Komentarze

Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Cammax
+2 / 6

Dziś akurat nie było tak źle. Gorsze babole wpuszczał na Euro. Ten gol to zawaliła cała obrona. Co z tego, że Kane był daleko?

U nas cała obrona jest... (nie powiem jaka), choć lepiej im idzie w meczach z mocniejszymi rywalami (Hiszpania, Anglia). Jeśli chcemy wygrywać, to nad obroną musimy poważnie popracować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+1 / 1

@Cammax wczoraj nie bylo zle? Anglia 2 strzaly na bramke w kierunku bramki z czego 1 to gol. Jakby tam byla taka kanonada jak w meczu Polska - San Marino na bramke San Marino to wynik to byloby z 5 do 0.

P Pakaa
+1 / 1

@Xar Zadaniem obrony było nie dopuścić do sytuacji strzeleckich, i jak sam piszesz mogli oddać tylko 2 strzały, w kierunku bramki, co świadczy o skuteczności obrony.

0 / 0

@Xar to zasługa obrony, która dotychczas zawalała nam większość meczów. Z taką obroną. to nawet najlepszy bramkarz byłby bezradny. Całe szczęście, że nie robiliśmy "obrony Częstochowy", tylko utrzymywaliśmy piłkę z dala od bramki, bo serio byłoby co najmniej 5:0.

Lepiej nam poszła pierwsza połowa. A w porównaniu do poprzednich meczów to śmiało można mówić o dobrej grze.

avatar wichniak2
+1 / 3

Ojciec nie pozwoli skrzywdzić synka.

J konto usunięte
0 / 2

Przy tym strzale akurat nie miał nic do powiedzenia. Strzał silny, odchodzący, obrońca mu zasłaniał, więc to nie jest wina Szczęsnego. Kane potrafi wykorzystywać różne sytuacje, ale ta bramka była po prostu piękna i mówię to jako kibic, taki normalny. Ładnie strzelił, a nawet pięknie. Robert chciał powtórzyć akcję taką jak ze Szwecją bodajże, niestety nie udało się, ale brawa za próbę. Analizując grę naszej drużyny (oglądałem tylko drugą połowę) mogę stwierdzić, że zremisowali jedynie swoją determinacją i chyba jeszcze cudem, bo grali bardzo chaotycznie i chyba sami bardziej liczyli na łud szczęścia niż na własne umiejętności. Nowinką dla mnie jest to (ostatnio mało się interesuję piłką nożną), że grają młodzi i mało znani piłkarze, którzy w sumie dają radę nawet z anglikami, więc nadzieja jakaś jest. Może im brakuje po prostu pewności siebie? Kto wie?

P Pasqdnik82
+4 / 4

@JestemRolnik Pierwsza połowa była lepsza w wykonaniu Polaków, nie dopuszczali Anglików zbytnio do sytuacji sami mając kilka i całkiem fajnie to się oglądało... w obronie aż sam się zdziwiłem że było tak dobrze

avatar perskieoko
+3 / 3

Może i kiepsko broni, ale popatrzcie na tę fryzurę - za utrzymanie perfekcyjnego przedziałka w 90 minut meczu, należą mu się brawa.