Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
175 186
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T konto usunięte
+9 / 15

Trudno się ze Środą nie zgodzić. Hołownia to bardzo podejrzany typ, głównie ze względu na głębokie związki z kościołem katolickim. Taki uśpiony agent, który pod dojściu do władzy będzie jeszcze bardziej ortodoksyjny niż duda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+5 / 7

Dla mnie to są "ludzie wydmuszki", czyli faceci którzy dobrze wyglądają w garniturach. Podobnie jak chmary telewizyjnych czy YT-bowych "celebrytów" - ludzi znanych z tego, że są znani. Ładnie "toto" gada pod publiczkę... z napisanej wcześniej karteczki. Poglądy akurat takie, jakie wyjdą z badań ekspertów. Atrakcyjnie wygląda, stąd np. duża szansa zdobycia dużej liczby głosów kobiet. Jednak polityka to nie jest rewia mody - czasami bywa twarda. Do gospodarki również trzeba mieć pojęcie i stąpać twardo po ziemi. Wtedy wypucowani chłoptasie są całkowicie bezradni. Tyle, że do stołka stoi długa kolejka pucusiów.
Przypatrzcie się dobrze działaniom np. Makrona, A. D., Rysia Petru, osobnika jw., Premiera Kanady... i wielu wielu innych. Jak to gdzieś zasłyszałem określenie: człowiek-farmazon.
Dopiero jak się sytuacja sp***li na maxa, wtedy zaczyna się lament typu: Piłsudski, gdzie jesteś? Ratuj!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 lutego 2022 o 10:21

avatar Antykaczka
+1 / 3

Już pomijając, że Hołownia to śmiech na sali...
Ktoś kiedyś widział na własne oczy ten wojujący patriarchat?
Czym to się objawia?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem