Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
82 93
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G Goretex
0 / 4

A to nie jest po prostu standardowy hejt w wykonaniu kiboli ? Pytam, bo nie zauważyłem tam żadnych nawiązań do BLM

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P peghehe
+5 / 7

zaden ze mnie prawak ani lewek mam sporo czarnoskorych znajomych jak i ciapakow i zauwazam jak i sami potwierdzaja ze czarni sa najwiekszymi rasistami nastepni sa azjaciz hindusami i japoncami na czele a na szarym koncu bialy heteroseksualny czlowiek , ale przez tych jechany niewolnikow jak i holokaust to i czarni jak i zydki wykorzystuja to do o*ierdalania sie i dojenia systemu !!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 września 2021 o 19:13

avatar Cammax
0 / 2

A sami przed meczem ostrzegali przed przyjazdem do Polski... Nawet nie chcę wiedzieć, co angielscy "kibice" wypisywali pod zdjęciami naszych (patrząc na to, co robili oni na Euro, to są powody do tego typu obaw). Już wolę chyba komentarze Irańczyków (oni też posunęli się do wypisywania do rodzin siatkarzy), z których zazwyczaj jedyne co się rozumie, to emotki kup, środkowych palców i ewentualnie flagi.

Fakt, jesteśmy ostatnim narodem (lub jednym z ostatnich), który ma prawo wypominać komuś zachowanie kiboli, ale my przynajmniej nigdy nie świeciliśmy w nikogo laserami i nie oskarżaliśmy piłkarzy drużyny przeciwnej o rasizm. Ani nie rzucaliśmy w nikogo śmieciami (jak robili to węgierscy kibole). No i u nas chyba nie ma aż tak nawiedzonych ludzi żeby wypisywali do członków rodziny piłkarzy, czy jakichkolwiek sportowców.

Wracając na chwilę do zarzutów Anglików: najgorsze jest to, że wszędzie mamy taką opinię, że nijak się z nich nie oczyścimy. Jedyne co nam pozostaje, to wykazać, że angielscy kibole wcale nie są lepsi od naszych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem