Komentarze

Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
C ciomak12
+4 / 4

@MaksParadys To jak karać boksera że uderzał za mocno i za szybko znokautował rywala. Od rzucania ręcznika i poddawania się jest druga strona. Od niego pełen profesjonalizm, że potraktował przeciwnika na poważnie i walczył z nim bez lekceważenia i jakby to były mistrzostwa świata. Nic innego nie możesz dać przeciwnikowi.

I to trener drużyny przeciwnej powinien dać walkowera, lub zawodnicy nie wyjść na boisko po danej kwarcie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
-2 / 4

@ciomak12
Napisałem wyraźnie: "przy założeniu, że miał takie uprawnienia, bo jeśli nie to nawet przy wyniku 200:0 nie byłaby to jego wina"

T Thevipervip
+12 / 12

Glupie i nie zgodne z przepisami. Jak dobrze szlo jego zawodnikom to nie mogl kazac im np. podkladac mecz by wygladalo na bardziej wyrownany. Bylo by to rowne ustawianu wyniku meczu za co na pewno nalezalo by sie zwolnienie.

F ferdek_kalafior
+3 / 5

Nie ma to jak niehonorowe zachowanie, aby uratować chrześcijański honor.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 grudnia 2021 o 10:59

Y yoyo2123
0 / 0

Fakt, że do tego dopuścił oznacza, że jest marnym trenerm i dlatego został zwolniony.
Po pierwsze tak wysoka wygrana, zawodnikom drużyny wygranej nie daje absolutnie nic, łatwie zwycięstwo nie rozwija, może wręcz zaszkodzić.
Po drugie, w takiej sytuacji należy utrudnić zadanie swojej drużynie na przykład poprzez zgode na dodatkowego zawodnika u przeciwnika lub jeśli nie ma takiej możliwości to wycofanie swojego zawodnika.
Po trzecie, można wtedy przećwiczyć inne warianty lub dać pograć słabszym zawodnikom ze swojej drużyny.
Po czwarte można dać też zadania zawodnikom typu, rzucamy tylko za 3 jak trzeba poćwiczyć dalekie rzuty albo rzucamy z konkretnej strefy.

Śrubowanie wyników jest akceptowalne i wymagane na zawodowym poziomie, gdzie ma to znaczenie. Na etapie szkoleniowym tego typu wyniki świadczą o słabym trenerze

K konto usunięte
+1 / 3

Ja tutaj nie widzę nić "chrześcijańskiego". Nie przypominam sobie takiej maksymy z Biblii. To typowo lewicowe podejście.

C ciomak12
+2 / 2

Co będzie dalej? Dyskwalifikacja za zbytnią przewagę? Jak bokser znokautuje kogoś w pierwszych 30 sekundach to przegrywa walkowerem, a jak wyprowadzi za dużo ciosów to odejmie mu się punkty. I taki messi co dostał złotą piłkę powinien w każdym meczu grać z żółtą kartką oraz ze związanymi z tyłu rękami bo jest wyraźnie lepszy od innych zawodników...

Od tego jest trener drużyny przeciwnej by przerwać walkę kiedy sytuacja jest beznadziejna. I tak samo koszykarze powinni po prostu nie wyjść po danej kwarcie albo ich trener przerwać mecz.

A co miał zrobić trener wygrywającej przeciwny. Grać jednego mniej? Kazać się podkładać? Kazać udawać, że nie umieją grać? Kazać grać tylko jedną ręką? To by było dopiero upokorzenie. Ja bym temu trenerowi dał nagrodę. Bo potraktował drużynę przeciwną z całkowitą powagą bez żadnej taryfy ulgowej.