Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
268 320
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar JohnLilly
-2 / 24

Lekarze nie są winni temu, że niektórzy ludzie byli nadgorliwi i zakładali maseczki nawet wtedy kiedy nie było to wymagane. Już tak zejdźcie z tych lekarzy, zacznijcie słuchać tego co dokładnie mówią zanim zaczniecie po nich jechać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+7 / 13

@JohnLilly każdy ma swój, problem w tym, że nie każdy go używa we właściwy sposób;)
Samo środowisko w temacie było podzielone więc stosowanie takiej retoryki jak w democie jest niczym innym jak demagogią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-1 / 5

ale tu wychodzi debilizm na wielu plaszczyznach bo nawet jakby chcieli dziecko chronic maseczka to lepiej caly wozek okrecic pielucha tetrowa. Efekt ten sam a nawet lepszy i dzieciakowi lzej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PMY
+2 / 14

@Mandy25 Rozumiem, że jakimś cudem udało Ci się skończyć zawodówkę, bo to zmusza do myślenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mandy25
+1 / 7

Skończyłam właśnie lekarski, stąd refleksje z pierwszej ręki ;D. Pierwszy rok to takie pranie mózgu i przemęczenie pamięciową nauką, że potem już nie ma się siły na jakieś intelektualne fanaberie. A co do autorytetów, profesorów itp, to po poznaniu wielu z nich, wysłuchaniu sponsorowanych wykładów, na których mówili zupełnie co innego niż prywatnie - straciłam naiwną wiarę w "autorytety naukowe ". Plus pamiętajcie o statystyce - mało osób ją rozumie, wyniki można przedstawić tak, żeby osiągnąć zamierzony cel.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E epuzer
+1 / 11

Lamp79 - pytasz czy się zgadzamy - odpowiadam tylko za siebie bo "ja" jestem jeden i niestety odpowiedź zachowam dla siebie, bliskich i znajomych... bo raczej nie wypada używać tu publicznie słów powszechnie uznawanych za obelżywe.
A Tobie serdecznie życzę dużo zdrowia i szczęścia abyś nie trafił w "ohydne, zwietrzałe, pełne srebrników " ręce tych o których przygotowałeś Demotywator

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+4 / 20

Nie. Wiedza i kompetencje lekarzy oraz sytuacja epidemiologiczna na świecie stoi wyżej niż urojenia antyszczepów i antycovidowców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+4 / 6

@refael72
Jeśli piszesz o używanej przez nas soli kuchennej NaCl, to masz racje. Natomiast sól używana przez ubogich ludzi w Palestynie pozyskiwana jest przez odparowywanie wody z Morza Martwego. W kilogramie takiej soli występuje
Bromki: 1,95 g
Żelazo: 0,055 g
Potas: 118,48 g
Wapń: 1,23 g
Magnez: 79,93 g
Mangan: 0,004 g
Sód: 59,73 g
Sól amonowa: 0,034 g
Siarczany: 0,59 g
Siarczyny: 0,01 g
Fluorki: 0,093 g
Chlorki: 412,7 g
Pod wpływem światła oraz wilgoci zawartej w powietrzu, mieszania ta zmienia swe walory smakowe i po pewnym czasie nie nadaje się do spożycia. Ot i cała "biblijna" tajemnica, doskonale znana zarówno chemikom jak i kucharzom Lewantu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lamp79
-2 / 4

@BOFH Twoja uwaga, że jeśli komuś się społeczeństwo nie podoba powinien kupić sobie wyspę lub się odgrodzić jest właśnie na poziomie dwunastolatka.
Było już kiedyś w Europie takie społeczeństwo, które miało swoich ekspertów z dużą wiedzą, którzy dla społecznego bezpieczeństwa usuwała Żydów i niepełnosprawnych. Do wyboru miałeś akceptację tego faktu i bierne lub czynne uczestnictwo w procederze albo sprzeciw i emigracja lub obóz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lamp79
-3 / 3

@BOFH gdzie w mojej wypowiedzi doszukałeś się stwierdzenia, że to społeczeństwo powinno się dostosować do niego?
Twoim problem jest zbyt szybka błędna interpretacja czyjiś słów i wnioski o dziecinnym podejściu lub niedouczenia.
To społeczeństwo i jego bierność pozwoliła rozwinąć się nazizmowi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lamp79
-2 / 2

@BOFH dochodzimy do sedna sprawy... było zastraszone.
Jeśli chodzi o pandemiczną głupawkę myślę, że zastraszonych jest ok 50% społeczeństwa i robi się wszystko aby ta liczba rosła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem