Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
68 73
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T tomkosz
+2 / 4

@Buka1976 generalnie wypisujesz tu bzdury i cie ignoruje, ale tym razem musze cos napisac. Myslalem ze to wiedza dostepna dla kazdego po podstawowce, zaskoczyles mnie, przyznaje. Pozwol ze cie oswiece: mamy XXI wiek i wojen nie wygrywa sie poborowym z kalachem, a zaawansowanymi, takze technologicznie, systemami bojowymi i specjalistami ktorzy je obsluguja. Armia piechoty z PRLu jest obecnie na polu walki warta mniej niz jeden nowoczesny samolot bojowy. Bolesnie przekonal sie o tym np Saddam Hussain, juz ponad 30 lat temu. Daje ci to do myslenia?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marucha79
+1 / 3

@tomkosz Jakaś pobieżna wiedza z tego zakresu nikomu by nie zaszkodziła, np. uzyskiwana w szkole średniej w ramach lekcji EDB czy WF, ale pomysł, by młodzi ludzie tracili na to kawałek życia zamiast zasilić rynek pracy jest rzeczywiście kretyński.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
0 / 4

@tomkosz Co do dzisiejszego pola walki to WP raczej nie ma racji bytu. Ale jakieś podstawowe szkolenie pi..dorurkom by się przydało. Jak to wszystko runie to raczej będzie z nimi słabo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
-1 / 3

@Dipol z mieczaka w rurkach wojsko mezczyzny nie zrobi. nie to pokolenie, nie te czasy, nie to wojsko. niestety

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
+7 / 7

A co PiS robi zgodnie z interesem Polski? Wojowanie z Rosją, gdzie straciliśmy gigantyczny rynek zbytu na nasze produkty, a na nasze miejsce weszły Niemcy, czy Francja? Sponsorowanie banderowskiej Ukrainie, która jak blokowała ekshumacje Polaków pomordowanych przez UPA na Wołyniu, tak blokuje? Co zrobiliśmy, gdy USA zrezygnowały z sankcji na Nord Stream 2? Nic, bo nasza polityka zagraniczna nie istnieje, robimy to, co każe Wielki Brat zza oceanu. A teraz pomyślcie, iż zamiast przez Bałtyk, ten gaz by szedł przez Polskę, ile byśmy braki kasy za jego tranzyt? Była taka propozycja Moskwy, kto sie na nią nie zgodził? PiS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CoGitare
0 / 2

@wojekwiesiek US jest hegemonem. Po kryzysie na Krymie wszyscy zmniejszyli export do Rosji, do tego sanacje i teraz czekamy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
0 / 0

@CoGitare Co... ? USA dostaje baty w każdej wojnie, cienko jak na "hegemona". Po powrocie Krymu do Rosji nikt nic nie zmniejszał, oprócz nas. Sprawdź, jakie firmy zajęły nasze miejsce, czekamy? My już nie mamy na co czekać, USA dogadało sie z Rosją, nic o tym nie słyszałeś?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jarekde
+3 / 3

jak patrze na niego to mi kartofle w piwnicy gniją

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+5 / 5

Będą kiedyś wisieć. Mam nadzieję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T thoren2
+9 / 9

Błaszczak to jest ciekawa postać. Ponoć wyjechał w latach 80-tych na dwa lata do ZSRR. Większość ludzi ma go za miękką faje, dupoliza kaczyńskiego(nie mam nic do tego pana, nawet szacunku). Mierny ale wierny. W normalnym kraju max urzędnik d/s kanalizacji w wiejskiej gminie. Ale. Z drugiej strony idealny materiał na kreta obcych służb. Każdy popuka się w czoło. Ten. A w życiu. Macierewicz prędzej. Otóż nie (jakby powiedział pan Tadeusz Sznuk). Idealny kret nie rzuca się w oczy. W świecie rzeczywistym Bondowie są wyławiani martwi. A towarzysz Błaszczak rozmontowuje nam Armię. Do przemyślenia Panowie Bracia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem