawiać o sensie, potrafisz tylko szczekać i szukać chooja do dupy, bo do istotnych rzeczy nie potrafisz się odnieść.

P.s po co miałam wybierać jakieś szpitale w Polsce zamiast tego, który znam, w którym się leczę i w którym pracuje (nawet nie jedna) znajoma mi osoba?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 sierpnia 2021 o 11:11

N Nighthawk7
0 / 12

Sanepid to się wcale nie dziwię, kolejna instytucja, której głównym zadaniem jest wyciąganie pieniędzy od ludzi. Tylko co mu był winny punkt szczepień? Jak ktoś chce - niech się szczepi, jak nie chce - to nie. Ważne, żeby mieć wolny wybór.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+2 / 4

Jakie czasy, taki terroryzm. Jaki kraj, taki terrorysta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mrooki
+8 / 24

- Może to prowokacja?.
- Nie, nie, ty wszędzie wietrzysz spisek!
- Ale o 02:00 w nocy maseczkę trzeba było mieć na twarzy na ulicy, bo niebezpiecznie i zarażasz, ale w parku o 14:00 w niedzielę już maseczka z ryja, bo bezpiecznie i nie zarażasz? Więc może jednak prowokacja?
- Nie rozmawiam z tobą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 3 sierpnia 2021 o 3:43

A arturzysko7
-2 / 6

Metody Adolfa. On też stał za podpalenie reichstagu by zdyskreduyować innych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ellaella87
0 / 0

Nie każdy wygra hulajnogę niestety, ale wielu chce :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Ignus
-1 / 1

Może przy okazji w sanepidzie spalą się kary administracyjne dla gastronomi....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+3 / 5

Jaki kraj taki terroryzm...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar refael72
-1 / 1

Prowokacja. Podobnie jak w 1939 w Gliwicach. PiS uczy się od najlepszych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wiecejwolnosci
-2 / 2

Poniżej wklejam cytat użytkownika Insaner z portalu sadistic. Moim zdaniem wart uwagi:

"No to klasycznie przeanalizujmy co się stało. Program szczepień rozpoczął się w okolicach stycznia, od tego czasu niewiele się zmieniło. Zaszczepiło się poniżej 50% mieszkańców Polski i od wielu tygodni ten współczynnik praktycznie się nie zmienia co może dowodzić tego że rząd nie zrealizował swojego celu 75-80% wyszczepienia populacji. Dziwnym trafem od kilku tygodni mamy jakieś bardzo nagłaśniane sytuacje "ataków antyszczepionkowców" i to ogłaszane przez najwyższe władze w kraju.

Najpierw sytuacja w Grodzisku - 3 patusy darły ryje i szarpały się z ochroną obiektu. W międzyczasie policja spokojnie stała i nie interweniowała. Oczywiście filmik sami wrzucili do sieci (czy tam transmitowali live). Jeszcze tego samego dnia, niecałą godzinę później minister zdrowia miał już gotowe twityy opisujące "eskalację przemocy u osób niezaszczepionych", a film trafił do wszystkich stacji telewizyjnych i był wyświetlany w tzw. prime time, czyli w godzinach wieczornych aby jak najwiecej osób to zobaczyło oczywiście z komentarzem "patrzcie, to są antyszczepionkowcy! nie szczepicie się? jesteście tacy sami jak ta patologia!". Ile osób aresztowano? Podobno 2 i tutaj trudno potwierdzić te dane, ale ponoć chwilę po zatrzymaniu wypuścili. Mogę tylko przypuszczać, że zapłacili jakiejś recydywie aby zrobiła szum i jak ludzie przestali się interesować jej losami to wypuścili wolno.

Potem incydent na poziomie pokrzykiwania na ulicy w kierunku punktu szczepień, bez żadnych gróźb karalnych. Znowu - minister i media komentują taką sytuację tak jakby co najmniej ktoś bombę podłożył w trójmieście. Nic się nie stało, w mediach raban. We Francji i wielu innych krajach dochodziło do poważniejszych sytuacji, przez miasta przechodzą wielotysięczne protesty, płoną sklepy a nie ma aż takiej reakcji rządu jak w Polsce na to, że ktoś krzyczał do pracujących w punkcie szczepień ludzi "zabójcy!".

Dzisiaj najlepsza akcja . Już n-ta w przeciągu 2 tygodni, a przypominam że przecież przez ostatnie 8 miesięcy nic się nie działo dopóki procenty wyszczepień leciały w górę i rzad mógł się pochwalić przed UE ładnymi tabelkami i wykresami. Gość w maseczce (nie kominiarce) podpala w weekend, w nocy, w bezpiecznym momencie gdy wiadomo że nie było tam ani szczepionek ani personelu. Od samego rana premier już ma gotowe przemówienie na ten temat (a przypominam, że ci ludzie nie potrafią 3 zdań napisać i wszystko piszą im podwładni), minister zdrowia pokrzykuje w telewizji, że to atak nieszczepiących się na nasz kraj.
Policja jak na ogół potrafi nie udostępniać przez rok nagrań monitoringu z jakiegoś poważnego napadu czy też morderstwa lub zaginięcia tak tutaj... wrzuciła dobrej jakości materiał wideo w przeciągu KILKU GODZIN z pytaniem czy ktoś zna "podpalacza".

Według mnie najbardziej prawdopodobna opcja - te incydenty są ustawkami jak z lat PRLu gdzie też skłócano społeczeństwo i jako wrogów narodu przedstawiano np. tych co chcieli pracować prywatnie a nie państwowo (wiadomo - złodzieje, cwaniacy itd.). Wtedy można podejrzewać, że zapłacono za to jakiejś agencji PRowej, która w tej chwili organizuje takie prowokacje i próbuje mocno wzburzyć ludzi przeciwko tym, którzy nie chcą się szczepić. Nie zapominajmy, że jakieś 95% tych niezaszczepionych to nie sa żadni antyszczepionkowcy. Są to głównie osoby, które już przechorowały, nie są zainteresowane COVIDem bo przeszli go łagodnie, albo po prostu wolą zaczekać ze szczepionką i upewnić się że nie będzie jakichś niepożądanych odczynów poszczepiennych obserwując sytuację na świecie. Znakomita większość tych osób ma zrobiony komplet innych szczepień i nie ma zasadniczo z nimi problemów. Takimi akcjami próbuje się te osoby obrzydzić tym, którzy już się zaszczepili głównie po to, aby uzyskać większe przyzwolenie społeczne na np. niedopuszczanie niezaszczepionych na COVID do pracy, nie wpuszczanie ich do restauracji, kin, sklepów. Segregacja na całeg

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wiecejwolnosci
-2 / 2

Poniżej wklejam cytat użytkownika Insaner z portalu sadistic. Moim zdaniem wart uwagi:

"No to klasycznie przeanalizujmy co się stało. Program szczepień rozpoczął się w okolicach stycznia, od tego czasu niewiele się zmieniło. Zaszczepiło się poniżej 50% mieszkańców Polski i od wielu tygodni ten współczynnik praktycznie się nie zmienia co może dowodzić tego że rząd nie zrealizował swojego celu 75-80% wyszczepienia populacji. Dziwnym trafem od kilku tygodni mamy jakieś bardzo nagłaśniane sytuacje "ataków antyszczepionkowców" i to ogłaszane przez najwyższe władze w kraju.

Najpierw sytuacja w Grodzisku - 3 patusy darły ryje i szarpały się z ochroną obiektu. W międzyczasie policja spokojnie stała i nie interweniowała. Oczywiście filmik sami wrzucili do sieci (czy tam transmitowali live). Jeszcze tego samego dnia, niecałą godzinę później minister zdrowia miał już gotowe twityy opisujące "eskalację przemocy u osób niezaszczepionych", a film trafił do wszystkich stacji telewizyjnych i był wyświetlany w tzw. prime time, czyli w godzinach wieczornych aby jak najwiecej osób to zobaczyło oczywiście z komentarzem "patrzcie, to są antyszczepionkowcy! nie szczepicie się? jesteście tacy sami jak ta patologia!". Ile osób aresztowano? Podobno 2 i tutaj trudno potwierdzić te dane, ale ponoć chwilę po zatrzymaniu wypuścili. Mogę tylko przypuszczać, że zapłacili jakiejś recydywie aby zrobiła szum i jak ludzie przestali się interesować jej losami to wypuścili wolno.

Potem incydent na poziomie pokrzykiwania na ulicy w kierunku punktu szczepień, bez żadnych gróźb karalnych. Znowu - minister i media komentują taką sytuację tak jakby co najmniej ktoś bombę podłożył w trójmieście. Nic się nie stało, w mediach raban. We Francji i wielu innych krajach dochodziło do poważniejszych sytuacji, przez miasta przechodzą wielotysięczne protesty, płoną sklepy a nie ma aż takiej reakcji rządu jak w Polsce na to, że ktoś krzyczał do pracujących w punkcie szczepień ludzi "zabójcy!".

Dzisiaj najlepsza akcja . Już n-ta w przeciągu 2 tygodni, a przypominam że przecież przez ostatnie 8 miesięcy nic się nie działo dopóki procenty wyszczepień leciały w górę i rzad mógł się pochwalić przed UE ładnymi tabelkami i wykresami. Gość w maseczce (nie kominiarce) podpala w weekend, w nocy, w bezpiecznym momencie gdy wiadomo że nie było tam ani szczepionek ani personelu. Od samego rana premier już ma gotowe przemówienie na ten temat (a przypominam, że ci ludzie nie potrafią 3 zdań napisać i wszystko piszą im podwładni), minister zdrowia pokrzykuje w telewizji, że to atak nieszczepiących się na nasz kraj.
Policja jak na ogół potrafi nie udostępniać przez rok nagrań monitoringu z jakiegoś poważnego napadu czy też morderstwa lub zaginięcia tak tutaj... wrzuciła dobrej jakości materiał wideo w przeciągu KILKU GODZIN z pytaniem czy ktoś zna "podpalacza".

Według mnie najbardziej prawdopodobna opcja - te incydenty są ustawkami jak z lat PRLu gdzie też skłócano społeczeństwo i jako wrogów narodu przedstawiano np. tych co chcieli pracować prywatnie a nie państwowo (wiadomo - złodzieje, cwaniacy itd.). Wtedy można podejrzewać, że zapłacono za to jakiejś agencji PRowej, która w tej chwili organizuje takie prowokacje i próbuje mocno wzburzyć ludzi przeciwko tym, którzy nie chcą się szczepić. Nie zapominajmy, że jakieś 95% tych niezaszczepionych to nie sa żadni antyszczepionkowcy. Są to głównie osoby, które już przechorowały, nie są zainteresowane COVIDem bo przeszli go łagodnie, albo po prostu wolą zaczekać ze szczepionką i upewnić się że nie będzie jakichś niepożądanych odczynów poszczepiennych obserwując sytuację na świecie. Znakomita większość tych osób ma zrobiony komplet innych szczepień i nie ma zasadniczo z nimi problemów. Takimi akcjami próbuje się te osoby obrzydzić tym, którzy już się zaszczepili głównie po to, aby uzyskać większe przyzwolenie społeczne na np. niedopuszczanie niezaszczepionych na COVID do pracy, nie wpuszczanie ich do restauracji, kin, sklepów. Segregacja na całeg

Odpowiedz Komentuj obrazkiem