Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
62 91
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
+1 / 5

A co tu dużo mówić? Każdy doskonale wie co można powiedzieć pod adresem takich osób... I nie byłyby to słowa nadające się do publicznej publikacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+6 / 12

Akurat KK i środowiska w jakiś sposób z nim związane odwracanie kota ogonem mają opanowane do perfekcji, choć na szczęście ludzie stają się bardziej odporni na te głupotę wywodzącą się z tych środowisk, patrząc na ostatnie statystyki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
-3 / 3

Zarzut "odwracania kota ogonem" jest niemerytoryczny i świadczy o wyczerpaniu argumentów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Amon666
+1 / 1

No to może przedstawmy sprawę jasno, najbardziej zbrodnicza zorganizowana organizacja przestępcza która od dwóch tysięcy lat wykorzystuje naiwność ludzi i powołuje się na miłosierdzie i miłość bliźniego, a sama przez lata doprowadzała do mordów , prześladowań, tortur , pedofili, mordowania dzieci, ukrywania dowodów swoich zbrodni, współpracy z nazistami, mordowania uczonych i wielu innych, tylko by się bogacić i nie pozwolić ludziom a, przynajmniej opóźnić utratę wiary w z d**y wzięte historyjki które od zwykłej fantastyki różnią się tylko tym że mają więcej autorów a mimo to historia jest kiepska i nastawiona na nie klejąca się propagandę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P psibrat
0 / 8

nie CHRZEŚCIJANIE tylko KATOLICY. Zrozumcie różnice, ludzie piszący takie rzeczy. Przeczytajcie sobie dzieje apostolskie i tam zauważcie jak się zachowywali chrześcijanie i do jakich zachowań namawiali i czego nauczali. Poczytajcie listy Pawła, Piotra, Jana itp. to zaraza katolicka zachowywała się w fatalny sposób (i dalej to robi), zabijając więcej ludzi niż wszystkie inne wojny. ale oni tylko dla zmyłki nazywają się chrześcijanami, a nimi nie są.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MajorKaza
0 / 2

Nie żeby coś, ale na tym akurat portalu nie trudno przeczytać coś takiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 3

Niezmienna religia.. Zmienia się tyle że bardzo powoli.
W 1965 ustanowiono ze Maria nie zmarła a żywcem wstąpiła do nieba.. (to jest dogmat katolicyzmu) 1900 lat historii głoszenia innej tezy i nagle okazuje się że to nie prawda .. Pewnie musieli jakieś zdjęcia znaleźć .

Swoją drogą zastanawiam się jak to wyglądało. Maria gotuje obiad a tu nagle snop światła i słychac "panie Speok teleportacja proszę" i Maria się zdematerializowała. Czy lezy na łożu śmierci w jakieś chacie na bliskim wschodzie nagle drgawki światło w oczach , power i tekst w stylu "no to spadam stąd" i jebut wypruła przez sufit jak supermen łamiąc przy okazji głowa belkę krokwi .

Katolicy nawet nie zdają sobie sprawy w jakie bzdury wierzą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 grudnia 2021 o 17:58

avatar Cammax
0 / 2

Bo KK i Bąkiewicz to przybudówki rządu. W normalnym kraju ten oszalały z nienawiści nazista już dawno by siedział. U nas, gdy władza wróci w normalne ręce, to też będzie siedział. W jednej celi z Kaczyńskim, Morawieckim, Ziobrą itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skar2k19
+2 / 2

Polacy kiedyś pokonali krzyżaków ja się pytam czy aby na pewno ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
-3 / 3

Kolejny nie odróżniający katolicyzmu od chrześcijaństwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem