Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
69 91
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
+5 / 5

"Ministerstwo Modlitwy i Przewodnictwa oraz Promocji Cnót i Zapobiegania Występkom". według Agencji Reutera.
Wychodzi na to, że u nas aby znać "fakty" trzeba zrobić kompilację wiadomości bo wszstkie podają w taki sposób jak im pasuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sfzgkkp
0 / 0

Żeby poznać pradlowe tłumaczenie trzeba zapytać Pradla.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+3 / 5

Wyślijmy tam PISowców i całą resztę fanatyków. Wiem, że to islamofoby (w prawdziwym znaczeniu, nie w takim, że ktoś skrytykuje jakiegoś taliba, czy innego oszołoma, to już jest islamofobem). Ale przynajmniej będą wspólnie z talibami "gruntować cnoty niewieście".
Jest też inna opcja. Jedni i drudzy fanatycy się nawzajem pozabijają.

Dziś Polska wcale nie jest lepsza. Jesteśmy totalitarnym katolibanem. Na razie aż tak nie widać tego, ale prawa zawsze zabiera się stopniowo.

Dlatego TVPIS (dez)Info nie podało prawidłowego tłumaczenia. Bo każdy po przeczytaniu pomyśli sobie: "o, Czarnek dostał nową fuchę? Czy może wsadzą tam kogoś innego? A nie, czekaj, to tylko Afganistan".

Zastanawia mnie jedno: czemu feministki (zwłaszcza skrajne) nie mają nic do powiedzenia jeżeli chodzi o kraje arabskie, ba nawet nie wypowiadają się za bardzo o tym, że Polska i Węgry stopniowo zabierają prawa kobietom, a politycy sprowadzają je do roli inkubatorów i kur domowych? Nadal nie jest u nas gorzej niż w Afganistanie, ale lepiej reagować od razu, zanim będzie za późno.
Za to w zachdniach i północnych krajach, gdzie kobiety mają już zupełnie taką samą pozycję jak mężczyźni domagają się już przywilejów (bo równouprawnienie już mają).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem