Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
123 140
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar TheAvatar322
+3 / 19

Było to wiadome już kilkanaście lat temu. Możecie mówić o środowisku Korwino-podobnym co chcecie, jednak nie można mu odmówić jednego - od początku trąbił, że rozdawnictwo, podnoszenie podatków i drukowanie pieniędzy prowadzi do katastrofy. I teraz nagle wiele oburzenie że jak to tak, paliwo po prawie 9 zł/l? Kto to widział takie rzeczy. A PiS i PO dalej w sondażach po 60-70%...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+1 / 9

@TheAvatar322 Olać gospodarkę, aborcja się liczy!
Demokracja dla wszystkich to idiotyzm...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pieti79
+4 / 8

@TheAvatar322 Tak zgadzam się. Niestety Korwin zamiast skupić się nad poszerzaniem grupy wolnościowców, rozwinięciem programu, to pierdyknął sobie wypowiedź, która raz obrażała kobiety, drugi raz niepełnosprawnch, trzeci raz jeszcze kogoś innego a przez to poparcie szorowało po dnie. Taki z niego polityk. Nie wiem jak Tobie, ale mi to pachnie sabotażem idei wolnościowych.

Skutkiem tego nie mamy partii wolnościowej z sensownym poparciem na arenie politycznej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TheAvatar322
+5 / 5

@pieti79 On jechał na skandalach. Tak jak Goebels przy Hitlerze. Tamten organizował wiece nazistowskie w środowiskach sobie przeciwnych, wychodziły bójki no i gazety pisały o nazistach. Korwin robił coś podobnego. 10-15 lat temu mało kto o nim wiedział z młodego pokolenia. Dlatego walił skandale i gromadził w ten sposób odbiorców. Część mówiła "ale kretyn" a część "Hmm trochę to ma sensu" i ci drudzy mogli zainteresować się nim na poważnie. Jednak obecnie kto miał o nim wiedzieć to już dawno wie, przez co kolejne skandale jedynie odejmują mu wyborców. Przy czym to nie są skandale na zasadzie "zabić wszystkich gejów". On mówi rzeczy pozornie skandaliczne, ale które zazwyczaj mają jakiś sens, gdyby się nad tym zastanowić. Nie wszystkie, ale jednak część tak.

Co by o nim nie mówić, to on stworzył środowisko wolnościowe w Polsce. Gdyby nie jego działalność, być może Berkowicz, Bosak, Sośnierz czy nawet Mentzen nie wypłynęliby tak na światło dzienne ze swoimi poglądami. Dlatego chociaż optowałbym za tym, aby Korwin przeszedł już na emeryturę i dał sobie spokój z polityką, tak czy siak jestem mu wdzięczny za jego działalność.

Konfederacja to nie jest partia idealna, zgadzam się. Popieram ich w może 75-80% postulatów, jednak to nadal o ponad 60% więcej niż w przypadku innych partii. Niektórzy czepiają się, że to katole. No i co? Jeśli mam do wyboru kraj z wysokimi podatkami, rozdmuchaną biurokracją i socjalem oraz z wtrącającym się we wszystko kościołem, to ja już wolę kraj z wtrącającym się we wszystko kościołem, ale przynajmniej z niskimi podatkami i prostą biurokracją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+1 / 3

Którzy kompletnie nie ogarniają o co kaman..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M m_77
-1 / 1

Którzy nie znają, nie zrozumieją. Pewien jestem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+4 / 6

To bylo wiadome od poczatku. A co na to ludzie gdy spolki energetyczne laczyly sie z kopalniami? A pozniej zostaly przejete przez Orlen? Ludzie to olewali.
Gdy szpitalom brakowalo personelu przed pandemia i musialy zamykac oddzialy - ludzie to olewali.
Problemy gospodarcze ktore zafundowal nam PiS byly oczywiste ze wystapia, tylko ludzie ktorzy nie patrza dalej niz czubek wlasnego nosa za 5 minut teraz robia zdziwiony_pikachu.jpg i jak to jest mozliwe:O?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Morda_Lewiatana
0 / 4

Zdycha pasożyt żerujący na biedzie, widmie bezdomności i głodu. Im szybciej zdechnie tym lepiej dla Polaków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
+1 / 1

Dla wielu, jak i autora, świat jest czarno-biały. Samotne matki (są samotne bo to dziwki, zołzy i generalnie samo zło), emerytki (bo emeryci już nie) i bezrobotni głosują na PiS. Za to cała reszta na...PO? Na co reszta głosuje? Tak osoby zawodowo aktywne, nieposiadające dzieci lub będące w stałych związkach też głosują na PiS. A emerytki już niekoniecznie. Samotne matki też coś kumają. Wbrew temu co autor chce przekazać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem