Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
258 273
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar asf17
+2 / 20

Po raz pierwszy widzę że Korwin został zaorany przez feministkę. Czas na emeryturę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Ochrety
+1 / 1

@kikurenty A jaka część tych kobiet uważa się za feministki?

Jeśli to feministki popierają obowiązkową służbę wojskową mężczyzn i tylko mężczyzn, to faktycznie rozmijają się z ideą równouprawnienia. Jeśli natomiast popierają ten obowiązek kobiety nie będące za równouprawnieniem, to nie ma tu niekonsekwencji.

Ciekawe, czy ktoś prowadził takie badania poglądów...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
0 / 24

w sumie to ciekawostka: feministki tak chetnie wklejaly zdjecia kobiet w mundurze oraz niepotwierdzone "statystyki" dotyczace tego ile to kobiet jest niby w armii ukrainskiej, a jakos wciaz nie widac i nie slychac o osiagnieciach i ofiarach kobitek w dzialaniach wojennych. A tekst powyzej Mai to jakas paranoja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 kwietnia 2022 o 17:27

A Andrzej70
+3 / 9

@tomkosz w Buczy na ulicy dworcowej ogień na te wozy naprowadzalła kobieta. Na ukrainskich filmikach widziałem jak kobieta była operatorem wyrzutni ppk i niszczyła rosyjską.w niewoli u rosjan jest ok1700 żołnierzy i samorządowców w tym ok 500 kobiet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
0 / 12

@Andrzej70 kobiety w niewoli sa brane z frontu czy z ulicy, do chorych zabaw? no i jak juz wrzucasz takie rewelacje, wypadaloby podac zrodlo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Andrzej70
+1 / 5

@tomkosz o jakich rewelacjach mowisz? skorzystaj z google, wypowiedź wicepremier Ukrainy Iryny Wereszczuk podawały różne media w Polsce od TVN, przez onet, wp, rzeczpospolita, Dorzeczy, aż do TVPis.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+6 / 12

W sumie, jak normalnie nie zgadzam się z feministkami, to tutaj muszę dać +. Zmuszanie ludzi by zabijali innych w ramach walki o kasę i wpływy to paranoja. Ale pamiętajmy, że w wojsku służą tez kobiety. Są i takie na wysokich stanowiskach. One też pracują w tym morderczym aparacie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+3 / 5

To jest prawda. Nie rozumiem i nie akceptuję tego, że człowiek jest do czegoś zobowiązany z mocy prawa tylko ze względu na płeć.

Uczciwa byłaby kwalifikacja wojskowa dla wszystkich, bez segregacji płciowej, plus służba ochotnicza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar odie
-1 / 3

Nie za bardzo rozumiem co ta pani chciała przekazać. Czy obowiązkowa służba wojskowa według niej nie powinna mieć miejsca, a jak nas wróg zaatakuje to gdzieś się odwołamy bo on łamie prawa człowieka i wtedy przestanie nas atakować?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
0 / 0

E no zaraz. Czyli nakładanie sankcji obejmujących "influenserki" (czy jak się ta choroba nazywa) jest jednak niesprawiedliwością? Do tej pory mowa była o tym, że całe społeczeństwo rosyjskie jest winne, a tu się okazuje, że to opresja mężczyzn na mężczyznach. Czyli sankcje powinny być zróżnicowane, skoro pół społeczeństwa jest winne, a drugie pół (kobiety) są ofiarami?
Czy jednak uznajemy, że obie płcie dokonały wyboru wspólnego reprezentanta.
Jakoś jak są badania opinii publicznej to "starsi ludzie" oraz kobiety są za przywróceniem obowiązkowej służby wojskowej. Generalnie w tych sondażach różnice między mężczyznami, a kobietami są bardzo mocno widoczne. Co za tym idzie, gdyby sejm miał rozpatrywać obowiązkową służbę wojskową to podejmie ją na podstawie reprezentacji obu płci. Dlatego jeżeli ktoś chce "zrzucić" winę za obowiązkową służbę wojskową na mężczyzn to musiałby uznać powstanie "reprezentacji mężczyzn" w sejmie, czyli oddzielne wybory tylko wśród mężczyzn i dopiera ta reprezentacja mogłaby podejmować decyzję o służbie wojskowej. Dodam, że układ sił w takiej opcji byłby inny, a jakby jeszcze do tego "odrzucić" ludzi starszych, którym służba nie grozi.... Baa! Tylko ta reprezentacja mogłaby wypowiedzieć wojnę, czyli musiałby powstać oddzielny.... urząd prezydenta. Straszne fikołki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
0 / 0

w stopniu spierd*lenia umysłowego Maja Sraśko smiako dorównuje Mikiemu. Ona wychodzi do klubów tylko po to żeby nie dac się zgwałcić, a Miki wierzy Putasowi. Nie wiem do końca kto jest. bardziej poj*bany ale chyba idą łeb w łeb.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
-1 / 1

wojny wymyślili faceci. instynkt przetrwania i odwieczna rywalizacja w toku ewolucji nie ma tu żadnego znaczenia. po prostu kilka milionów albo set tysięcy lat temu (trzeba by zapytać królowa odklejeńców Maję Sraśko) zebrali się wszyscy faceci i w jaskini albo na drzewie i wymyślili se wojne. se wymyślili normalnie. nieźle, nie? faceci wymyślili też samochody i autobusy, telefony i wogóle większość rzeczy z których wszyscy dziś korzystają. pierd*lnięte Nazi-feministki też.Już to widzę jak Sraśko pół godziny zastanawia się czy wziąć do ręki komórkę, przecież to kurła wynalazek tych szowinistycznych seksistowskich zboczonych gwałcicieli. Ja pierdziu, co tu robić. Feministki są tak samo odkejone jak Miki Korwin.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beserk
0 / 0

może i zaorała ale zrozumiała że bycie facetem ma swoje minusy
Parytety tam gdzie jest mi na rękę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem