Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
155 190
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P piotrusx
+4 / 10

Irena...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Erecer
+5 / 7

Irena? Jak chcesz coś powielić to chociaż przeczytaj o czym piszesz. Demot bez tego byka byłby może nawet spoko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 14

To skandal, że obywatele Polski nie składają się na pomnik Marii Skłodowskiej-Curie, (albo też jej córki Ireny Joliot-Curie) aby postawić taki pod każdą szkołą. *

To jeszcze większy skandal, że sliko nie potrafi odróżnić ideologii od nauki. To są dwie całkiem odrębne dziedziny. Można być wyznawcą dowolnej ideologii czy też światopoglądu, a jednocześnie być wybitnym naukowcem. Doskonałym przykładem są prof. Stephen Hawking - fizyk , kosmolog a zarazem ateista) oraz prof. Michał Heller - fizyk, kosmolog a zarazem duchowny rzymskokatolicki.

p.s.
* Pomieszałeś dwie wybitne postacie kobiet - naukowców. Zapewne zaraz to poprawisz, ale wstyd zostanie. Chociaż czy sliko zdolny jest do wstydu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O OlaKrLau
+7 / 9

Masz na myśli Irène Joliot-Curie, czy Marię Skłodowską-Curie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+6 / 12

Tp jest straszne. Nie mogę się doczekać dnia, gdy jego pomniki runą razem z pomnikami smoleńskimi. Można ewentualnie mu zostawić 1 pomnik w Wadowicach i to wszystko. W normalnym kraju i tak nie miałby nawet tego jednego pomnika, podobnie jak inni nasi księża.

Ale tego to nigdy nie dożyjemy. Tu musi nastąpić zmiana pokoleniowa. a my jako kraj jesteśmy 400 lat za Europą, bo u nas "oświecenie" dopiero dziś powoli się zaczyna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
-5 / 13

Poglądy można mieć różne, ale żeby napisać, że JPII głosił "ideologię kompetnie sprzeczne z wiedzą naukową" trzeba być kolegą Sliko i mieć o wiedzy naukowej pojęcie równie małe, co o "ideologii religijnej".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Czubbajka
+5 / 7

Jeśli już, to Irène Joliot-Curie, ale tutaj chyba chodziło o jej matkę, a naszą rodaczkę, Marię Skłodowską-Curie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem