Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
187 205
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
L Lagoon44
+2 / 14

Zrozum, że nie wszystkich Ukraina interesuje tak bardzo, jak ciebie. Na tym polega demokracja i wolny rynek. Pomoc nie jest przymusem, a jedynie dobrą wolą. I każde suwerenne państwo ma prawo tej pomocy udzielić, lub nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar GramDaniel
+3 / 5

Jaki mnie takie przytyki irytują toż to jest proste jest popyt, a więc jest i podaż
Jakby nie było chętnych by płacić im taki hajs to by tyle nie dostawali, ale skoro są osoby które chcą tyle płacić to dobrze dla nich.

Swoją drogą ja się na piłce nie znam, ale to nie tak że oni te miliony z podatków dostają co nie? To chyba od ich klubów, przychody z reklam, sponsorów itd co nie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lusja
0 / 6

No, czyz to nie zaebiste! Koles powinien dostac dwa razy tyle! Toz to SZTUKA jest. Ilu zwyklych, nie umiejacych tak kopac pileczki kolesi, musi narodzic sie i umrzec by na ten swiat przybyl jeden taki, ktory to potrafi! Eh! Takie z nas pajace. Kosmiczne place pilkarzy i innych "szalenie przydatnych spolecznie" ulubiencow tlumow sa zwyczajnie nieetyczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 maja 2022 o 21:51

avatar Xar
0 / 2

@Lusja kolejny socjalista ktory mysli ze wie najlepiej co jest etyczne a co nie?
WOLNY RYNEK!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
-2 / 2

Jak to!? Ku uciesze gawiedzi starannie wykosili boisko!????

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+2 / 2

Kij to kogo obchodzi. Taki ktoś mu zaoferował kontrakt, to taki ma. Jak cię to bardzo mierzi to nie oglądać meczy, może przy niższym zainteresowaniu tym sportem przestanie się klubom i ich sponsorom opłacać by takie sumy wydawać, choć wątpię by twój pojedynczy sprzeciw takie skutki wywołał, no ale przynajmniej nie interesując się piłką, nie będziesz znał zarobków piłkarzy, zatem czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal ;) jeśli natomiast żal ci Ukrainy że tak mało dostali, to masz chyba przecież jakiś majątek, możesz działać śmiało. Jak nie kasa to ręce masz zdrowe, pomóż w ten sposób

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Doombringerpl
+2 / 2

I pisze to gość, któremu żal d00pę ściska, że ten "piłkarz" nie dzieli się swoim zyskiem. Gdybym nie był pewien że Pinokio nie komentuje demotywatorów, to miałbym uzasadnione podejrzenia kim na prawdę jesteś. Kup sobie maść na ból czterech liter, albo pokaż, że umiesz zarobić tyle co ten "brzydki" piłkarz. A wtedy rób ze swoją kasą co chcesz. Możesz rozdawać jak tak bardzo cię to uszczęśliwi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
0 / 2

Czy ten jeden koles dostaje ta kase od rzadu, czy jednak zarabia na swojej rozpoznwalanosci i zarabia te pieniadze od klubu?
Pracownik nie dostal, a zapracowal - zapamietac bando socjalistow!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem