Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
110 127
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar melblue
0 / 0

Odpowiem krótko: Wszystko jest nie tak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xajonek
0 / 0

Oj tam zażartować nie można ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+2 / 2

- Co z PiS-em jest nie tak?
- Wszystko!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irvis3000
+2 / 2

"Co z nimi jest nie tak" ? elektorat !!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+4 / 4

Myślę sobie, że to są po prostu ludzie typu "oderwany granatem od pługa". Takie "dowcipy" bawią niektóre środowiska, więc ich przedstawiciele chcą się przypodobać i być "fajnymi". Jednak to co jakoś ujdzie w prywatnych rozmowach staruszków, zupełnie nie przystoi w publicznych wypowiedziach polityków. Widać działa odwieczna zasada: im ktoś głupszy, tym bardziej ochoczo kłapie dziobem.
Zero myślenia, zero odpowiedzialności - jest to zupełnie niedopuszczalne w większej polityce. Może tacy ludzie mają inne cechy ważne dla Jarkacza, których ja zwyczajnie nie dostrzegam?
Tak się właśnie zastanawiam: czy oni nie są świadomi i/lub za głupi, aby zdać sobie sprawę, że tego typu wypowiedzi stają się powszechnie prezentowane w mediach (np. internecie) aby potem stanowić pożywkę dla przeciwników politycznych? Zresztą pal licho naszych pOsłów - takie wypowiedzi są chętnie wychwytywane również przez zachodnie nieprzychylne media. Potem w świat idzie przekaz jakoby Polacy w ogóle byli jakimiś zakompleksionymi burakami. Taki mamy świat, w którym pozytywne rzeczy zostają szybko zapominane, ale smrodki ciągną się jeszcze długo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 lipca 2022 o 8:08

avatar Cammax
-1 / 3

Wszystko. To dowód na to, że to jawnie antysemicka partia pochwalająca holocaust. Nie dziwię się, że Izrael ma nas za najgorszy kraj świata i odnowi z nami relacje (o ile w ogóle) dopiero jak wybierzemy PO. To wszystko zasluga PIS. Od 2015 cały świat ma nas za totalną, chorą z nienawiści, zacofaną dzicz.

Takie "żarty" bawią prymitywów po podstawówkach. Czyli elektorat PIS.

W normalnym kraju PIS byłoby zdelegalizowane za nienawiść narodowościową.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 lipca 2022 o 10:39