Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
134 155
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G georgefsh26
+1 / 1

Dlatego właśnie PIS i KK robią wszystko aby ludzi wpędzić w biedę i dać im jak najgorsze wykształcenie. Wtedy w Polsce podobnie jak w innych biednych i zacofanych krajach kościoły się zapełnią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+4 / 10

Może wprowadzić obowiązkowe sakramenty dla niektórych grup społecznych?
I paszporty religijne. Ważne na 1 miesiąc. Boostery dostępne w formie opłatka po uprzedniej dezynfekcji duszy w konfesjonale.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PMY
+2 / 4

@Zima223 Jasne, 0,7% chrześcijan. W liczbach bezwzględnych robi to oczywiście wrażenie. A poza tym prawie 70% chrześcijan w Chinach to protestanci a nie katolicy. A to drobna różnica.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar swietyczlowiek
+6 / 8

Religia coraz droższa, a rozrywka coraz tańsza :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F falsen
+3 / 7

spoko, kasa póki co się zgadza, bo covid pogrzeby napędza, a kk najwięcej kasy ciągnie z matołków na organizację wokółsakramentalnych szopek za "co łaska" hehe. Dlatego w kościołach nie patrzą na restrykcje, tylko dociskają stare baby do maksa, byle więcej się zaraziło i przekręciło, bo to oznacza drogie pogrzeby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
-1 / 1

Odwrót młodzieży od religii na pewno powstrzyma obowiązkowa religia, którą mocno forsuje katotalib czarnek.
Nie bez znaczenia też będzie utrudnianie śledztw w sprawie księży pedofilów na wszystkich szczeblach od parafii po Watykan i osobiście Franciszka (vide raport francuski pozostawiony bez echa).
Kościół jest podobny do... PO. Ani w jednej, ani w drugiej organizacji nikomu nie chce się nic robić, aby zmienić istniejący stan rzeczy. Okopali się na swoich pozycjach i są z siebie bardzo zadowoleni. Jedni straszą karą boską, drudzy pisem:) Szkoda słów!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem