Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
121 140
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S sceptykiem_sie_urodzic
0 / 4

Trzeba myśleć o delegalizacji kościoła i sprzedaży majątków na odszkodowania.
Także majątki biskupów i duchownych muszą być podjęte konfiskacie analogicznie jak szefowie mafii których rodziny są szalenie bogate....

Niestety czeka nas trudny proces usunięcia Jana Pawła II z listy świętych .

Niezmiernie się cieszę że za jakiś czas nie będzie w moim mieście ulicy nazwanej od imienia największego obrońcy podefofilow w kościele.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
-2 / 2

@sceptykiem_sie_urodzic
"... Niestety czeka nas trudny proces usunięcia Jana Pawła II z listy świętych..." - jakich nas? Przecież nie należysz do kościoła i g.wno masz tu do powiedzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 listopada 2021 o 10:22

S sceptykiem_sie_urodzic
0 / 4

@bundes wstyd mi jako Polakowi że jeden z nas takim był okrutnikiem i obrońca pedofilów.
Mierzi mnie widok jego pomników gdzie tysiące ofiar są przez niego skrzywdzone bez zadośćuczynienia. Mam takie samo poczucie wstydu i zażenowania a nawet winy co Niemcy gdy mówi się o Adolfie Hitlerze. Widać Ty stoisz po stronie wielbienia tego człowieka ....

Wstyd mi że ta ziemia nasza polska ziemia wydała na świat tak nieodpowiedzialnego, nieudolnego małego człowieczka który nie potrafił tysiące dzieci uchronić od pedofilów. W tym kontekście jego miłość do dzieci nabiera całkowicie innego sensu.

Nie dla kościoła pedofilskiego w Polsce, nie dla religii w szkole (religia to nie nauka ksiądz to nie nauczyciel) nie dla Jana Pawła II i Dziwisza gdzie razem nie zrobili nic by uratować dzieci od gwałtów a ich oprawcow więc papież błogosławił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem