Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
347 363
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Cammax
+2 / 2

Ten obrazek jest tak prawdziwy i tak wymowny, że natychmiast powinien trafić na główną. Zwłaszcza z taką oceną. Choć mi i tak prawie zawsze usuwali demoty porownujące PIS do NSDAP. A tyle wysiłku poświęcało się, by ludziom to podobieństwo pokazać. I nic. Wielu nadal nie rozumie. A PIS należ zdelegalizować za nienawiść i odwoływanie się do nazistowskich metod.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zowk_sjookoski
0 / 0

@Cammax W grudniu 2021 ten sam obrazek wylądował w archiwum z oceną 290/312.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

@zowk_sjookoski to i tak dobrze. Mi zazwyczaj takie wrzutki od razu odrzucano. raz mi nawet z głównej zdjęli demota na rocznicę wyzwolenia Auschwitz. W skrócie chodziło w nim o to, że tyle wycierpieliśmy jako naród, ale wniosków nie wyciągnęliśmy, bo dobrowolnie wybraliśmy do władzy ludzi głoszących nienawiść narodowościową i oceniających, kto jest człowiekiem, a kto nie. Demot też nawet nie spadł do archiwum, a został po prpstu "odrzucony". Z głównej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zowk_sjookoski
0 / 0

@Cammax Obecnie 339/355, poczekalnia. Administracji demotów niektóre tematy nie są szczególnie wygodne. Tak jak "dziennikarzom" TVPiS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

@zowk_sjookoski porównywanie PISowców do jakichkolwiek dyktatorów rzadko tu przejdzie. Albo skrytykowanie ich teraz za sojusz z Węgrami.
No i nie przejdzie też pochwalenie kogoś, kogo na co dzień nie popieramy za wypowiedź o PISowcach. Np. gdyby Putin w ostrych słowach skomentował działania PIS, ktoś zrobił demota z podpisem, że Putina nie popiera, ale trudno się z nim tu nie zgodzić, to raczej od razu archiwum. Albo "z automatu", albo "słaba ocena", albo ewentualnie zostanie "odrzucony", czasem nawet z głównej/poczekalni.
Jeszcze trudniej jest tu napisać o Wołyniu coś, co nie spadnie do archiwum za kilkanaście minut. I nie mówię tu o wpisach, które mają na celu tylko wypomnieć, czy obwiniać współczesnych ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zowk_sjookoski
0 / 0

347/363 i archiwum. Zbyt prawdziwe i dla wielu niewygodne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem