Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
91 110
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N nielubiepisu
+12 / 16

ci sami twierdzili że pod rządami PO Polska jest w ruinie- ktoś czuje się wydymany ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
+6 / 6

@Tibr ale bierzesz poprawkę że musisz mówić do wyborcy pisu , który jest bombardowany tym że za PO Polska była w ruinie, że wielu żyje czystą nienawiścia do PO i nic do nich nie dociera i wielu uważa że nie ma problemów bo "dajo",a żeby rzucac argumentami musisz mówić ze zabierasz koryto i twoje % leca na łeb na szyję, a chodzi o przejęcie władzy a nie dawanie wody na młyn pis-u

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-1 / 1

@nielubiepisu a ty bierzesz poprawkę, że oczywiste jest, że twardego elektoratu nie przekonasz w ogóle i dyskusja z nim na argumenty zawsze skoczy się na tym, że oni spełniają obietnice wyborcze i dają. Gra toczy się o tych którzy oczekują zmiany, a PI (w związku, że nie mają krótkiej pamięci) nie stanowi dla nich alternatywy. Często powoduje to, że ci ludzie w ogóle nie głosują.samo wq....nie na nie wystarczy by ich przekonać trzeba czegoś więcej. Dla mnie ktoś kto tak to ujmuje raczej działa na pożytek PiS niż przeciw. Sprowadzanie wsztkiego do koryta + jest dalej błędem, patrz wyżej ci niezdecydowani nie jest to dla nich argument przeważający za PiS, a wręcz czasem przeważający w drugą stronę. To ci ludzie zadecydują w przyszłych wyborach, o nich toczy się gra, czego widać minusującynie nie do końca rozumieją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
+1 / 1

@Tibr pis doszedł do władzy na kłamstwie, rządy PO nie były różowe, ale nie "Polska w ruinie" więc pytam, kto jest odważny i czuje się wydymany bo uwierzył pisdusiom , za PO budowali drogi, wały przeciwpowodziowe, pis rozdaje kase niewiele budując w Polsce

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 sierpnia 2021 o 6:09

avatar y0u
+7 / 7

lepsza jakość polityki to była, jak za pierwszym razem naród zmienił pieluchę, o przepraszam, partie u władzy. Teraz ta pielucha po 2 czy 3 kadencjach (tak, do tego stopnia interesuję się polityką, że tego jednego nie wiem, chociaż nie wiem czy mogłoby, to coś zmienić) już na stałe zmieniła kolor na ciemny brąz i cuchnie niemiłosiernie, także należałoby ją wymienić, a że, po pierwsze, niektórym ich rządy odpowiadają i po drugie ludzie nie myślą o skutkach długofalowych ich decyzji, to jest co jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wwer
+4 / 4

Kto wierzy politykom ten sam sobie szkodzi.
Każdy obiecuje nową jakość polityki, a kończy się jak zwykle - coraz głębszym zanurzaniem ryja w żłobie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+2 / 2

Bardziej śmieszne? Czy bardziej smutne?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Medur
0 / 0

Gościu, sklejasz tylko jakieś nagłówki oderwane od tekstu tuż pod nimi xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
0 / 0

Samiście tego chcieli. Wpuściliście świnie do domu, a teraz dziwicie się, że Wam napaskudziły na dywan. Głosowaliście na nich. W ostatnich wyborach PAD poparło 20 mln wyborców. No wiec o co płacz. Za swoje decyzje trzeba odpowiadać, a nie miałczeć, że się Wam źle dzieje, jak sami tego chcieliście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem