Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
89 91
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M miauras
-5 / 5

To sobie podstaw rok 1989 i przestań chrzanić... Najlepiej trzeci kwartał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+9 / 11

@miauras Ponad 50%. I przypominam Ci, że to był schyłek zadłużonego PRL.Dwa lata później było już 585%. Nie widzisz analogii? Równia pochyła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SalomonMowi
+4 / 10

Inteligentny inaczej elektorat PiSu jeszcze znacznie czytać wykres od tyłu, czyli: za dziesięć lat 3 tysiące będą warte dzisiejsze 10 tys. xD
A tak poważnie, to straszne jest to, że do inflacji ludzie się przyzwyczajają i w ogóle nie wiedzą z czym się wiąże jej wzrost. To tak jak przyzwyczailiśmy się do utraty wolności, też zabrali ją stopniowo..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M miauras
+4 / 4

Otóż właśnie, a ja żyję. Przypominać mi nie trzeba, kupowałem masło na ćwiartki wtedy. Mam nawet cały worek monet z tamtego czasu, ale żadna z nich nie jest numizmatem, niestety. Panika na razie jest zbędna. Masło kosztuje ok. 7zeta, ale w promocji można złapać za 5 - całe. Więc nie panikuj!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
-1 / 1

Posiadanie "poduszki finansowej" jest zakazane?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+1 / 1

Dlatego jak masz jakieś większe oszczędności, które chcesz zachować na czarną godzinę, być może nic z nimi nie robić przez całe lata, to lepiej za te pieniądze kupić złoto, srebro czy inne metale albo kamienie szlachetne. W przypadku inflacji nie stracą na wartości jak pieniądze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem