Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
212 245
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar LowcaKomedii
+3 / 25

@km2bp Tak humanitarna, że ruscy po dziś dzień starają się utajnić szczegóły z tamtego okresu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K km2bp
-3 / 17

@LowcaKomedii Czytaj ze zrozumieniem A jeśli nie wiesz co oznacza zwrot W Porównaniu to się dowiedz. Obie zbrodnie są straszne, Ale ta Banderowska jest o wiele straszniejsza jeśli chodzi o liczbę pomordowanych, sposób dokonywania mordów jaki to na kim te mordy były wykonywane. To nie tylko Wołyń tylko całe Kresy wschodnie a nawet Zamojszczyzna. Kiedyś nie wolno było mówić ani o Wołyniu ani o Katyniu w imię przyjaźni Polsko-radzieckiej. A teraz w imię przyjaźni Polsko-Ukraińskiej nie wolno wspominać Wołynia i potępiać Ukraińców że gloryfikują bandytę banderę. To tak jakby Niemcy dalej czcili Hitlera i stawiali mu pomniki. Gdyby ktoś żydom spróbował zasugerować aby zapomnieli juzo swym holokauście bo to było dawno i w dodatku zostali już wielokrotnie przeproszeni i spłaceni to wybuchła by afera na cały świat. Holokaust na polskim narodzie dla nikogo nie ma najmniejszego znaczenia w tym dla samych manipulowanych przez telewizyjna propagandę Polaków. Polaków nikt nie przeprosił. Polaków się tylko wykorzystuje, ich dobroć się wykorzystuje. Polak zrobił swoje Polak może odejść. Ludzie cierpię pisowskiego rządu a robią wszystko co im ten rząd karze . Kazali szmaty nosić na twarzy. Nosili pokornie. Kazali się szczepić wątpliwej jakości preparatem. Ludzie się szczepili Karzą bezrefleksyjnie wielbić Ukraińców Polacy ich uwielbiają i żadnych pytań nie zadają.
https://youtu.be/PkftSTofzBI

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K km2bp
-4 / 8

@LowcaKomedii Musisz patrzyć szerzej. Covid czy wojna na Ukrainie, światowa inflacja zapowiedź głodu, sprawianie aby ludzie biednieli to tylko część planu globalistów o nazwie Fit four 55 tak zwany wielki reset Klausa Schwaba. Zbliżający się wielkimi krokami totalitaryzm jak w powieści Orvela Rok 1984 tylko o wiele gorszy. Elektroniczna kontrola, systemy reintingowe jak w Chinach, likwidacja gotówki, certyfikaty węglowe. Paszporty covidowe to był tylko taki Bałon próbny. ZBIOROWA ŚWIADOMOŚĆ I POGARDA DLA BLACK ROCKA I VANGUARDA. https://youtu.be/elix8jgNEOU. I Rok 1984 https://youtu.be/-UWbn24iKy8. Wcale mnie nie dziwi że nazywasz mnie ruskim trolem bo to jest metodą stara jak świat przypinania komuś łatki i dyskredytowania rozmówcy. Spływa to po mnie jak po kaczce. Nie oglądaj telewizji rozejrzyj się do okoła co się tak naprawdę wyrabia na świecie i zacznij sam wyciągać wnioski. Ukraina jest tylko pionkiem w dużo więcej grze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K km2bp
-3 / 7

@LowcaKomedii A co jeśli masz rację? Wtedy oznaczało by to że moje życie naprawdę nie miało sensu i cały mój światopogląd jest nic nie warty. Właśnie z takich powodów ludzie bronią swego stanowiska w jakiejś sprawie jak niepodległości. Aby nikt im nie udowodnił że całe życie się mylili. Może tak właśnie jest w moim wypadku lub twoim również bo bardzo zajadle atakujesz odmienne poglądy do twoich i stosujesz metodę starą jak świat głośno krzycząc uwaga Troll lub pożyteczny idiota sam nim jesteś. Dożyjemy to zobaczymy czym niekontrolowany napływ Ukraińców okaże się dla Polski w przyszłości. Czym okazała się Złodziejska #ujnia Europejska już wszyscy widzą. A ja zawsze byłem oportunistą zawsze sprzeciwiałem się władzy i zawsze plynelem pod prąd. Oto wybory samorządowe z roku 2015 w moim mieście. Koniecznie czytaj opis pod filmem i pozdrawiam. https://youtu.be/rFEz7Sih2VQ

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K km2bp
-2 / 6

@LowcaKomedii Wybacz ale jeśli ktoś zawraca się do mnie w liczbie mnogiej to przypomina mi się gadka komunistów bo stary już jestem i to jeszcze pamiętam. Oczywiście nie zgadzam się z tobą Bo nie pozwolę dyskredytować takich prawych ludzi jak Wojciech Sumiński , Witold Gadowski pani Ewa Kurek , Pani Lucyna Kulińska, Takich rzetelnych kanałów na YouTube jak Emisja TV albo nawet Ator Krzysztof Woźniak kanał ( Wideoprezentacje) którego wielu nienawidzi bo jest niezależnym komentatorem politycznym nie sympatyzującym z żadną opcją polityczną. Można więcej dowiedzieć się od tych ludzi niż z TV bowiem wszystkie telewizje klepią tą samą jedynie słuszną narrację. Zbiorowa świadomość i pogadra dla Black Rocka i Vangłarda. Może ty jesteś wynajęty człowiek aby torpedować takie poglądy jak moje i aby ludzie nigdy nie wyrwali się z Matrixa w jakim żyją ale odpowiadam na twoje zarzuty tylko dlatego że inni też czytają te komentarze. Bądź zdrów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 28

Gdybyś wcześniej nie tworzył antyukraińskich demotów, to może bym uwierzył, że chodzi tylko o pamięć, a tak...

Pamiętasz jak powielałeś antyukraińskiego fake newsa w przedostatnim democie twojego autorstwa?
https://demotywatory.pl/5138458/Polacy-gesi-gegaja-ja-im-Uk-graja
A okazało się, że to zwykły fake news, o którym możesz przeczytać tutaj:
https://newsreadonline.com/ukrainians-are-not-allowed-to-enter-the-czech-media-are-accused-of-spreading-fakes/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
-4 / 8

@LowcaKomedii Hejznajomku. Zaistniałeś wpierw jako szur pro-covidowy a teraz przeobraziłeś się w takiego pro-ukraińskiego?
To jest dające się wyraźnie zauważyć zjawisko, że ci, którzy w czasie pandemii stanowili nader aktywne stronnictwo pro-regulacyjne teraz zagorzale walczą o dobre imię Ukrainy, niezależnie jakim kosztem dla Polski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
-3 / 7

@LowcaKomedii Hoj oj joj - jaki kopacz się znalazł! Istny Krecik! Kop, kreciku, kop.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+3 / 17

z mediow: "W poniedziałek prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski skieruje do Rady Najwyższej projekt ustawy o specjalnym statusie Polaków - dowiaduje się Gazeta.pl z kręgów bliskich ukraińskiej dyplomacji. A ponadto - w związku z rocznicą rzezi wołyńskiej na Polakach - Zełenski w swoim codziennym wystąpieniu potępić ma zbrodnie na niewinnych ofiarach." ruskie trolle straca argument po podjudzania Polakow.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik720
-5 / 7

@tomkosz Ciekaw jestem czy się przyzna czyj jest Lwów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bongo123xyz
0 / 4

@rafik720 spójrz na mapę i się dowiesz gdzie leży Lwów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik720
-1 / 3

@Bongo123xyz Naucz się historii i dowiedz się kto wybudował miasto.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bongo123xyz
-1 / 3

@rafik720 Miejsce historii jest w przeszłości i niech tam zostanie. Obecne granice RP zostały wyznaczone po II WŚ. Sugerujesz aby Polska przestała szanować i akceptować integralność terytorialną innego państwa tak jak obecnie robi to rosja?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik720
-2 / 2

@Bongo123xyz Historia jest ważna ponieważ, w dużej mierze od niej zależy jak będzie wyglądać przyszłość, więc siłą rzeczy nie da jej zostawić w przeszłości.
Na jej postawie wyciągamy wnioski i uczymy się.
Sugeruje, że Polska ma prawo do integralności swoich granic, które siłą nam odebrano.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik720
-1 / 1

@Gundula Mnie interesuje tylko Polska, co się tyczy reszty Europy nie ma dla znaczenia gdyż wielokrotnie pokazała gdzie ma Polskę.
Co na to inne państwa na to pytasz, odpowiem, że one miały takich sentymentów względem Rzeczypospolitej.
Jako odnośnik uważam zarówno historyczne granice, jak również miejsca zbudowane przez Polaków.
Obecny podział to sztuczne granice, więc moim zdaniem nie ma on sensu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawelusa74
+3 / 23

Kacapski troll w natarciu,czemu ten ktos ma tu jeszcze konto?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+5 / 9

Żydom też chodzi tylko o pamięć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
+3 / 19

putin to bardzo lubi, o Jedwabnem też zrobisz demota i napiszesz " pamiętamy " ? a o szmalcownikach też zrobisz i napiszesz - pamiętamy ? czy prawda dla ciebie jest wybiórcza ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 lipca 2022 o 16:16

avatar Banasik
0 / 8

@Gundula . A'propos, dzisiaj mamy 149. miesięcznicę katastrofy smoleńskiej, a tu taka cisza o tym. To już nieważne?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polkong
0 / 6

Dzięki ruskie zwyrole za pamięć, o Katyniu nie zapominajcie w tym ferworze napuszczania nas na ludzi których właśnie bombardujecie zbrodniarze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Slawoldinho
+2 / 2

Nie zapominajmy o tej strasznej zbrodni. Dziś W Europie i na świecie mamy inne wydarzenia, rownież negatywne ale nie możemy zapominać o historii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem